RE: Junijke 2013 (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Čvekanje v pričakovanju



Sporočilo


majčica1508 -> RE: Junijke 2013 (3.12.2012 21:39:03)

Joj,joj,joj.............Starejša še ne spi,ampak mi skače po pisarni,pa po meni..
Mene pa tok grlo boli,da komaj govorim




ursonok -> RE: Junijke 2013 (3.12.2012 21:46:39)

Ja, tudi jaz malo sumim na 5. bolezen, ki je dostikrat brez vročine, samo s pikami. Zdaj je pojedel porcijo koruzne kaše z zelenjavo (ob 21h!!!), potem spil še malo mleka in mrknil. Se bojim, da ne za dolgo. Tudi to ni značilno za bolezen (prehlad, viroza), da ima človek volčji apetit. Danes je pojedel:
- zjutraj proseno kašo s sadjem
- v vrtcu zelenjavo s piščancem
- porcijo sadja
- mleko po flaški
- porcijo sadja (jabolko, suhe fige, maline)
- kašo z zelenjavo in olivnim oljem
- mleko (200ml)
- zdaj pa spet porcijo kaše z zelenjavo
- in spet mleko
Vse porcije so konkretne, ampak ta otrok kar je in je in raste in se širi v vesolje [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]

Odzivi na N
me veseli, da je pri vas tako čustveno. Pri nas zaenkrat le po Skajpu, ampak vsi precej pozitivno. Bomo videli, kako bo v živo - glede na to, da je tretji, nenačrtovan, v finančnem in materialnem smislu pa nismo ravno na kakšnem vrhuncu [sm=jezicek.gif], pa tudi perspektive niso bajne [sm=smiley22.gif]

Še tole sem hotela komentirati ...Špikanje, zbadanje, bolečine tam spodaj
Jaz tega nisem imela v nobeni nosečnosti, tu in tam čutim raztezanje, neboleče, pa po celem dnevu, sploh če sem še športno akticna, pač čutim tisti del, tako kot malo bolj čutim noge in vse ostalo. To je normalno. Kaj več od tega si pa niti ne želim [sm=jezicek.gif]




Saša33 -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 7:52:00)

Jutro


ali bolje smo še od včeraj.

Ursonok: No midve imava res skupne zadeve. Tamala[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/duda.gif[/image] se je zjutraj zbudila sitna, 39TT, pika pri piki ( verjetno vročinski izpuščaj). Več ali manj sva se celi dan in celo noč nosile. Imam na sumu, da bodo zgoraj prišle trojke ven, samo ne pusti pogledat. A bo imela  pri enem letu že vse zobe. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image] Do jutra je še 3x zakuhala na 39. Do 38 je sitna, da je kaj. Od 38 pa se samo še stiska in jokca. Upam, da so res zobje in da bo še kake dva dni takšna. Je bolj malo. Bomo vidl kako bo danes. Pike ima še vedno po vsem telesu niso pa tako izrazite kot pri 39. Spala sem 2h, juhu. Mah, bomo že. Kako kaj Abel? Aja, da ne pozabim, glede trebuha. Jst ga imam še malo od prve nosečnosti zato se mi še nič ne pozna[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]. Drugače pa ga je veliko manj kot prvič, predvsem ker mi ni treba sedeti 8h v pisarni. In imam čas vsak dan telovadit in vsak drugi dan gonit orbitrek pa 1h sprehoda. Pri nas so itak sami klanci tako, da mišice delajo na polno. Ma, ne morem verjet, da tamal tako papa. Sej moja tud, samo tok pa tud ne. Imava naslj. teden sistematskega, pa da vidimo pomoje smo nekje 8,5 kg in ene 74dolgi.

Špikanje, zbadanje: Ma mene včasih ponoči parkrat špikne direkt v vratu maternice. Pa opažam, da mi ne paše ležat na l boku. Čez dan pa ne čutim nikol nič. MOgoče kdaj zvečer me mal zateguje čez trebuh, predvem od nošenja naše frkle. Sem pa včerj imela obilen sluzast izcedek, prozoren in danes kri v urinu. Ma morm več pit, se prisilit. Res mi ne gre nič dol, no danes sem že spila en liter. Upam, da bo vse ok.

