oktober-november IVF/ICSI 2012 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


maltezanka -> oktober-november IVF/ICSI 2012 (1.10.2012 20:53:06)

Živjo,
no pa smo zakorakali v mesec oktober - mesec novega upanja in pričakovanj. Pa bomo malo poklepetale in se vzpodujale, da nam bo Miklavž kaj lepega prinesel [sm=bravo.gif]

Jaz imam 9. oktobra pregled in upam, da dobim zeleno luč za 2 postopek.

Lepo se imejte [sm=smiley31.gif]
M




smeška83 -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (2.10.2012 13:42:14)

Midva imava pri dr. Rešu 25.10. posvet za novega otročka (PCOS pri meni ter slab spermiogram pri mojem). Doma pa imava že eno navihano malčico[sm=smiley36.gif] iz prvega ICSI postopka. Držimo pesti, da bo kmalu dobila bratca ali sestrico [sm=bravo.gif]




Nusyka -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (2.10.2012 17:16:50)

Pozdravljene, sem bila napotena na to temo, ki je v nastajanju (IUI je menda zamrla).
Čakam na vabilo za IUI (nepojasnena neplodnost). Malo vas bom spremljala in kaj koristnega od vas pobrala. [sm=smiley36.gif]
Lep pozdravček




Fargesia -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (2.10.2012 17:29:54)

Hej!
Midva imava posvet 8.11.2012. Imava pa enega IVFovčka že doma. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/love.gif[/image]

Smeška, sta v LJ?

Nusyka, ti kar vprašaj, če te kaj zanima...za mano je 5.IUI (enega so mi prekinili)




Anonimen -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (2.10.2012 18:05:35)

Pozdravljene!

Tudi midva greva v tem mesecu v nov postopek. Pri Rešu imava 22.10 posvet za ponovni postopek
in upava, da tudi uspešen.

Vsem želim, da čim prej zagledamo tako želje [sm=rozacrtici.gif]




krisv -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (2.10.2012 19:17:27)

OKTOBER – NOVEMBER



AKTUALNO


9.10. maltezanka, posvet


22.10. Anonimen, posvet (dr. Reš)


25.10. smeška83, posvet (dr. Reš)


x.10. krisv, začetek postopka (dr. Reš)


8.11. Fergesia, posvet



TREPETALKE


OBJEMČKI



NAVIJAČICE




Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207






krisv -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (2.10.2012 21:04:46)

Imela sem preveč časa (in na koncu skoraj zamudila na rekreacijo [sm=smiley36.gif]) pa sem naredila seznamček. Dobrodošle vse, da ga sproti urejate. [sm=smiley1.gif]
Jaz sem včeraj dobila [sm=hudicek1.gif], tako da z naslenjo začnemo tretji postopek, če nas kaj lepega prej ne preseneti [sm=smiley2.gif].




Felidae -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (2.10.2012 21:30:28)

Živjo punce!
Krisv, prou lep seznamček si naredila :)
Ta mesec se vam tudi jaz pridružim. Začela sva najin tretji ICSI postopek pri Rešu. V ponedeljek 8.9. pa prvi UZ, upam da nama tokrat uspe.
LP




krisv -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (3.10.2012 14:17:21)



OKTOBER – NOVEMBER



AKTUALNO


8.10. Felidae, prvi UZ


9.10. maltezanka, posvet


22.10. Anonimen, posvet (dr. Reš)


25.10. smeška83, posvet (dr. Reš)


x.10. krisv, začetek postopka (dr. Reš)


8.11. Fergesia, posvet



TREPETALKE


OBJEMČKI



NAVIJAČICE




Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207







Anonimen -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (3.10.2012 17:16:57)

Živjo punce,
lepo prosim za pomoč; sem 7 dni na Menopurju (4 ampule), sicer imam dolg postopek in sem tudi na Suprefactu. Jutri imam prvi UZ, ampak mene že 2 dni vse špika, pa napihnjena sem, pa una sluz, kot za ovulacijo.... Bojim se, da bodo folikli prehitro popokali.... A ima katera kaj takih izkušenj? Jaz imam sicer že 2 postopka z Menopurjem za sabo, tudi po 4 ampule, ampak se ne spomnim, da bi me že pred prvim UZ tako napihovalo....
Čist sem panična [sm=zmeden.gif]




vrtnica44 -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (3.10.2012 18:12:43)

hej.

ker je tema IUI zamrla, se vam tudi jaz pridružujem. upam, da me sprejmete medse.
sem v postopku IUI v MB in jutri 4.10. imam UZ (10 dan ciklusa), da vidimo, če je po jemanju tablet zrasel kakšen folikel.

