Nutelina torta (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


Stanislava_ -> Nutelina torta (3.3.2013 21:49:07)

Jo delate iz original NUtele ali je dovolj dobra kakšna druga krema?




Shorty_ -> RE: Nutelina torta (3.3.2013 22:20:03)

samo original, pa še to večinoma iz Muellerja, ker je občutna razlika[sm=smiley1.gif]




Stanislava_ -> RE: Nutelina torta (4.3.2013 21:36:55)

IZVIRNO SPOROČILO: Shorty RR

samo original, pa še to večinoma iz Muellerja, ker je občutna razlika[sm=smiley1.gif]


Tudi na torti??




Paštetka -> RE: Nutelina torta (5.3.2013 11:29:56)

ja. pa veliko je odvisno tudi od izbire smetane




Stanislava_ -> RE: Nutelina torta (5.3.2013 21:14:16)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

ja. pa veliko je odvisno tudi od izbire smetane


A še to?

Torej, dobra smetana?
Slaba smetana?




Shorty_ -> RE: Nutelina torta (5.3.2013 22:07:26)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

ja. pa veliko je odvisno tudi od izbire smetane


A še to?

Torej, dobra smetana?
Slaba smetana?

vedno uporabljam smetano mu




uškinamama -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 8:11:08)

Meni je nutelina torta fuj. Dvakrat sem jo probala jest in dvakrat je bila zdrizasta, čmokasta .Fuj.




Hope2 -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 8:54:19)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Meni je nutelina torta fuj. Dvakrat sem jo probala jest in dvakrat je bila zdrizasta, čmokasta .Fuj.


se ne bi mogla bolj strinjati.

Čeprav kremo pa tudi jaz občasno uporabljam[sm=smiley1.gif]




_sonček -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 11:18:50)

Meni pa je to najboljša torta, odkar vem za njo [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley1.gif[/image] vedno uporabljam original nutelo, smetano pa odvisno (špar, mu...)




Paštetka -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 11:29:58)

jaz sicer ne vem kakšno nutelino torto ve delate....jaz imam svoj recept..in ni nič čmokasta ali zdrizasta.

lahko vidim ta recept od te čmokaste? [sm=jezicek.gif]




Paštetka -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 11:34:42)

sem šla malo na kulinariko pogledat. A to mislite nutelino torto, ko je fila smetana in nutela? to sicer zna biti res tako..[sm=smiley36.gif]

Jaz delam nutelino torto s celim lončkom nutele, mascarpone sirom in smetano. In ta ni nič zdrizasta ali cmokasta.





uškinamama -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 11:54:24)


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jaz sicer ne vem kakšno nutelino torto ve delate....jaz imam svoj recept..in ni nič čmokasta ali zdrizasta.

lahko vidim ta recept od te čmokaste? [sm=jezicek.gif]


Paštetka, jedla sem jo ne dveh rojstnih dnevih. Vsakič je gostiteljica svršavala zraven, da kakšno torto oh in sploh je spekla...in potem ogabni poc. Torta mora biti sočna zaradi sestavin ne zaradi namakanja testa, fuj. Raje bolj suha kot, da jo z žlico jem [sm=jezicek.gif]. Ja, seveda je recept iz kulinarike. Zame za kulinariko velja, da tisti recepti, ki so najbolj oblegani so meni bljek. Naj bo to piščanjčji žur ali nutelina žolca [sm=jezicek.gif].
Sicer pa se kar povabim k tebi Paštetka, da mi pokažeš kaj je to dobra nutelina torta[sm=smiley4.gif]




Hope2 -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 12:26:07)


IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama


IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

jaz sicer ne vem kakšno nutelino torto ve delate....jaz imam svoj recept..in ni nič čmokasta ali zdrizasta.

lahko vidim ta recept od te čmokaste? [sm=jezicek.gif]


Paštetka, jedla sem jo ne dveh rojstnih dnevih. Vsakič je gostiteljica svršavala zraven, da kakšno torto oh in sploh je spekla...in potem ogabni poc. Torta mora biti sočna zaradi sestavin ne zaradi namakanja testa, fuj. Raje bolj suha kot, da jo z žlico jem [sm=jezicek.gif]. Ja, seveda je recept iz kulinarike. Zame za kulinariko velja, da tisti recepti, ki so najbolj oblegani so meni bljek. Naj bo to piščanjčji žur ali nutelina žolca [sm=jezicek.gif].
Sicer pa se kar povabim k tebi Paštetka, da mi pokažeš kaj je to dobra nutelina torta[sm=smiley4.gif]


A si ti jaz[sm=jezicek.gif]. Točno to tudi jaz ne maram. In piščančji žur, oh ogaba, nič mi ni jasno kaj je tu dobrega, ubogega piščanca uničijo[sm=jezicek.gif]





uškinamama -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 12:37:08)

hope, strašiš me ;)





Paštetka -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 13:50:41)

Hehe, jaz sem se pa že spraševala, če sem samo jaz čudna, da meni tudi zadeve, ki so na kulinariki ful pohvaljene, ne sedejo. [sm=smiley36.gif]




uškinamama -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 13:59:46)

Paštetka, prej sem odprla kulinariko in na prvi strani na sliki ful lepe jabolčke in hruške. Grem prebrat sestavine - margerina, sladkor, kokosova moka , barva...in potem spodaj komentarji, da kako so dobre, da izmed vsega peciva najprej zmanjkajo...mah, ne vem, o okusih naj se ne bi razpravljalo samo...pikice ;)




Hope2 -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 14:11:32)

sem mogla it pogledat... saj čist lepo zgledajo[sm=jezicek.gif]....uf pikice... že marogice[sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 14:23:13)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Jo delate iz original NUtele ali je dovolj dobra kakšna druga krema?


a ni to tko kot da bi vprašala, če v lešnikovo torto dajemo lešnike al je boljš kak drug orešček? [sm=jezicek.gif]




Stanislava_ -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 18:19:16)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_
Jo delate iz original NUtele ali je dovolj dobra kakšna druga krema?


a ni to tko kot da bi vprašala, če v lešnikovo torto dajemo lešnike al je boljš kak drug orešček? [sm=jezicek.gif]


Ne čist [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image].
Recimo na palačinkah mi je vseeno, kateri namaz je - mi je vse dobro. Ampak pri teh pecivih in tortah je pa vedno kakšen skrit detajl [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/hudicek1.gif[/image]




Stanislava_ -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 18:20:40)

IZVIRNO SPOROČILO: Paštetka

sem šla malo na kulinariko pogledat. A to mislite nutelino torto, ko je fila smetana in nutela? to sicer zna biti res tako..[sm=smiley36.gif]

Jaz delam nutelino torto s celim lončkom nutele, mascarpone sirom in smetano. In ta ni nič zdrizasta ali cmokasta.




Recept?

Lahko s pikicami.......[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




mateyka -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 20:40:56)

recept za mascaropne sir?

prvo kupiš 10 ovc ali 3 krave.....




Stanislava_ -> RE: Nutelina torta (6.3.2013 21:12:42)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

recept za mascaropne sir?

prvo kupiš 10 ovc ali 3 krave.....


[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

Za Nutela torto z mascarpone sirom.

Čeprav tudi ovce niso slaba ideja...[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]..pa še merino volna bi bila ob pravih.




Paštetka -> RE: Nutelina torta (7.3.2013 13:43:05)

Uškinamama, bi delila kakšen recept za tvojo sočno torto? [sm=smiley4.gif]




uškinamama -> RE: Nutelina torta (7.3.2013 14:36:07)

Bi. Zakaj pa ne?




Stran: [1]