|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 35 36 [37]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Avgustovke 2013
31.7.2013 19:30:23   
BellaElla
Po dooolgem času se javljam..in ja,pred vrati je avgust in začel se je naš čas...user posted image
sicer pa,kje ste vse? ste pobegnile na FB?
Se vam lahko pridružim?
Jaz sem že tako neučakana in komaj čakam da k sebi stisnem mojo štručko..upam le,da ne bomo tako zamujali kot pri prvemuser posted image user posted image user posted image
Če je mogoče katera ostala tukaj,naj se le javi user posted image
ooo, Radirka-hvalaaaaa user posted image


(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Avgustovke 2013
7.8.2013 19:45:27   
nosečka22
Pdp imam 9.8.pa se vedno nobenih znakov user posted image

(odgovor članu BellaElla)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Avgustovke 2013
23.6.2014 22:50:44   
Mother 1978
Hej punce, cas ko bomo upihnili svecko se nevzdrzno priblizuje, jaz pa imam v zadnjem casu kar nekaj vprasanj, zato prosim, ce mi katera pove kako se vam pridruzim na FB. Hvala

(odgovor članu radirka)
Neposredna povezava do sporočila: 903
Stran:   <<   < Prejšnja stran  33 34 35 36 [37]
Stran: <<   < Prejšnja stran  33 34 35 36 [37]
Pojdi na:





FOTO: Novorojenček v prvih sekundah po roj...
photo
Fotografije so precej nazorne, saj so posnete v prvih sekundah po porodu, ampak dejstvo je, da prikazujejo čudež rojstva...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?