V čem je smisel rokavic brez prstov? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Ustvarjamo skupaj



Sporočilo


Stanislava_ -> V čem je smisel rokavic brez prstov? (3.3.2013 23:49:42)

Za kakšne namen se nosijo? Npr take





Tippi -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 6:58:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Stanislava_

Za kakšne namen se nosijo? Npr take




Najbolj uporabne so za kadilce! [sm=smiley36.gif] In meni pašejo med tekom, toliko da mi zaščitijo zunanjo stran dlani, še vedno pa imam uporabne prste, če si moram obrisat nos, zapret zadrgo na žepu, vzet kapo, trak, ipd.




Penny -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 7:25:50)

Če imaš telefon z zaslonom na dotik, so take rokavice zelo uporabne [sm=smiley36.gif].




josephine27 -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 7:35:38)

tudi fotoaparat se da uporabljat z njimi




Najaa -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 8:40:34)

Pa vas nič ne zebe v konice prstov? [sm=smiley36.gif] Meni so totalno neuporabne. Ko slikam/kadim/brišem nos ipd si dam rokavice dol za tistih par minut.




Tippi -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 8:42:22)


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pa vas nič ne zebe v konice prstov? [sm=smiley36.gif] Meni so totalno neuporabne. Ko slikam/kadim/brišem nos ipd si dam rokavice dol za tistih par minut.


In če si nekje, kjer fejst piha in je hladno, se ti rokavice tačas ohladijo in daš mrzle gor in potem rabiš pol ure, da se ti tačke spet ogrejejo? [sm=smiley36.gif]




ronja -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 8:43:03)

Jaz mam take, ki so brez 4ih prstov, vendar imajo zraven vpleten del, da si jih pokriješ - torej imaš normalno rokavico brez prstov, s katero recimo voziš bicikel, ko pa prideš na cilj in je treba zaklenit ključavnico, pa daš del rokavice dol in veliko lažje delaš razna drobna orpavila (recimo daš nazaj gor verigo, če dol pade, pa zakleneš kolo, pa otroku nosek obrišeš, itd...)




Najaa -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 12:28:26)


IZVIRNO SPOROČILO: Tippi


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Pa vas nič ne zebe v konice prstov? [sm=smiley36.gif] Meni so totalno neuporabne. Ko slikam/kadim/brišem nos ipd si dam rokavice dol za tistih par minut.


In če si nekje, kjer fejst piha in je hladno, se ti rokavice tačas ohladijo in daš mrzle gor in potem rabiš pol ure, da se ti tačke spet ogrejejo? [sm=smiley36.gif]


V žep jih pospravim pa ostanejo tople. [sm=hudicek.gif] Sem pa mele ene take kot ronja opisuje. Si zgornji del samo potegnil dol in potem nazaj gor. No še vedno mam najraje stare klasične. Pa briga me za rokavice, zdej je že pomlad. [sm=jezicek.gif]




Tippi -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 12:33:58)

Pa briga me za rokavice, zdej je že pomlad. user posted image
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 12:39:39)


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz mam take, ki so brez 4ih prstov, vendar imajo zraven vpleten del, da si jih pokriješ - torej imaš normalno rokavico brez prstov, s katero recimo voziš bicikel, ko pa prideš na cilj in je treba zaklenit ključavnico, pa daš del rokavice dol in veliko lažje delaš razna drobna orpavila (recimo daš nazaj gor verigo, če dol pade, pa zakleneš kolo, pa otroku nosek obrišeš, itd...)


jaz mam podobne - reče se jim sms rokavice (sname se tudi palec) [sm=jezicek.gif]




Stanislava_ -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 20:03:09)

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Jaz mam take, ki so brez 4ih prstov, vendar imajo zraven vpleten del, da si jih pokriješ - torej imaš normalno rokavico brez prstov, s katero recimo voziš bicikel, ko pa prideš na cilj in je treba zaklenit ključavnico, pa daš del rokavice dol in veliko lažje delaš razna drobna orpavila (recimo daš nazaj gor verigo, če dol pade, pa zakleneš kolo, pa otroku nosek obrišeš, itd...)


Te so mi jasne, ampak brez prstov ...??
Ne kadim in nimam tač telefona...torej neuporabne...razen kot modni dodatek kar tako [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
jaz mam podobne - reče se jim sms rokavice (sname se tudi palec) [sm=jezicek.gif]





mateyka -> RE: V čem je smisel rokavic brez prstov? (4.3.2013 23:24:05)

moje so tak model (men so zakon praktične)
[img]http://www.blogcdn.com/shopping.aol.com/articles/media/2010/12/fingerless-1use-1293134383.jpg[/img]




Stran: [1]