mačji urin (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Hišni ljubljenčki



Sporočilo


deni1982 -> mačji urin (14.10.2012 10:33:32)

Problem je ta, da nam naša mačka označuje vse prostore in pohištvo v hiši. Pozna kdo rešitev kako naj jo odvadim? Zapret ven je ne morem, ker imamo tudi kužke, ki imajo prost vstop v hišo in iz nje. Obstaja kakšno čudežno čistilo, ki bi očistilo madeže in vonj? Hvala za odgovore.




Doll -> RE: mačji urin (14.10.2012 10:50:51)

Kastrirat




gsatalema -> RE: mačji urin (14.10.2012 11:50:17)

Kastrirat
[sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
In edina




kajajaka -> RE: mačji urin (14.10.2012 11:50:49)

Kastracija večinoma pomaga, vedno pa žal ne.

Naš maček po kastraciji manj "cahna", nehal pa žal ni [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley13.gif[/image]

Muci sta pa takoj po sterilizaciji nehali... Mogoče imajo mački močnejši nagon... ne vem...




deni1982 -> RE: mačji urin (14.10.2012 13:45:56)

Mačka je sterilizirana.




LEJLA -> RE: mačji urin (14.10.2012 23:17:50)

Nam je veterinar rekel, ko sem na pregled nesla večjega najdenčka, da se bolj mudi s kastracijo kot s cepljenji in smo to še ist dan opravili.
Rekel je, da če to narediš prepozno in muca že markira, da je možno, da ne bo nehal.

Možno, da je tako pri vas. Muc markira iz navade.

Lp




Izabelina -> RE: mačji urin (15.10.2012 3:23:33)

mi imamo mačko in mačka in isti problem, na žalost ni nobene pametne rešitve, vsaj mi je nismo še odkrili... delno pomagajo mačji feromoni (ki jih daš v vtičnico) samo so ekstremno dragi... oba sta ster. oz. kastr.

če uspeš odkriti rešitev jo prosim povej...




gsatalema -> RE: mačji urin (15.10.2012 8:32:52)

Pa so vredu kastrirali ali sterilizirali?... ker včasih jim ne uspe [sm=smiley29.gif]
najboljše ali pa dajo prezgodaj




Poka -> RE: mačji urin (15.10.2012 10:06:34)

A je potem isto za kunca? Moj se včasih polula na veliko in ful smrdi... Žal ga nisem mogla prej dat kastrirat, ker je bil stalno nekaj bolan - zdaj je star leto in kake tri mesece.

Polula, pokaka, razmeče, grize kar ni treba, včasih se mi že meša... Sam ko je tako lušten, problem je samo čiščenje, ko še samo to delam... Moj čisti ostali del hiše...




Izabelina -> RE: mačji urin (15.10.2012 10:08:37)


IZVIRNO SPOROČILO: Poka

A je potem isto za kunca? Moj se včasih polula na veliko in ful smrdi... Žal ga nisem mogla prej dat kastrirat, ker je bil stalno nekaj bolan - zdaj je star leto in kake tri mesece.

Polula, pokaka, razmeče, grize kar ni treba, včasih se mi že meša... Sam ko je tako lušten, problem je samo čiščenje, ko še samo to delam... Moj čisti ostali del hiše...


kunčji samci so pa še posebej "nadležni" kar se tega tiče... tko, da lahko samo sočustvujem s tabo...




Stran: [1]