Majčica1508: te čist razumem. Jst sem komaj en prehlad mimo spravla, pa me že grlo boli. Meni pomagajo smrekovi vršički. Problem je, ko imaš otroke, da če nimaš res koga zraven ne moreš odležat in priti k sebi, ampak vsi po tebi skačejo.

Obdarovanje: Midva imava samo Miklavža. V službi božička, pri stari mami pa za novo leto. Vse na glavo:) Drugače pa nismo neki feni daril. Kakšna malenkost za naju. Ok, za otroke bo že ornk darilo. Meni bolj pomeni, da smo kakšen dan skupaj, pa da gremo kam skupaj. Drugače midva pečeva skupaj miklavželne in pijeva kuhančka to je to.,..sam da smo skupaj:)

No tamala je v dretju: Lep dan pa pa




drugičudež -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 8:58:38)

Punce, samo da vas spomnim - KEGLOVE VAJE!!
Začnite zdaj (če še niste). Porod bo lažji, posledice nosečnosti in poroda pa manjše.




Anon2012 -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 9:06:40)

U, dobro da si nas spomnila.

Še link (našla na hitro, če katera bolje, se priporočam): http://www.bambino.si/keglove_vaje :)

[sm=kava.gif]




ursonok -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 11:52:50)

Saša33,
vidim, da imaš pestro ...Pri nas ni take krize, vsaj ne z vročino. Je čisto zdrav, samo tečen in jokav do nezavesti. Pol noči nismo spali, se je drl ves čas, tako da ga danes nisem upala dati v vrtec prav zaradi premalo spanja. Ampak zdaj tudi doma noče spat, skoz tečnari, midva bi morala pa delat [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif] Nimam porodniške, po vsakem porodu se moram čim prej spraviti k sebi in začet delat - od tega odvisni prihodki [sm=smiley24.gif]. Takle mamo ... Prav zato se bojim, kako bomo s tremi... Brez porodnišk, bolnišk, dopustov itd. [sm=smiley13.gif]
Sicer je meni zelo luštno delat, brez tega zbolim, sam otroci naj bodo ok, naj gredo v vrtec in ponoči naj lepo pridno spijo. Sem zahtevna, a ne? [sm=jezicek.gif]

Pomoje so to zobje, ker sem mu zdajle zamenjala že tri puloverje - v petnajstih minutah so čisto mokri od sline. Grozno. Pa izpuščaje ima še vedno - po obrazu morda od sline, po telesu pa ... hm. Ne vem. Če danes cel dan ne bo imel vročine, gre jutri v vrtec, pa naj bo še tako tečen. Naj ga pač prenašajo, tudi naš sinček ne more biti skoz nasmejan in šarmanten.

Keglove vaje - jaz vedno rečem, da jih bom delala, potem pa pozabim ali se mi pa ne da. [sm=zmeden.gif]




Lethe -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 12:11:15)

Živjo.

Kako ste danes? Pri nas pada nek leden dež ali babja jeza...nekaj takšnega. Ja, zima je tu.

So me pa pred kakšno uro klicali iz ZD, da naj grem ponovno v laboratorij oddat urin, ker naj bi bil slab izvid[sm=zmeden.gif] Zdaj pa ne vem, kaj to pomeni.
Kaj sploh pregledujejo? Naj kličem nazaj G? So me ravno sredi trgovine dobili in nisem nič spraševala.
Seveda sem se hitro nalila s čajem in vodo ter šibala tja. In upam na boljše rezultate, ampak me skrbi. Za takšne zadeve sem bolj panik[sm=smiley13.gif]

Nič, upam, da je za ostale lepši dan, izkoristite ga kar najbolje.

Pozdravček. L




lizika86 -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 12:15:26)

Na FB sem se vam že javila, zdaj pa še tu...

Danes sem bila na pregledu. Pri meni se zgodba danes končuje. Enak scenarij kot prvič marca, srček ne bije več, konec sanj, upanja in sreče. Ne vem, kaj je vzrok temu. Rekla je, naj dam pregledat ščitnico, ostale preiskave delajo pa šele po tretjem splavu. Groza! Sploh ne vem, kaj mi še preostane. Vem, upanje, upanje....ampak v takšnih situacijah je to težko. Jutri pa zopet ta grozna abrazija, jao!

