RE: hujšajmo skupaj (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


Najaa -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 9:33:48)

[sm=bravo.gif] punce, tak je treba - čim več migat. No jaz za te vadbe nisem, raje vadim vzunaj na zraku. Sam ker imam problem z nogo, ne vem kdaj mi bo dejansko uspelo spet it mal v hribe in hodit...
Kar se tiče prehrane je pri meni manj žri, predvsem stran s sladkarijami in belo moko in ločevanje živil. To mi najbolj paše.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.1.2013 9:44:23)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.1.2013 10:16:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




brioš -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 10:21:16)

POPRAVEK !![image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Michelle1 hvala za opozorilo...ko bom ta mesec zanosila...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




matejchy -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 14:40:13)


IZVIRNO SPOROČILO: michelle1


matejchy - a ti si pa to mene narisala, ko bom v ponedeljek stopila na tehtnico? [img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/img] No, nič ne rečem, malo si kiksnila pri laseh, ampak v principu je to to...[img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/img]



neee to sem jaz v ponedeljek zjutraj [sm=jezicek.gif]




iva.m -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 14:58:19)

Mogoče katera pozna ALCACHOFA DE LAON, tole reklamo vrtijo non stop na tv, pa me zanima če je katera že probala in res deluje. Ali je spet nateg in metanje denarja v koš.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (4.1.2013 15:12:30)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




to sem jaz -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 16:53:30)

Ojla pozdravljene
Miška 17 hvala ti ker si me dala na tabelo.

Jaz se bom tehtala ob ponedeljkih zjutraj podatke pa javim popoldne,ko bom prišla iz službe[sm=smiley1.gif].

Lep preostanek dneva vsem jaz grem sedaj na stezo za začetek bo le hitra hoja,ko dobim kondicijo pa bo tudi tek.

ČAO




Felicita -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 17:24:09)

aja, jest tut v ponedeljek začnem... tudi tehtala se bom takrat prvič. drug teden bom imela teden zelenjavne juhe - ne sicer zeljne, ampak še vedno bo pa to večina mojega dnevnega vnosa kalorij - tolko da si dam eno brco v rit za začetek... pa odločila sem se za karto za fitnes za 10 obiskov, pol bom pa vidla... tut če grem zaenkrat samo na tekaško stezo in orbitrek bo boljš kot nič [sm=smiley36.gif]

p.s.: a smo se zmenile tut, da bi se kej merle? ker vidim da nas kar neki planira telovadit, kar pomeni da se nam na vagi ne bo pretirano poznalo (ob redpostavki da dejansko mal mišic dobimo [sm=smiley36.gif]), torej kilaža in ITM pač nista neka pokazatelja realna... pas, boki, stegna in po želji še kaka problematična točka (pri meni roke npr)?




to sem jaz -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 17:39:32)

Ja seveda felicita jaz se bom tudi zmerila čeprav me je sram številk[sm=smiley13.gif]


Pa saj bo bolše kajneda




Julija08 -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 18:40:29)

ja lahko bi se tudi merili.

Kaj pa se ponavadi meri (stegna, pas, roke)[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




Felicita -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 18:45:54)


IZVIRNO SPOROČILO: Julija08

ja lahko bi se tudi merili.

Kaj pa se ponavadi meri (stegna, pas, roke)[sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

sej pravim - jest predlagam noge, boke in stegna pa potem po želji še kak del ki te posebi moti - roke, najširši del trebuha, okrog reber pod prsmi (če te moti žolčast hrbet)...




happy85 -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 20:05:52)

miška17 hvala za čestitke[sm=smiley1.gif] ja maja se nam pridruži nov član in verjetno bom potem rabila kakšno spodbudo, da bo šlo lažje dol... no po ene 3 tednih nenormalnega porasta teže, se je na srečo stanje malo umirilo...

ja sprehodi so bili do začetka nosečnosti redna rutina, potem pa so se začeli razni problemi in večino časa mirovanje... se pa prav veselim daljših dnevov, ker bom lahko po službi z malim šla ven vsaj na kakšen krajši sprehod.

tudi meni nič jasno, ko berem poste od Michelle1 in Poka - si bo treba malo ogledati, da bom lahko jeseni stopila v akcijo [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




neodkrita -> RE: hujšajmo skupaj (4.1.2013 21:53:55)

Hoj, jaz bi se tudi pridružila vaši skupini. Pri meni je problem, da sploh ne rada jem, razen sladke bele kave in sladkarij. In težava mi je sestavit jedilnik s toliko obroki hehehhe......rada bi dala dol ene 5 kg. Kaj predlagate?????????




