RE: UGG številka (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


majčica1508 -> RE: UGG številka (20.9.2012 9:24:49)

Tutan.........Sprej je Bama(Clean&Care) kupila v Massu v planetu tuš v Celju...stane 8.99€
Pa očistil mi je ugg od male,ki jih je mela roza barve(sploh podplat,ker za dojenčke je mehek podplat,posledično več umazanije)
Paštetka....se priporočam,ko boš naročala kaj iz Desiguala,plačam poštnino(nimam kartic)




Paštetka -> RE: UGG številka (20.9.2012 9:47:41)

Bom naročila, samo moram počakati, da dajo v prodajo čevlje, ki so mi všeč. Upam, da bo to drug teden.
Ti pa zrihtaš kostanj [sm=jezicek.gif]




majčica1508 -> RE: UGG številka (20.9.2012 11:54:08)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

Bom naročila, samo moram počakati, da dajo v prodajo čevlje, ki so mi všeč. Upam, da bo to drug teden.
Ti pa zrihtaš kostanj [sm=jezicek.gif]



Ni problema.....Računam,mam dve oblekici ogledani za drugo leto,pa še znižani sta[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Paštetka -> RE: UGG številka (20.9.2012 12:38:56)

jaz imam dosti tega nagledanega [sm=jezicek.gif]


Halooooo, kaj bi katera prosim izmerila notranjost podplata pri cifri 39? [sm=smiley1.gif]

Ena mi je napisalaza cifro29- 26 cm, druga mi je za 40 cifro napisala 29 [sm=jezicek.gif]

a je lahko katera bolj natančna[sm=jezicek.gif]




_martina -> RE: UGG številka (22.9.2012 12:19:08)

Moji merijo v notranjosti 25cm (mogoče kak mm več).
Meni so pri nakupu rekli, naj raje manjše vzamem, ker se pol še po nogi usedejo in ovčka malo poleži in če v štartu večje vzameš, se pol itak sezuvajo.




zvezdica05 -> RE: UGG številka (22.9.2012 15:15:58)


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Paštetka....Na Bolhi imaš ene nove zapakirane UGG v št.29 meni zelo lepe,so pa pletene...
v sivi barvi...za 50€...........



So že prodani ali sem jst tako smotana, da jih ne najdem?




Tutan -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:02:20)

Odstranjujem.




Tutan -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:04:22)

Pa potrdi mi, da si videla tole, pa si shrani. Potem dam dol. Več kot je naročil, bolj bodo na carini komplicirali [sm=smiley1.gif]




majčica1508 -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:07:10)

Paštetka.........če jih ti ne uzameš,se jaz priporočam.........




Paštetka -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:36:18)

Madona, kaj se doagaja??? Nič nisem videla. KJE KAJ????




Tutan -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:43:36)

Seveda nisi videla, ker se ubadaš s takimi stvarmi, kot je otroški riž [sm=smiley36.gif]
Mislim, da sem ravnokar našla tržno nišo - otroška koruza al pa otroški otrobi [sm=smiley36.gif]


Poiskala posebaj zate. Iz te strani sem jaz že naročevala dizajnerske majce (pa 1x sem vzela spyder rokavice zase).
V glavnem cena 53dolarjev, vidiš spodaj, da so jih v slo že naročevali.
V Slo ti jih bodo carinili in ti iz pošte poslali pildek o carinjenju. Ti jim boš v dokazilo poslala račun in plačala 20% davek od 53 dolarjev - to je cca 45€, torej okoli 9€. Potem boš še plačala dostavo na dom Lj - kjerkoli pač si, tut če si v LJ [sm=smiley36.gif], 8€ (ne bodimo malenkostni, iz Kitajske je free shipping [sm=smiley36.gif]).
Zdaj si pa hitro shrani.




Tutan -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:45:19)


IZVIRNO SPOROČILO: majčica1508

Paštetka.........če jih ti ne uzameš,se jaz priporočam.........


Sej majo več kot ene na zalogi [sm=smiley1.gif]
Pa punce - če bote naročevale, naročite vsak artikel posebaj. Recimo če bi imele še uggice za otroke, ga naročite POSEBAJ! Nad 120€ se ne plačuje samo davek, ampak tudi carina.
Zato vsako zadevo naročite posebaj, da ne boste potem naročile recimo 5,6 stvari, pa dale 200€, ker vas bodo obrali. Še 1x vsako stvar posebaj! Če želite 2 majčki, naročite vsako zase [sm=jezicek.gif][sm=smiley1.gif]




Paštetka -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:45:55)

kaj pa če mi jih na carini vstran vzamejo, bodo rekli, da so fake [sm=jezicek.gif]




Tutan -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:47:26)

V primeru, da se ti to zgodi (plačaš prek paypala) - ti mora prodajalec vrnit denar oziroma ti ga vrne paypal.
Ampak, kot rečeno v Slo so jih že naročevali. Imaš spodaj, preberi.