Vsem vam želim, da bodo vaši sončki zdravi, naj vam nosečnost lepo mine in včasih stisnite kako pestko tudi zame. Čim manj se obremenjevat in naj vam tale moj post ne pokvari najlepših trenutkov, ampak naj vam da še več zagona. Cenite svoje srčke. Pa božajte trebuščke, jaz bom svojega le še danes [sm=smiley19.gif] Lepo mi je blo z vami [sm=smiley13.gif]




niinii -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 12:44:53)

lizika86 [sm=smiley31.gif]




Lethe -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 13:57:58)

lizika86, žal mi je[sm=smiley31.gif] Držim pesti za naprej, saj veš, v tretje gre rado[sm=smiley27.gif]




corfu -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 17:27:54)

Lizika86 [sm=pikapoka1.gif][sm=smiley31.gif][sm=rozica.gif]

Tudi jaz sem v težkem čakanju na četrtek, da vidim, kaj bo tokrat pokazalo [sm=smiley13.gif] je pa ubijanje na obroke tole [sm=smiley13.gif]

Glede slabega urina...jaz sem bila v tretji nosečnosti sprejeta v bolnico za tri dni na močne antibiotike, da se mi ne bi tudi plod okužil, ampak sem bila že skoraj 8 mesecev noseča. Voda, voda je čudežna zadeva.




Lethe -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 18:13:02)

Corfu, kaj pa je bil problem? Domnevam, da se je dobro izteklo.

Joj, zdaj me še bolj skrbi[sm=smiley13.gif] Sem klicala v ambulanto, ampak so imeli čisto ves čas zaseden telefon in tako nisem mogla nič povprašat. Sicer bodo v četrtek že izvidi, samo...saj veste...
Pijem pa kar precej, ker sem tudi veliko bolj žejna zadnja 2 meseca, in sicer vodo ter nesladkan čaj.




ursonok -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 20:09:17)

Živijo,
samo na hitro,

Lizika [sm=smiley31.gif].
V katerem tednu se mu je pa ustavil srček? Ali naredijo kakšno analizo "materiala" po abraziji - da izveš, ali je šlo za kromosomsko napako ali kaj drugega?
Upam, da je bilo to zadnjič ...

Urin,
verjetno so ti našli povečano število bakterij ali levkocitov. Edina rešitev je preobilno nalivanje z vodo, tako pravijo. Ampak jaz prisegam na druge stvari:
- koprivni čaj, vsaj pol litra na dan (čisti ledvice in sečila)
- na tešče, doma narejen zelenjavni sok, v katerem je nujno kumara, ki deluje diuretično (jaz sočim: kumare, zeleno papriko, zeleno, korenje, včasih dodam ostane druge zelenjave: brokolija, cvetače itd.)
V prvi N sem imela trikrat !!) vnetje sečil, v drugi pa nikoli - mislim, da zahvaljujoč koprivam in zelenjavnim sokovom [sm=smiley20.gif]

Drugače je bil naš dan porazen [sm=smiley13.gif]





Lethe -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 21:17:30)

Hvala za nasvete, bom poskusila vsaj večino upoštevat.[sm=smiley1.gif]

Sem pa ravno s sprehoda s psom, pa še sneg sva skidala (on ga je teptal[sm=hudicek1.gif]) [sm=bravo.gif]




lizika86 -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 21:30:27)

Ursonok, danes sem drugače pričela 12. teden, otroček pa je bil velik tam za 9 tednov nekako, najbrž takrat.

Prvič so se mi začeli takšni čudni "navidez nedolžni" izcedki, sem kar čutila, da nekaj ni v redu, v tej nosečnosti pa tudi tega ni bilo in sem bila prepričana, da je tokrat vse OK. Tudi znake imam še vedno, vendar so res zadnje 2 tedna manj izraziti, kar sem mislila, da je počasi normalno. Življenje nas očitno malo preizkuša, ampak jaz se ne bom pustila! [sm=zmeden.gif]

Še jutri dam to skozi, potem pa v nove boje, drugega mi ne preostane [sm=smiley13.gif]




lizika86 -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 21:32:54)

Aja, ne delajo nobenih analiz plodka, ker "moraš" 3x splavit, da ti to "pripada". Vem, grozno!

