Palačinke (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


Stanislava_ -> Palačinke (3.3.2013 21:06:11)

Kako dolgo se pečejo palačinke, da so mehke in dovolj pečene?




Paštetka -> RE: Palačinke (5.3.2013 11:59:17)

35 s na eni strani, če imaš indukcijo
38 s, če imaš steklokeramično
30 s, če imaš na plin
50 s, če imaš na elektriko.

če imaš ponev za palačinke lahko podaljšaš skrajšaš +/- 3 sekunde.
če imaš ameriške palačinke dodaš 30 s

aja, to je če pečeš na 6 na indukciji. za 5 podaljšaš čas za 10 s, za 7 skrajšaš za 2 sekundi, za 8 moraš biti že precej hiter, na P pa nimaš šans...

aja, po to je odvidno kako zapečene želiš imeti. pri 6 na indukciji, če želiš bolj popečene, podaljšaš za 2 sekundi, za manj, skrajšaš.

.... itn

zdaj nimam časa izraunati še ostalih variacij, permutacij....če pa želiš pa komot naredim kakšno nalogo. Misliš, da bi mi jo potem priznali za magistrsko?


aja, definaraj kaj pomeni zate DOVOLJ pečeno in DOVOLJ mehko.




nyna84 -> RE: Palačinke (5.3.2013 12:04:47)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

35 s na eni strani, če imaš indukcijo
38 s, če imaš steklokeramično
30 s, če imaš na plin
50 s, če imaš na elektriko.

če imaš ponev za palačinke lahko podaljšaš skrajšaš +/- 3 sekunde.
če imaš ameriške palačinke dodaš 30 s

aja, to je če pečeš na 6 na indukciji. za 5 podaljšaš čas za 10 s, za 7 skrajšaš za 2 sekundi, za 8 moraš biti že precej hiter, na P pa nimaš šans...

aja, po to je odvidno kako zapečene želiš imeti. pri 6 na indukciji, če želiš bolj popečene, podaljšaš za 2 sekundi, za manj, skrajšaš.

.... itn

zdaj nimam časa izraunati še ostalih variacij, permutacij....če pa želiš pa komot naredim kakšno nalogo. Misliš, da bi mi jo potem priznali za magistrsko?


aja, definaraj kaj pomeni zate DOVOLJ pečeno in DOVOLJ mehko.

[sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] A ti to resno? A to za vsako hrano matematično izračunaš, koliko časa se kuha? [sm=smiley36.gif]

Dovolj pečeno, da moka ni surova? [sm=smiley1.gif]




Paštetka -> RE: Palačinke (5.3.2013 12:07:57)

itak!

življenje je sama matematika. V Ameriki že umore s pomočjo matematikov rešujejo. moja deca bodo šla obvezno matematiko študirat, ker to bo zdaj biznis.

Boš videla zdaj sprejemajo nov ZDR, kmalu bodo pa še poslanci sprejeli zakon, kjer bo vse do sekunde natančno določeno oz. omejeno.

Za vsako sekundo odklona bo potrebno preračunavanje. Še malo pa bomo garmine namesto ur nosili. če boš prepočasen, ti bo tista Zofka tam rekla: počakaj, preračunavam....




Andreja RR -> RE: Palačinke (5.3.2013 13:00:44)

Hihi :) Jaz moje pečem tako dolgo, da so ravno prav rumeno-rjave!




Stran: [1]