Kaj podariti za pisanko? (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


Ursi2 -> Kaj podariti za pisanko? (18.3.2013 10:21:03)

Pri nas imamo navado, da boter obdaruje krščence za pisanko. Imamo navado, da se kupi kakšna igrača ali kaj podobnega.

Ker pa sva botra 6-im, je to kar konkreten zalogaj poleg tega imajo vseg že zadost. Vseeno pa jim želim podariti nekaj. Seveda dobijo pirhe, pomaranče, spečem jim zajčka ali ovčko (potička oz šarkelj mi ne gre). Sem pa razmišljala, da bi jim kupila kakšne knjige ali kakšno družabno igro. Stari so pa :
-ena družina:9 let(punca)
fanta pa 5 in 7 let

druga družina: 7 let (fant), 5 let (punca), 2 leti (fant)

Prosim za ideje.

Hvala




matkica -> RE: Kaj podariti za pisanko? (18.3.2013 18:15:47)

Kaj pa mogoče kakšne karte za kino ali gledališko predstavo.Drugače pa kakšne delovne zvezke,kjer je preko igre seštevanje,odštevanje,...,ali pa kakšne družabne igre.




Janeja -> RE: Kaj podariti za pisanko? (22.3.2013 21:46:08)

Jaz sem jim letos vsem (jih imam tudi 6 za obdarit) kupila Domy plastične stekleničke. Vsi hodijo po nekih športnih krožkih, pa plesne,... in pijača vedno prav pride. [sm=smiley1.gif]
Jih imajo ravno v Sparu znižane!




Zoja Lara -> RE: Kaj podariti za pisanko? (23.3.2013 10:25:58)

Kupiš za vsako družino karte uno [sm=smiley36.gif]




Najaa -> RE: Kaj podariti za pisanko? (26.3.2013 13:19:26)

Joj pisanka, to je nekaj malega. neka malenkost polg pirha, pomaranče. Moji dve dobita stekleničko za pijačo, ker jo ravno rabita novo.




SU -> RE: Kaj podariti za pisanko? (27.3.2013 11:58:16)

Pri nas tudi malenkosti izmenjavamo za veliko noč... Obdariva najina sončka in nečakinje in nečaka... Ponavadi pirh, pomaranča, male čokoladne jajčke nasujem zraven in potem dodam še kakšno malenkost--npr. posodico za jesti mehko kuhana jajčka (pa še v stilu praznika je[sm=smiley1.gif]) ali pa šalčke z velikon. motivom, velikonočne pobarvanke ipd. Lp




Stran: [1]