Ginekologi pa itak rečejo, da te malo potolažijo, da je šlo najbrž za kromosomsko napako in je narava poskrbela, bla, bla....pa ni zmeraj tako [sm=smiley13.gif]




sonce987 -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 21:33:08)

hej.

po nekaj dnevih se oglašam, spet smo imeli vikend poln praznovanj, tako da še prihajam k sebi [sm=bravo.gif]

Toliko je bilo napisanega v zadnjih dnevih, da niti ne vem kje naj začnem.

folna- jaz jem tifol, tako kot v 1. nosečnosti, je tudi najcenejši. raznih folnih z vitamini pa ne želim, ker raje vitamine vnesem s sadjem in zelenjavo. Na splošno sem mnenja, da raje manj kemije kot več.

obleke-jaz enostavno ne morem več skrivati trebuha-no saj si tega niti ne želim. Tudi če oblečem črno tuniko, se vidi, da je spodaj ena žogica [sm=bravo.gif]

lizika [sm=smiley19.gif] upam, na najboljše zate in da se nam kmalu javiš z lepimi novicami...Nam lahko samo poveš, če si sploh imela kakšne znake, da je kaj narobe?

corfu-držim pesti zate v četrtek. Imam tudi jaz prvi pregled pri svoji g v četrtek in to šele v 11 tednu. Ampak glede na to,da mi trebuh pridno raste, bi rekla, da bomo slišali srčka. Vsaj upam, res je smotano tako dolgo čakati na prvi pregled.

keglove vaje-joj tako bi jih rada delala, pa se mi res ne da ali pa se ne spomnim. Pa vem, da mi bo žal, ker se mi sedaj pozna, da jih prvič nisem delala-če je treba lulat, je treba takoj!!! ne morem nič zadržat.




sonce987 -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 21:34:56)

lizika-sem videla, da si že napisala,da ni bilo znakov




sonce987 -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 21:36:28)

ursonok-če se prav spomnim, bi tudi ti sedaj enkrat morala imeti ponovni uz zaradi slabe napovedi prvič?




ursonok -> RE: Junijke 2013 (4.12.2012 21:56:48)

Sonce987
ti pa imaš spomin! [sm=smiley20.gif] Ja, v ponedeljek imam tukaj v Granadi v bolnici, kjer imajo kao dobre naprave in specialiste, da pogledajo, kako in kaj. Priznam, da me kljub tistemu pregledu na Poljskem, kjer je bilo vse ok, malo stiska ... Ker zdaj bom že v 17. tednu (po UZ) in po 16. tednu se baje na srčku že marsikaj vidi, kar se na nuhalni zaradi nerazvitosti še ne more.
Ampak ok, mislim, da česa hudega ne bodo odkrili. Če pa bodo spet rekli, da se ta zaklopka ne zapira, potem pa ne vem, kaj naj si mislim ... Ok, ok, nočem paničariti vnaprej - we'll see. Če ne drugega, bomo vsaj še enkrat zastonj videli otročka, morda nam celo potrdijo spol. [sm=smiley36.gif]


Lizika,
res zoprno, jaz si sploh ne predstavljam, kako je to ... V nobeni N nisem imela izcedkov, bolečin itd itd. Vse se prime (celo mimo naše volje) in raste brez problemov. Saj vem, moram biti srečna, da je tako.
Glede na tvoj nick predvidevam, da si 86-letnik, se pravi, da jih imaš 26-27. To pa niti ni tako zelo grozno [sm=jezicek.gif]. Saj vem, da je zate v tem trenutku to slaba tolažba, a vseeno. Vsako leto šteje! Ko gledam tukaj v Španiji pare ... madona, ful folka ima otroke, prvega, okoli štiridesetega. Res čudno. Moj M je že velikokrat mislil, da se dedki sprehajajo z vnučki, potem pa se je izkazalo, da sta to očka in mamica. [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif]




happy m -> RE: Junijke 2013 (5.12.2012 0:19:19)

