zdrava kava (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Zdrava prehrana



Sporočilo


mojavaruska.net -> zdrava kava (24.9.2012 12:27:48)

A ste že slišali za zdravo kavo proizvajalca Organo Gold, ki vsebuje Ganodermo Lucidim? Kava ima ugoden Ph in ne povzroča dvigovanje kisline, poleg tega pa Ganoderma pripomore k boljši prebavi, uravnava holesterol in visok krvi tlak, izboljša odpornost ...Dosti o pozitivnih učinkih Ganoderme najdete na spletu. Zanima me ali kdo pije to kavo in kako se počuti.




Majaa7 -> RE: zdrava kava (21.1.2026 11:47:07)


IZVIRNO SPOROČILO: mojavaruska.net

A ste že slišali za zdravo kavo proizvajalca Organo Gold, ki vsebuje Ganodermo Lucidim? Kava ima ugoden Ph in ne povzroča dvigovanje kisline, poleg tega pa Ganoderma pripomore k boljši prebavi, uravnava https://estela.si holesterol in visok krvi tlak, izboljša odpornost ...Dosti Ergochord o pozitivnih učinkih Ganoderme najdete na spletu. Zanima me ali kdo pije to kavo in kako se počuti.


Pozdravljeni,

za kavo Organo Gold z Ganodermo lucidum sem že slišala in jo tudi nekaj časa pila, predvsem iz radovednosti in zaradi obljubljenih učinkov. Okus je nekoliko drugačen in bolj nežen kot pri klasični kavi, kar se mi je poznalo predvsem pri želodcu, saj nisem imela težav z zgago ali povečano kislino, ki se mi pri navadni kavi občasno pojavijo. Kar se tiče splošnega počutja, nisem opazila kakšnih velikih ali takojšnjih sprememb, sem pa imela občutek bolj enakomerne energije brez nenadnega padca, ki ga včasih povzroči običajna kava. Glede ganoderme je na spletu res veliko informacij o njenih pozitivnih učinkih, vendar se mi zdi, da so odzivi zelo individualni. Nekaterim očitno zelo ustreza, pri drugih pa ni večjih razlik. Sama jo dojemam bolj kot dopolnilo kot pa čudežno rešitev, zato se mi zdi smiselno, da jo vsak preizkusi in opazuje, kako se njegovo telo odzove. Z veseljem bi prebrala tudi izkušnje drugih, predvsem glede prebave, energije in splošnega počutja.




Stran: [1]