Mali vsevedež-poskusi (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Od šolarčka do šolarja



Sporočilo


p&b -> Mali vsevedež-poskusi (12.1.2013 20:55:07)

Halo,
moj otrok obiskuje v šoli (2 razred) krožek mali vsevedež, kjer delajo razne poskuse, naprimer doma izdelajo iz mase vulkan, pod njim pa recimo naredijo kakšne hišice, ljudi...potem pa na sredino vulkana dajo sodo bikarbono in kis in vulkan bruha lavo in zalije vas. Ali pa naprimer v vodo potreseš poper in na sredino namočiš milo, rezultat je, da se ob dotiku mila z vodo , poper odmakne.
Problem je, da se je naš mali spet javil, da bo naslednjič pokazal kaj novega-presenečenje, seveda pa je na meni kaj si naj izmislim, da ni preveč komplicirano, in da bo lahko pokazal v šoli.
Ima mogoče katera kakšno idejo ali pozna kakšen link, kjer so predstavljani kakšni otroški poskusi.

Hvala za kakršen koli nasvet in lep večer.




dskubin -> RE: Mali vsevedež-poskusi (13.1.2013 17:42:20)

http://www.stevespanglerscience.com/experiments




mateyka -> RE: Mali vsevedež-poskusi (13.1.2013 18:06:49)

caki mal - ta zgornji link sem jaz na temi z istim naslovom objavila nekaj dni nazaj? zdaj je pa tema zginla, vsi ostali posti zbrisani in se je pojavila v tej "novi" obliki in zdaj dskubin dajej ta link namesto mojega posta od prej; zakaj je pa tega blo treba? [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




dskubin -> RE: Mali vsevedež-poskusi (13.1.2013 19:08:26)

[sm=zmeden.gif] oprosti mateyka, če tako izgleda, ampak tega, o čemer govoriš nisem vidla sploh, sem hotla samo pomagat p&b. Link imam pa shranjen iz "tiste, ki imate otroka doma", ker včasih doma kaj spacamo, zdej pa ne vem, a si ga ravno ti tam prilepila ali katera druga. Ker zdej mi izgleda, kot, da sem jaz nekaj narobe naredila [sm=smiley13.gif]




mateyka -> RE: Mali vsevedež-poskusi (14.1.2013 1:03:36)


IZVIRNO SPOROČILO: dskubin
[sm=zmeden.gif] oprosti mateyka, če tako izgleda, ampak tega, o čemer govoriš nisem vidla sploh, sem hotla samo pomagat p&b. Link imam pa shranjen iz "tiste, ki imate otroka doma", ker včasih doma kaj spacamo, zdej pa ne vem, a si ga ravno ti tam prilepila ali katera druga. Ker zdej mi izgleda, kot, da sem jaz nekaj narobe naredila [sm=smiley13.gif]


ma ne, ne mislim, da si ti kej narobe nardila [sm=smiley36.gif] - sam ful postov je zginlo in pol še zgleda kot da je moj post zamešan; kaj se je zgodilo s to temo, to pa ne bev ne mev.. a bi lahko kdo napisal kaj se je zgodilo oz. kaj se dogaja, bilo bi lepo, no. spodobilo bi se. no, to me zanima? anyone? [sm=zmeden.gif]

btw, ta link je pa zakon [sm=smiley20.gif] ti ga kr popi [sm=smiley36.gif]




*bubi* -> RE: Mali vsevedež-poskusi (15.1.2013 19:37:18)


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

sam ful postov je zginlo in pol še zgleda kot da je moj post zamešan; kaj se je zgodilo s to temo, to pa ne bev ne mev..



[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] tudi jaz gledam, če mi je p&b kaj odgovorila. Štos je pa v tem, da je odprla 4 enake teme v različnih forumih in so očitno 3 teme brisali, tole tukaj pa pustili.






Stran: [1]