Atopiclair krema (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Alergija



Sporočilo


ThinkPink -> Atopiclair krema (18.1.2013 20:05:05)

Uprablja katera tole kremo http://nakup.dr-gorkic.si/si/nesteroidna-krema-atopiclair-i146.shtml ?

Pomaga ali je isto kot Eucerin, A derma ipd?




nele -> RE: Atopiclair krema (18.1.2013 21:09:13)

Zdravo!
Ne vem kaj bi rekla razen tega, da našemu enoletnemu malčku ni pomagala.
Ni finta kot Eucerin oz. A-Derma, ni negovalna krema. Uporablja se na vnetih predelih kože, ki še ni poškodovana. Ne vem nas ni prepričala. Pa še teh 40 g imaš glih za 10 dni če jo mažeš 3x na dan (mi smo jo probali na gležnjih).
Smo pa zdaj šli prvič ubogati dermatologinjo. Najprej 5 dni Locoidon nato elidel 10 dni, vmes pa nega!! Pa da vidimo!!
Lep pozdrav!




ThinkPink -> RE: Atopiclair krema (19.1.2013 8:07:39)

Hey, nele!

Bi te prosila, če potem napišeš, če je takšna uporaba Elidela pomagala vašemu malčku...

LP




jakobinka -> RE: Atopiclair krema (15.2.2013 11:41:55)

Tudi meni ta krema ni popolnoma nič pomagala. Samo drago sem jo plačala.





nele -> RE: Atopiclair krema (16.2.2013 13:30:36)

Evo kako je z Elidelom!!
Pomaga pri manjši rdečici če so se pojavili večji in bolj intenzivni fleki (ekcemi) pa ne pomaga dosti.
Mi smo pa spet na starem, melem imam v hladilniku in ne vem kaj naj ali naj ga vrežem stran ali ga naj uporabim!!!!
LP




lenci3 -> RE: Atopiclair krema (16.2.2013 20:02:00)

popolnoma na istem kot nele.




ThinkPink -> RE: Atopiclair krema (19.2.2013 9:32:39)

Hey, nele!
Jaz sem od januarja uporabljala ta zloglasni melem. In sicer sem si ga najprej razmazala po dlaneh, nato sem ga v tankem sloju namazala čez dojenčkov trebušček in po hrbtu (kjer je imel rdečino). Mazala sem npr. 3 dni zapored, nato spet 3 dni pavze in ko se je začela spet rdečina oz. pojavljati pike, spet 3 dni melem. Uprabljam ga tudi pri hčerki, pa imam en melem že mesec in pol. Itak da vsem ful pomaga in tudi nam je. Trentno ga imam namazanega na herpesu (ki ga imam od nosa pa čez pol ustnic), prej sploh nisem mogla ne jest, ne smejat - ko sem dala gor melem se je herpes v roku dveh ur tako zmehčal, da ga sploh več nisem čutila. Jaz se tolažim, da karkoli že vsebuje (čeprav mogoče naivno zaupam, da je res natura), mažem v tako miniaturnih količinah, da ne morem narediti velike škode kože oz. večje kot bi jo, če bi pustila malega v srbečih ekcemih (pustimo to, da ni spal zaradi tega ipd). Jaz bi ga priporočala, v kolikor si v dvomih.




Stran: [1]