Tutan -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:53:12)

Drugače pa - smo že na artiklih primerjali, med seboj. Izdelek iz kitajske, pa naš izdelek. Do ponatankosti enaka, ni razlike. Ker oboje delajo na Kitajskem.
Zdaj točno kako šiba ta prodaja iz kitajske, mi še ni čisto jasno. Recimo vzameš Spyder bundo. Ni razlike. Niti en šiv ni drugačen, dobiš zraven alles, kar dobiš v trgovini.
Zdaj nekak ne verjamem, da gre za res dober ponaredek - ampak po mojem - Kitajski skliznejo kontejner robe. Roba, ki se drugače odpremi po svetu. Fliknejo na ebay, pa na svoje strani. Določijo neko ceno. In prodajajo. In v bistvu ti kot kupec ne veš ali gre za ukradeno robo - in imaš dokazilo, da si plačal. To je edino, kar zahteva carina od tebe.
Na njih pa je, da preverijo, ali gre za fake ali ne.
In ker očitno moja majica (recimo) YSL ni bila fake, ali pa ga niso pogruntali, sem jo dobila BP domov.
Stran sem pa odstranila iz razloga - več kot bo teh naročil k nam, bolj bodo pozorni.
Sem pa za sina zdaj naročila baby g shock uro, lahko poročam in jo tudi primerjam s tisto v trgovini.




Paštetka -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:54:54)

cifre imajo samo do 37 [sm=zmeden.gif]

40 ne najdem [sm=zmeden.gif]




Tutan -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:57:53)

Pošlji povpraševanje. Pa ga vprašaj.
Drugače pa [sm=smiley13.gif] ... škoda.




Tutan -> RE: UGG številka (24.9.2012 13:59:56)

.




Tutan -> RE: UGG številka (24.9.2012 14:01:15)

Evo, tvoja barva, tvoja cifra




malaMravljica -> RE: UGG številka (24.9.2012 15:19:40)



Glede cifre je pri teh skornckih precej zoprno prek neta narocevat, jaz imam dvoje in ene so 40, druge opa 41/42 . Pomerla sem jih pa miljon in tezko nasla par, ker je ovcka notri in to je mal debelejse ali ozje in pol te lahko nekje tisci, drug cevelj pa dol pada. Jaz sem jih res dosti pomerla in pol nasla prave. So pa zakon in komaj cakam, da jih sedaj spet zacnem nosit.




LoCa -> RE: UGG številka (24.9.2012 19:01:01)

Paštetka, ti jih js prodam, če te zanimajo črne nizke, nošene eno sezono, ampak ne pretirano. Imam nogo 39, samo so mi malo prevelike, ker mi malce plava in pomoje bi bile glih prou nogi med 39 in 40. Ker ugge moreš vzet manjše, če si med številkami.




pijika -> RE: UGG številka (18.11.2012 11:48:03)

Pozdravljene čvekice... Bi imela tudi jaz vprašanje na to temo... Za hčerko kupujem originalne uggice. Nosi št. 33 pri drugih čevljih ima še za prst prostora pri tej številki. Naj ji naročim tudi ugg 33? Ji bojo prav.. Ne vem kakšne številke imajo, zato!!!
Hvala za odgovor...
Lp




Tutan -> RE: UGG številka (18.11.2012 18:42:15)

Brez poizkusa jaz ne bi naročala Uggic. Kar tako na pamet. So predrag špas. Pa saj v trgovinah jih imajo (Emporium, Ugg) - poizkusit, pa potem naročat [sm=smiley36.gif]




Paštetka -> RE: UGG številka (18.11.2012 21:46:47)

Jaz sem se pa opogumila in naročila na tisti strani, ko ste mi prilepile link iOffer. Sem naročila meni sive in hčerki roza, pa sem plačala za oboje 65 eurov + 12 € za carinsko obdelavo. So pa točno take kot original. Še certifikat sem dobila zraven Ugg vrečko za shranjevanje....
V glavnem nimam pripomb. Mala jih pa noče sezuti, ker so tako topli. [sm=smiley36.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]