obhajilo (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Poroka, krst, obletnice ...



Sporočilo


čambi -> obhajilo (14.1.2013 8:22:15)

Mi bomo imeli maja obhajilo.Nekako naj bi praznovali v krogu 30 ljudi. Nevem pa kako naj to ispeljem. Ali imate pogostitve doma ali zunaj v kakšni gostilni. In če je doma s čim vse postrežete goste, je to normalno nedeljsko kosilo s juho ali bolj piknik varjanta. Najlepša hvala za odgovore




matkica -> RE: obhajilo (14.1.2013 8:38:19)

Mi smo imeli doma,najprej sem skuhala obaro,nato pa piknik varianto naprej.Pa nas je bilo tudi okrog 30.




nyna84 -> RE: obhajilo (14.1.2013 10:11:03)

Veš kaj, čsito vseeno je, važno da se boste imeli vsi fino, pa da si ne boste nakopali preveč dela na glavo.

Mi se tudi še odločamo med dvema opcijama:
1. kosilo v gostilni (prideš, naročiš, poješ se imaš fino, greš)
2. piknik (bolj sproščeno, otrci imajo prostor za igro, vendar dosti dela s pogostitvijo, pripravo hrane,...)

Seveda je odvisno tudi od vremena. [sm=smiley1.gif]




gsatalema -> RE: obhajilo (14.1.2013 20:43:04)

Mi smo imeli v gostilni - kosilo, tortica pa domov. Doma niti nimamo takšnega prostora, pa nekoga, ki ti to pomaga moraš imeti - babice, tete in vse ožje nisem z tem obremenjevala, ker so hoteli biti zraven v cerkvi - da pa nekoga za to plačam, pa tudi nisem hotela. Pa vsaj 2 dni pripra, in potem enako 2 dni pospravljaš... tam pa prideš, naročiš, poješ in veselo domov. Cenovno pa tepride približno enako.




Stran: [1]