želim vam lep preostanek dneva, kolikor ga je seveda še ostalo.




maltezanka -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (3.10.2012 19:18:37)

ooooooooo kok nas je že tu. Hvala bogu, da imamo druga drugo pa čeprav se osebno ne poznamo. Priznam, meni je v vaši družbi lažje iti čez vse to.

Krisv - zelo, zelo lepo seznamček si naredila, si res prava carica

Komaj čakam 9.10., ko imam posvet. Upam, da mi bodo dali takoj zeleno luč. Od prvega postopka (imela sem izvenmaternično nosečnost - IVF) sem imela že 3 menastruacije. Pred parimi dnevi smo se vrnili z morja, kjer so 3 tedne uživali (možek in naša psička) tako, da se čisto nabita z energijo in v pričakovanju novih zmag.

Za vse vas močno stiskam pesti

Uživajte lep, še kar tople večer
M





Anonimen -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (3.10.2012 21:20:06)

Ojla,
po 4 postopkih pri Rešu sem sedaj v Mariboru. V nedeljo sem nehala jest kontracepcijske tabletke in me zanima kdaj bi morala dobiti menstruacijo? Nisem jih jedla že 7 let in Reš nima te prakse pa me zanima kako bi moralo bit, glede na to da sem pričakovala, da jo bom dobila prvi ali drugi dan po prenehanju...




sunshinemetulj -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (3.10.2012 21:20:44)

Pozdravljeni
Sem nova na forumu, vendar sem ga v preteklosti velikokrat prebirala v različnih temah. Naj preidem k bistvu. Že eno leto sva delala na otročku, potem pa je šel na spermiogram. Danes sva dobila izvid, ki pa je slab (nepravilne glave semenčic ipd) Klicala sem znankinega moža ginekologa, ki mi je povedal, da je izvid slab in da mora moj najprej k andgrologu, potem pa bomo videli ali bo potrebno IVF ali ICSI. Čakanje me ubija. Čakala sem partnerja, potem odločitev za otročka, zdaj pa še to.
Zanima me koliko časa na kliniki v Ljubljani ste čakali na postopek IVF ali ICSI. Plus koliko časa ste morale ve čakati na preglede, če ste jih imele. Hvaležna bom za vsako izkušnjo in držim pesti za vse vas.
Lep pozdrav in hvala [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




sarčii -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (5.10.2012 0:13:57)

Heii. pa je le napočila tema oktober-november. Upam, da bo plodna. Je katera tukaj za MB (roza list-terapija Gonal in C)? Kolko imate izkušnje z prvim IVF je bil + ?




mami 26 -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (5.10.2012 18:45:34)

Se pridružim še vam in ja upam da tale oktober-november pa res bo plodno [sm=smiley1.gif]

Še mene na seznamček jaz imam prvi UZ v ponedeljek. Dolgi, 6, zadnji..... postopek.




espérer -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (5.10.2012 18:57:04)

Evo, da se vam še jaz pridružim...... jutri zjutraj mam upam da zadnji UZ pri Rešu in upam, da mam v ponedeljek punkcijo, ker mam že poln kufer tehle mojih jajčnikov. Na WC-ju sem vsake pol ure, ko se vsedem me vse špika.....[sm=zmeden.gif]
Koliko foliklov imam in koliko so veliki pa ne vem, ker mi Reševa itak nikol ne pove..... tako, da jutri zjutraj Reša izprašam do potankosti!!!
Prvič grem zjutraj k njemu pa me zanima ali vas - nas je veliko ob 5 tam????

Ja pa skoraj bi pozabila....... Upam, da bomo glede na predhodna dva ZELOOOO slaba meseca ( razen določenih srečnih izjem) ZMAGALE!!!!!!

