POHIŠTVO PREK KATALOGA (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Gospodinjski nasveti



Sporočilo


Mešamdrek -> POHIŠTVO PREK KATALOGA (7.9.2005 10:35:05)

Razmišljam,da bi kupila dnevno sobo pri quelle ali pri Neckermanu,pa me zanima,če ima katera izkušnje s tem.A je pohištvo kvalitetno? Dobavni roki?




Anonimen -> POHIŠTVO PREK KATALOGA (7.9.2005 10:59:35)

Moja mati je naročila dva stola iz ratana in tepih, ampak je seveda vse nazaj poslala. Tako kot vedno več ali manj vse. O kvaliteti bi pri teh kosih pohištva težko govorila, dostava je bila v redu, msilim, da so pripeljali s kombijem ene hitre pošte, pa potem prišli tudi iskat. Ne vem pa, kako je z vračanjem pohištva, ki ga je treba sestaviti. Najprej se o tem prepričaj, ker lahko, da ti ne bo všeč ali bo kaj drugega narobe. To je res tvegan posel.




Vanček* -> POHIŠTVO PREK KATALOGA (7.9.2005 11:17:24)

Pozdravljena Zorgo,

sploh ni problema, govorim za Neckermann, pohištvo naročiš, dobava je nekje 3-6 tednov(to ti piše tudi v kat.), in potem te en dan prej pokličejo, tako da si doma, ti pripelje pošta in ti dostavi tudi v stanovanje.
Če pa to ni to kar si pričakovala, imaš 15 dni časa jih pokličeš na njihov reklamacijski oddelek in ti tam vse pojasnijo...brez skrbi, res je fajn, ker nimaš nobenega letanja in nič, vse ti uredijo.
Upam, da zadostuje...

LP Vančo




KIRA -> POHIŠTVO PREK KATALOGA (7.9.2005 11:30:54)

žIVIJO!
midva bova verjetno sedežno kupila pri nekermannu, ker je v primerjavi z ostalo ponudbo pri nas, tokrat ugodna cena (vsaj za to garnituro). Brez težav so nama poslali vzorce blaga, kar se mi zdi fino - olajša odločitev.
Glede dobavnega roka pa mi je rekla, da je med 3 in 6 tednov po naročilu, možen je tudi nakup na obroke/položnice, tako da bom verjetno koristila to opcijo, čeprav se mi zdijo obresti še kar zasoljene.
Ampak kot pravim, je cena za to konkretno garituro še kar in najbrž bova opravila nakup.
baje ti pohištvo tudi prinesejo v prostor in odstranijo embalažo - ampak za vsak slučaj raje pokliči in vprašaj..
Lp




nenni -> POHIŠTVO PREK KATALOGA (7.9.2005 11:32:49)

Jaz sem kupila pri quelle mizo in stole. Dobavni rok je bil 6 tednov, dobila sem jih v 3.

Je vse v redu in kvalitetno Podobne stole sem zdaj videla v Rutarju, samo da so malenkost dražji.

Tudi sestavljanje je bilo enostavno, navodila so bila pa samo v nemščini.




Mešamdrek -> POHIŠTVO PREK KATALOGA (7.9.2005 13:49:56)

Hvala punce!Najbrž se bom kar odločila za to opcijo.




AlenkaE -> POHIŠTVO PREK KATALOGA (7.9.2005 22:18:39)

Midva sva kupila sedežno pri Neckermannu in sva zadovlojna s kvaliteto in tudi njihovimi storitvami. Fantje, ki so sedežno pripeljali (hitra pošta) so prinesli tovor v drugo nadstropje. So pa dobili za to pijačo.
Kako je z vračanjem se pa prej pozanimaj, še posebej, če moraš kaj sestavljati.




Stran: [1]