Boleče noge? (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Naše zdravje



Sporočilo


divans1 -> Boleče noge? (19.3.2013 12:50:52)



Pozdravljene! Konec aprila bo eno leto, odkar sem rodila drugega sinčka, vse ok, sem pa imela na žalost tudi pri drugem porodu simfiziolizo, medenične kosti so mi šle narazen za 1, 5 cm. Po porodu sem zelo malo počivala, 2 mala otroka, pa še očeta je kmalu po porodu možganska kap. In sedaj me vsako jutro, ko se zbudim, bollijo noge, spodaj od kolena navzdol in podplati. To traja kako munuto, da se razhodim, in potem je čist ok čez dan. Je pa res, da sem skoz v gibanju, nič ne počivam. Je možno, da je to kakšna posledica simfiziolize oz nepočitka po porodu?




Lili11 -> RE: Boleče noge? (19.3.2013 13:01:28)

Pozdravljena,tole zanima pa tud mene.sama nisem imela tega.me pa porodu,od tega 2leti,cr,planceta previa,bolijo noge.isto od kolena naprej.me pa cez cel dan,zvecer ne morem nic.kot da bi me en non stop spikal.telovadba niti ne pomaga




divans1 -> RE: Boleče noge? (19.3.2013 13:26:25)


Torej nisem edina....[sm=smiley19.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.3.2013 15:07:25)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




divans1 -> RE: Boleče noge? (20.3.2013 16:48:23)

Hja, tudi jaz sem takšnega mnenja, da je verjetn res vzrok v naporu, nič počitka, in sto in ena neprespana noč. Star bo 11 mesecev, pa še nismo prespali noči....[sm=smiley19.gif]




constanca -> RE: Boleče noge? (20.3.2013 19:26:48)


Mene isto bolijo noge od kolen dol pa stopala in to se je v drugi nosecnosti ze zacelo poslabsevat.
Je pa tudi pri meni isto, nobenega pocitka. Vcasih kaksna minuta na racunalniku. Noci ne prespimo, dneve cele precujemo.

Pa drugace stopala imas normalno oblikovana, ne kaksne deformacije ze sicer? Saj ves, ploska itd.

Jaz sem zacela uporabljat ortopedske vlozke v cevljih in malo premembe cutim. Ampak sem sele zacela...bomo videli.







Stran: [1]