Živjo![sm=smiley17.gif]
en lep pozdrav vsem nosečkam junijkam 2013...v vašo skupino se javljam 1. ...PDP imam v začetku junija 2013, sem konec 14 tedna nosečnosti, v pričakovanju prvega pikca[sm=smiley36.gif].
2 tedna nazaj sem bila na pregledu nuhalne...nisem pričakovala, da se dejansko otroka tako lepo vidi,obračal se je v vse smeri, stegoval roke, noge, skakal, bilo je res lepo. in ja videti je bilo da je fantek, kar sem sama nekako vedela, da bo.[sm=jezicek.gif]

Imam pa par vprašanj za vas? ste že povedale vsem o svoji nosečnosti in ali so vaši fantje/možje tudi tako ˝zagreti˝ za kupovanje otroške opreme?
meni se zdi zdaj kupovanje vozička, posteljice, previjalne mizice... prezgodaj oz. se nebi rada zaletela...
Prejšnji vikend sva namreč želela povedati novico njegovim staršem pa se je zalomilo...je prišla samo tašča na čaj namesto oba. [sm=zmeden.gif] tako da sva bila kar tiho, ta vikend greva k mojim domov potem pa bom počasi povedala ostalim...˝sodelovkam˝,prijateljicam...glede da no da imajo večinoma že majhne otroke mislim da bom dobila veliko stvari, opreme od njih fantu pa se to ne da dopovedati...nočem mu vzeti veselja ampak nepotrebnih stvari pa tudi nebi kupovala...sem namreč še študentka




Natalija28 -> RE: Junijke 2013 (5.12.2012 7:16:49)

Dobro jutro so[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/nosecka.gif[/image].

lizika - [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley31.gif[/image]
corfu - držim pesti, da bo vse ok.

Moj trebušček se že pošteno vidi. Ga ne skrivam, saj sva že vsem povedala, da pričakujeva. Slabosti so še kar naprej intenzivno prisotne.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley11.gif[/image]
V službi so mi že povedali, da mi februarja ne bodo podalšali pogodbe. Naznanili so že tudi kdo me bo zamenjal. So pa mi rekli, da sem po porodniški dobrodošla nazaj. Sem vesela, da je vsaj tako.
Naš letošnji Miklavž bo pa kot kaže bolj intenziven kot Božiček. So se moji starši, brat in njegova punca že napovedali, da pridejo.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] To bo Matija vesel. Mi2 sva mu v Mullerju kupila avtka z volanom, ki služi za vodenje avtomobilčka na baterije.
Na Božička v službi pa ne bova mogla it, ker gremo na krst takrat. Sva krstna botra.

Mene pa se nekaj loteva. Me grlo boli, pa kiham ko mlado mače.[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Grem malega zbudit pol pa v vrtec in službo.

Vse dobro vam želim punce.




Saša33 -> RE: Junijke 2013 (5.12.2012 8:29:46)

Dobro jutro

Dans bom bolj na kratko. smo prebedeli že dve noči. Posledično sem čist aijo. Je pa vsaj ok, ker vemo kaj je tamali. Včeraj zjutraj je bila tamala cela pikasta, posebej nogice in rokice, jest ni hotla, sitka itak na orto. Sva šli v snegu na pregled, Mal sem imela na sumu škrlatinko. No imamo herpangino, ki baje sedaj razsaja,verjetno jo je dobila od moža, ima nekam boleče grlo. Me je pomirilo, samo upam da se ne nalezem od nje, slina je kužna. Ima pa v žrelu gnojne pike in menda to boli ko hudič, posledično noče jest in je juhuhu. Je vsaj fajn, da ji ne težim s toplo hrano, ampak mrzlo. Bo pa kar trajalo ene 10 dni, da se pocajta. Upam na kako urico spanj. se še kaj oglasim in mal pokomentiram ostale.





ursonok -> RE: Junijke 2013 (5.12.2012 9:17:11)

Pismo, tale ringaraja spet šteka [sm=zmeden.gif]

Dobro jutro!