RAKICA1 -> RE: hujšajmo skupaj (5.1.2013 10:09:29)

Ojla punce evo za menoj je treti dan zelo uspešen in sem kar ponosna na sebe ,da res nisem niti malo dala v sebe sladkega pa še vse omare so polne[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]Kako pa kaj vam uspeva hujšanje[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ja jaz če bi toliko telovadila kot pove Poka in Michelle bi bila suhica ampak res suhica jaz se komaj spravim 20min telovaditi na dan in to zraven odmori za pitje[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] zgledda ,da bi se morala res na kakšno telovadbo vpisat ,da bi vsaj mal migala a je mogoče katera iz Šk. Loke, da kam hodi ,da se še jaz pridružim ,da skupaj migamo vsaj mal[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (5.1.2013 13:11:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




miška17 -> RE: hujšajmo skupaj (5.1.2013 14:29:17)


IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA1

Ojla punce evo za menoj je treti dan zelo uspešen in sem kar ponosna na sebe ,da res nisem niti malo dala v sebe sladkega pa še vse omare so polne[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]Kako pa kaj vam uspeva hujšanje[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]



Jaz sem tudi zadovoljna s sabo.[sm=smiley1.gif] Že nekaj dni sem spremenila taktiko hujšanja in vse tehtam. Moje ocenjevanje količine hrane približno ter velikega gibanja je vodilo lani samo v vzdrževanje teže.

Moje današnje kosilo: riž brez omake, piščanec, namesto zelenjave pa kaki








Katy78 -> RE: hujšajmo skupaj (5.1.2013 14:44:44)

Jaz sem s 1.1. začela malo bolj pazit, kaj in kdaj jem. Je pa tako, da imam zelo rada sadje in zelenjavo samo hudič je, ker imam sladkarije še rajši, v bistvu bi lahko od njih živela. [sm=smiley13.gif] Od poroda do zdaj (slabih 8 mesecev) sem se zredila 10kg!!!!!!!!, medtem ko sem iz porodnišnice prišla z 2kg manj kot pred zanositvijo. [sm=zmeden.gif][sm=smiley19.gif] In to v veliki meri samo zaradi sladkarij. [sm=hudicek1.gif] V glavnem, jaz se bom prehranjevala po sistemu ločevalne diete samo mislim, da se ne bom striktno držala kdaj je beljakovinski, kdaj škrobni in kdaj OH dan ampak bom samo gledala, da če jem meso, da ni zraven OH in obratno. Sploh pa mi je pri tej dieti mimo kar se tiče večerij, ker naj bi jedel podobno kot za kosilo, to pa meni ne potegne preveč, jaz bi rajši zvečer kakšen jogurt medtem ko samo sadje za zajtrk mi pa ni problem. No, jaz se od 1.1. držim te diete, včeraj sem imela samo vitaminski (sadni) dan in je šlo brez težav. Razmišljam tudi o postu, ponavadi ga naredim 1-2x letno z javorjevim sirupom in zdržim 10-14 dni ampak to pride na vrsto potem, ko neham dojiti. Je pa pri meni problem, ker sem lena za telovadbo, enostavno se mi ne da. Jaz rabim ekoga, da telovadi z menoj, da me brcne v rit, kadar se mi ne da. Tako da telovadila verjetno ne bom, bom pa skušala biti čimveč zunaj z vozičkom in malo pospešiti hojo, ko/če bo šlo kaj kg dol in ko bo malo topleje, bom pa začela s tekom, zdaj mi ni do tega, ker imam že tako težave s križnimi kolenskimi vezmi in za kolena tek že itak ni fajn, če imaš pa še preveč kg, pa sploh ne.