Lp




Felidae -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (5.10.2012 19:51:07)

espérer zjutraj pri Rešu je kakor kdaj, včasih polna čakalnica, včasih si pa skoraj sam. Midva sva zanč prišla 5.10 in je bil en par notri pri njemu, v čakalnici pa nobenega tako da sva hitro prišla na vrsto. Tudi če je več parov, gre kar hitro, tako da do šestih nisva nikoli čakala.
držim pesti da dobiš stopko in v ponedeljek punkcija :)
kako pa to da imaš preglede pri Reševi? a maš cel postopek pri njej al kako?
mami 26 kje pa imaš UZ? kje sta pa imela ostalih pet postopkov? Vedno isti center ali sta menjala?
sunshinemetulj Midva imava tudi slab spermiogram, sva pa štartala pri Rešu, tako da ne vem kako poteka na GK. Pri Rešu rabiš za začetek postopkov imeti narejena vsaj dva spermiograma z razmakom cca 2-3 mesece, test na spolno prenosljive bolezni (obadva) in tebe napot na pregled hormonov v Adrialab in potem če je s tabo vse OK, greš lahko kar kmalu v postopek. Če je težava v spermiogramu te Reš ne bo napotil na HSG ali laparo razen če imaš tudi ti kakšne težave. Upam da sem ti vsaj malo odgovorila.

naj bo ta jesen naša :) na čimveč pluskov!!!

LP




mami 26 -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (5.10.2012 22:08:18)

Felidae vsi vsi postopki ljubljana.. razen eden pri Dr Rešu.
UZ imam v ljubljani..
In ja tale jesen je naša! [sm=smiley1.gif] polna pluskov [sm=jezicek.gif]




SILVA -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (6.10.2012 14:22:40)

V ponedeljek imam se en uz,takrat dobim tudi stopko in v sredo punkcija,je pa nastela cca.10 foliklov........to je najin 3 postopek in upam,da bo uspesen[sm=smiley1.gif]




espérer -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (6.10.2012 17:18:35)

Evo čakalnica pri Rešu polna že ob petih, drugač pa še vedno ne vem kok foliklov ( baje da dost) jutri si dam stopko in v torek punkcija....
Felidae, je pri Reševi mam vse. Danes sem bla prvič pri Rešu...... Sva se mal nasmejala [sm=jezicek.gif] Lep sarkastičen pričetek dneva....




mami 26 -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (6.10.2012 17:53:36)

SILVA imaš v lj UZ?
držim pesti in v tretje gre baje rado [sm=smiley1.gif]




krisv -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (6.10.2012 19:57:48)





OKTOBER – NOVEMBER



AKTUALNO


8.10. Felidae, prvi UZ

mami 26, UZ (GK LJ)

SILVA, UZ


9.10. maltezanka, posvet

esperer, punkcija (dr. Reš)


22.10. Anonimen, posvet (dr. Reš)


25.10. smeška83, posvet (dr. Reš)


x.10. krisv, začetek postopka (dr. Reš)


8.11. Fergesia, posvet



TREPETALKE


OBJEMČKI



NAVIJAČICE




Kalkulator izračuna PDP po IVF oz. ICSI: http://www.ivf.ca/calcu.htm
Znaki hiperstimulacije: http://med.over.net/forum5/read.php?67,4215040,4215086#msg-4215086
Vse pomembne zadeve glede postopkov IVF in ICSI: http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=2696207








krisv -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (6.10.2012 20:11:04)

Punce, vse kar želite, da damo na seznam oz. na seznamu spremenimo, dajte prosim v krepko pisavo, da česa ne zgrešimo. Pa Anonimke, dodajte si kakega smeškota zraven, da vas ločimo. [sm=smiley1.gif] Pa vesela bom, če se mi bo katera pridružila v urejanju seznama.

Akcija že v teku! Srečno vsem nam! Glede na izkupiček med počitnicami, je statistika na naši strani! [sm=smiley1.gif]

Jaz že drugi ciklus jemljem Vitex kapljice in opažam kr nekaj sprememb. Pozitivnih! Pa Ferlilup sem obema nabavila, V kombinaciji z masažo upam, da naju preseneti [sm=rozacrtici.gif], če ne pa bomo toliko bolj pripravljeni na postopek. Pa naj povem, da sem se danes po pol leta tehtala. In sem bila zelo pozitivno presenečena. [sm=smiley36.gif] Shujšala sem 5 kg[sm=bravo.gif], in to samo z dieto oz. spremembo prehrane, s katero sem izločila belo moko, bel sladkor in mlečne izdelke. Meso jem izključno domače. Od lanskega novembra, ko se mi je ponovila endometrioza. Količinsko pa jem enako kot prej.




SILVA -> RE: oktober-november IVF/ICSI 2012 (6.10.2012 21:13:16)

Mami26 ja imam v LJ[sm=smiley1.gif]




Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>