Jaz sem šla včeraj spat okoli 1h, vstali smo pa malo čez 6h [sm=smiley29.gif][sm=smiley29.gif] Tako pozno nismo šli spat zaradi otrok, ampak zaradi projekta. Danes moramo oddat vse papirje in smo sedeli pozno v noč nad zadnjimi popravki. Koliko enega dela, malenkosti, aaaa.

Abel je spal celo noč - zbudil se je le ob 22h, a še to ni jedel, ampak kar tako. Niti jokal ni. Smo mu včeraj nabavili neko homeopatijo za zobe in zgleda ima učinek [sm=bravo.gif]. Malo je bil zjutraj tečkast, ker je pač premalo spal (od 20h pa do 6h, to je samo 10 ur, poleg tega pa večraj ponoči in čez dan ni spal sploh nič).
Zdaj smo ga odtovorili v vrtec - upam, da nas ne pokličemo, naj pridemo ponj, ker je tečen. Halo. Pač ni razpoložen, če mu rastejo zobje. Smo jim dali še rezerven pulover plus hjudž slinček - slini se na veliko. Revček.
Je pa ful veliko, apetit nič zmanjšan. Le po flaši noče pit, mu slina nagaja, kaj jaz vem.

Saša,
tole zveni res "sanjsko". Kaj pa je herpangina? Kaj povezanega s herpesom? Je dobila antibiotik? jaz sem vedno bojim, da ne bi s herpesom koga okužila, ker se mi v N non stop pojavlja. Na srečo ne na ustnici, ampak pod nosov ... Vendar je pomoje vseeno - če se stiskaš in lupčkaš, se itak okužiš ..[sm=zmeden.gif]
Upam, da boste čim prej pri sebi!

Kupovanje stvari za dojenčka
To je vse brezveze, komercialne potegavščine. Folku se pa v prvi N zdi, da mora kupiti vse po seznamu in to že pol leta prej [sm=smiley36.gif] Midva sva večje stvari (voziček, avtosedež) kupila en mesec prej, oblek nisva kupovala, ker sva dobila dva paketa rabljenih. Sva pa kupila vso trapasto kozmetiko, ki nam jo svetujejo razne brošurice (oljčki, kremice, šampončki, losjoni itd itd.) Pa to samo zasvinja kožo, povzroča nepotrebne alergije itd (sploh Nivea in podobne smeti).
Pri drugem nisva kupila tako rekoč ničesar - razen rute, ki se je izkazala za najboljši nakup ever [sm=jezicek.gif]. Cunjice od prej (tu in tam kupimo, kar pač manjka), krem nimamo (Bepanthen imamo, ampak smo ga uporabili ene trikrat do zdaj), losjonov in šamponov ter ostalega sranja ne uporabljamo. Kožo imamo super, nas je še pediater spraševal, katero mazilo uporabljamo [sm=jezicek.gif]. Tip še ne ve, da je ves keč v tem, da človeka z ničimer ne packaš.

Moje mnenje je: čim manj komplicirat, kar se da, dobit od drugje, ne zapravljat denarja za brezveze. Cunje s sredstvo, vozički takisto, bistvo življenja je drugje. Tudi sreče in veselja. Če si tako zelo želite "nekaj narediti za dojenčka", dajte ta denar, ki bi ga zdaj zapravili za brezvezne artikle, na stran, pa potem kupujte eko hrano, Holle kaše, vpišite ga na plavanje in podobno. To ima smisel, ker se pozna na zdravju in počutju, ostalo je pa samo filanje ega.




tassi.k -> RE: Junijke 2013 (5.12.2012 9:20:05)

Pozdravljene junije 2013,

tudi jaz se javljam prvič. Rok poroda imam 5.6., sem v 14 t nosečnosti, to je moja tretja nosečnost, ki jo prenašam dosti bolje kot prvič in drugič. Doma že imam devet letnega Marka in sedem letno Taro, tko da mi tedni nosečnosti kar letijo. Naslednji pregled imam šele 5.1. in komaj čakam, da spet vidim pikico in mogoče zvem za spol. Glede na to, da je to že moja tretja nosečnost se tudi že meni kar konkretno pozna trebušček.

Pozdravček vsem skupaj.




Stran: <<   < Prejšnja stran  38 39 [40] 41 42   Naslednja stran >   >>