Stehtala se bom v ponedeljek za tabelco, potem pa ne vem, če bi se tehtala 1x na teden ampak bi se rajši 1x na 2 tedna. [sm=smiley1.gif]

Saj bomo zmogle punce! [sm=smiley1.gif]




Lili11 -> RE: hujšajmo skupaj (5.1.2013 16:40:31)

Dan dan.ene ste pa pridne,jaz ne.upam da res zacnem v pon :-Dmene sladkarije hecajo.mam za zacetek namen navadit se na 5 obrokov,veliko vode,brez sladkarij,telovadba.pa upam da mi otrok ne zboli,ker pol pa cist pozabim nase




pikapoka87 -> RE: hujšajmo skupaj (5.1.2013 21:09:50)

Pozdravljene! Tudi jaz bi se vam pridružla in upam da mi (nam) bo uspelo! Kljub temu, da sem pred 3 meseci rodila, bi rada počasi pričela z telovadbo in izgubljanjem kilogramov, ki so se nakopičili med nosečnostjo - ostalo jih je še 6 kg. Me pa zanima, če ima katera izkušnje z Hypoxi vadbo? Me kr malo mika da bi poizkusila.




miška17 -> RE: hujšajmo skupaj (6.1.2013 6:38:14)


TABELA
Ime: Tedensko: Skupaj: Začetna: Želena: Trenutna:
urshak
vila
malika83
Julija08
brioš
Lili11
ta*mala
sramežljiva
taly
matejchy
RAKICA1
macamica
Najaa
Dubraska
Katy78
miška17
Felicita
mamicam deklicam
morje10
ana ana
michelle1
Pigy
Kabija
jasminčka
LittleSun
valči
karmy85
klavdika
to sem jaz
HANYBANY
morrak
neodkrita
pikapoka87



Z ponedeljkom, 7.1.2013 pričnem z novo tabelo. Tehtanje bo vsak ponedeljek. Vabljene.




[/quote]

[/quote]




polho3006 -> RE: hujšajmo skupaj (6.1.2013 8:07:24)

Punce se vam pridružujem. Sem 6 mes. po porodu in moram NUJNO nekaj narediti da se znebim trebuha in 6 kg ki so ostali od nos. Ampak kg niso toliko problematični kot trebu, ker...je ogromen...kot da sem 7-8 mes.noseča.
Odrekla se bom sladkarijam in poskusila vsak dan delati vaje za trebušne mišice. Upam da mi ne zmanjka volje energije...no pa saj se bomo tukaj vzpodbujale ne?




brioš -> RE: hujšajmo skupaj (6.1.2013 8:56:59)

Dobro jutro punce [sm=smiley1.gif]
še malo pa začnemo. Jaz se merila ne bom,pa brez zamere. cca. 7 let nazaj ko sem shujšala 20 kg, sem se non stop merila in sem bila že prav obsedena s tem. Sedaj je moje merilo, staro krilo, pred nosečniško[sm=bravo.gif]. Zato se bom samo tehtala, bom vas pa spremljala. Jaz sem včeraj celo napredovala, 2x sprehod hehe[sm=smiley36.gif]. Sedaj imam res voljo, da izgubim teh 5kg. In seveda, da zmanjšam trebuh. [sm=jezicek.gif]




miška17 -> RE: hujšajmo skupaj (6.1.2013 10:31:03)

Pozdravljene,
predlagam, da se zmerite z šivilskim trakom in si podatke zapišite za sebe doma ter vsak mesec same zase spremljate napredek. Po mojem mnenju so mere telesa precej osebne, da bi pisale na forumu. Tako da ostanimo samo pri javljenju kg.

Lp




matejchy -> RE: hujšajmo skupaj (6.1.2013 13:07:10)

No jaz še danes grešim, za kosilo sem si privoščla pico. Jutri pa res začnem zares, zjutraj stopim na tehnico in sporočim kilograme. V načrtu imam da bi se navadla na 4-5 obrokov na dan, spila vsaj 1,5-2l vode, začela malo migat, najhujša preizkušnja pa bo zagotovo opustit sladkarije, sam namreč verjetno največja ljubiteljica čokolade na svetu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif], kajti sladkarije predvsem čokolada je bila pri meni non stop na jedilniku. Upam, da mi bo letos uspelo oz. da bo vsem nam, ki smo se odločle za hujšanje letos uspelo. Želim vam veliko uspeha, dosti rekreacije, zdravo prehrano in ogromno motivacije in pozitivne energije. [sm=bravo.gif]




Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>