Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


kokosh -> Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (1.11.2012 20:53:40)

Za starejši Stokke Tripp-Trapp stolček za hranjenje iščem lesen varovalni lok. Ker je letnik stolčka pred 2003, plastično varovalo (Baby set) nanj ne paše.

Je ima kdo ta lok odveč, ga ne potrebuje in ga je pripravljen oddati ali prodati po simbolični ceni, bomo zelo veseli.

Hvala [sm=smiley9.gif]




kajajaka -> RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (2.11.2012 8:31:25)

Pokliči Nolik Kočevje - oni so do pred kratkim izdelovali Tripp Trapp in se najbrž še kakšno varovalo dobi pri njih.
lp




Stanislava_ -> RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (2.11.2012 8:34:47)

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Pokliči Nolik Kočevje - oni so do pred kratkim izdelovali Tripp Trapp in se najbrž še kakšno varovalo dobi pri njih.
lp


Zdaj so šli pa v Bolgarijo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley21.gif[/image], ker je tam ceneje.

Stokkeja tudi pogledam ne več.




Inigo -> RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (2.11.2012 11:41:09)

poskusi z oglasom na bolhi ali na gugu.




lenčy -> RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (2.11.2012 13:52:06)

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

Pokliči Nolik Kočevje - oni so do pred kratkim izdelovali Tripp Trapp in se najbrž še kakšno varovalo dobi pri njih.
lp

tako sem naredila jsz, ko mi je manjkalo kar par elementov za stolček, katere je ne ve kdo prešvercal iz firme. no in sem jih kontaktirala pa so mi vse poslali zastonj.




cilla -> RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (3.11.2012 19:38:44)

Kokosh, jaz sem preko bolhe kupila nova, še zapakirana trip trapa od nekoga, ki je kupil zalogo trip trapov od enega od slovenskih podjetij, ki so šla v stečaj in so pred tem izdelovala za Stokke. Morda bi on mel tudi kaj tazga... če bi hotla kontakt, me rukni, da ne bom tuki delala reklame po nepotrebnem.




kokosh -> RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (5.11.2012 14:53:24)

Poslala sem mail na Nolik Kočevje, pa ni (še) nobenega odgovora.

Cilla, prosim za kontakt (ZS) :)




Levinja25 -> RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (22.11.2012 9:15:45)

Živjo,

tudi jaz rabim varovalo za tripp trapp stolček (starejše generacije). Rabila bi samo trak za med noge. Mi lahko kdo pomaga s kakšnim kontaktom, kje bi to lahko dobila.

Hvala




Tinca28 -> RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (28.11.2012 21:15:40)

Mi smo ga kar sami naredili iz enega konca usnja.




Maxi mama -> RE: Varovalo za Stokke Tripp-Trapp (28.4.2016 14:02:40)

Varovala za trip trap stolcke tudi starejse izvedbe prodaja otroska trgovina teddy www.trgovina-teddy.si in imajo tudi sredinske pasove




Stran: [1]