kača!!!!!! (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Hišni ljubljenčki



Sporočilo


razglednica -> kača!!!!!! (26.9.2012 14:45:41)

no moram samo napisati, včeraj se z svojim [sm=love.gif] pogovarjava o kačah,in ker se jih bojim on mene prepričuje da zdaj pa jih že ni saj je zima in naj ne delam panike [sm=zmeden.gif]

in glej ga danes zjutraj ob 8.00h pred garažo kača se [sm=hudicek1.gif]sonča,, jaz seveda ne vidim ampak moja[sm=duda.gif], prvo se začne smejati nato z plišano igračo vdre po njej,ter se kača postavi kvišku, jaz to vidim in se začnem dreti joooj še pogleda me kača in nato nameri pogled na mojo[sm=duda.gif] ter pobegnem, tašča seveda se mi smeji[sm=zmeden.gif]kao kaj tako paniko delam, in reče to je slepič. Jaz pa mislim da ni. Je zemeljske barve, rjavi, trikotno glavo bolj debeli (slepič je bolj suh).

zdaj mi je malo boljše.
Pa kaj hudiča zdaj po tej zimi delajo kače zunaj???




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (26.9.2012 15:15:52)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




SMT3 -> RE: kača!!!!!! (26.9.2012 19:34:46)

slepič [sm=smiley36.gif]

Drugače te pa razumem da si se ustrašla.jaz se podgan,miši in kač ne bojim ampak ne mi pa grozit s kobilcam in vešam aaaaaaaaaaaaaaaaaa[sm=smiley36.gif]




Katrin -> RE: kača!!!!!! (27.9.2012 17:47:12)

Lahko bi bila belouška, ki pa tudi ni strupena:))

Je pa normalno, da se je ustrašiš:)

lp, katrin




scorpiogirl -> RE: kača!!!!!! (27.9.2012 17:50:37)

najbrž kak gož (se znajo postavit nazaj, če so ogroženi, je pa to popolnoma nenevarna kača) [sm=smiley1.gif] nč bat ...oprosti, samo jst bi se ti tud smejala, ker me take reakcije ob kačah al pa celo slepcih ful nasmejijo [sm=smiley1.gif]




*miska.mcc* -> RE: kača!!!!!! (27.9.2012 18:03:16)

http://www.pesjanar.si/forum/index.php?topic=1365.0

prebrskaj, pa povej katera se ti zdi da je bila. respetct pričakujeta samo modras in gad.  [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/img]




Poka -> RE: kača!!!!!! (29.9.2012 21:25:27)

Men so kače lepe... Ko smo šli na morje sem po repu pobožala modrasa. Ni bilo najbolj pametno, sicer...

Drugače pa, pri nas so vedno eni pajki in to, ker se mi gabijo. Moja mama je mogla vstajat ob treh zjutraj, da mi jih je spravljala iz sobe.




Mipka -> RE: kača!!!!!! (17.10.2012 21:30:20)

Uffff, samo kače ne. Smo najboljše prijateljice, ko se ne vidimo :)




Nusika35 -> RE: kača!!!!!! (29.11.2012 23:09:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Mipka

Uffff, samo kače ne. Smo najboljše prijateljice, ko se ne vidimo :)


haha, podpis:)




Tutan -> RE: kača!!!!!! (30.11.2012 8:28:46)

Moja tašča tut pravi slepič [sm=smiley36.gif]
In ko je prvič to rekla sem jaz po zelenici iskala drobovje kakšne živali, potem pa zagledam slepca [sm=jezicek.gif]




Tippi -> RE: kača!!!!!! (30.11.2012 8:37:19)

slepič

[sm=smiley36.gif]

Men so pa kačice kul [sm=smiley20.gif]
jaz sem občutljiva na žužke! čeprav sem redno, vsako leto v šotorih, na različnih krajih, so mi žužki obupno srhljivi [sm=smiley5.gif] ščurki, hrošči, takšni in drugačni, sploh žužki z "oklepom", pa pajki in kobilice, tiste tamicene. tavelkih se ne bojim. joj pa črvi, stonoge...mam že kocine v luftu! [sm=zmeden.gif] Črvi so mi sploh nekaj najbolj odurnega. [sm=smiley29.gif] uglavnem vse kar ma več kot štiri noge + črvi, stran od mene!!




Stran: [1]