spalna vreča do pasu (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Urška* -> spalna vreča do pasu (8.9.2005 11:30:19)

Ojla!

A katera ve kje kupit tako spalno vrečo? Sem pa iz MB-ja!

Nekje sem jo videla, pa se ne spomnim več kje.

pa pa




fricka -> spalna vreča do pasu (8.9.2005 11:41:14)

Zakaj jo pa želiš samo do pasu? Jaz sem jo kupila v H&M z zadrgo ob strani in brez rokavov. Naša bi tisto do pasu sigurn snela, tolk telovadi v njej.




Urška* -> spalna vreča do pasu (8.9.2005 11:49:34)

Fricka, zato, ker kar "živčen" postane, ker ga moti ko ima do vratu zaprto gor. pa dosti se obrača in meče po postelji ko spi in mu pol vse skupaj gor zleze in ima tisto zadrgo čisto v bradi not.
Če si lahko predstavljaš...

V glavnem zato vreča do pasu...

pa pa




fricka -> spalna vreča do pasu (8.9.2005 11:51:01)

Iz tega razloga mi je moja vreča všeč- ob vratu je zelo izrezana, zadrgo pa ima ob strani.




india -> spalna vreča do pasu (8.9.2005 11:53:04)

Urška, ne vem,kje bi to dobila, imam pa jaz eno spalno vrečo, ki se dejansko pokrije preko otroka in priveže na posteljico. Pa otroku se da rokice skozi "rokavčke",, je sicer brez rokavov. Je zelo udobna, otrok mirno spi, lahko se obrača, nima pa do vratu zaprto.
Če želiš, ti jo posodim.




Urška* -> spalna vreča do pasu (8.9.2005 12:06:23)

Fricka bomo pa še probali to z zadrgo ob strani. odkrito povedano, slpoh nisem vdela da obstajajo take ki imajo zadrgo ob strani.

Miska, če ne bom našla te ki jo iščem, bi te pa res lepo prosla da mi jo posodiš. Smo sem malo skeptična, ker se Žan ful kotali po postli in enkrat spi čisto spodaj, enkrat vodooravno, ... skratka ne zaspi tako kot ga položim not.

pa pa




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (8.9.2005 16:22:48)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Urška* -> spalna vreča do pasu (8.9.2005 17:04:47)

BA hvala ti!




Lana_s -> spalna vreča do pasu (12.9.2005 15:11:43)

Pri Neckermannu jo tudi imajo.




Ines. -> RE: spalna vreča do pasu (6.10.2005 13:21:33)

V Neckermannovem katalogu Naš dojenček sem jih videla, samo za mojega ni, ker bi jih sugurno slekel.




KODA -> RE: spalna vreča do pasu (6.10.2005 13:52:12)

Pri nas nobeden ni hotel biti v vreči.




Pupica -> RE: spalna vreča do pasu (7.10.2005 19:09:42)

Ej zadnjič sem zasledila debato (mislim, da je bila od ZARA), da se da spalna vreča tut okol obrnit, pa še full pocen(baje 5 €). ..[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Da ti ne bo žal, ko bo vrečo po eni uri dol spravil.




Stran: [1]