Vzreditelj višavčkov (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Hišni ljubljenčki



Sporočilo


NinaT90 -> Vzreditelj višavčkov (19.3.2013 17:56:32)

Imam 11letno višavsko terierko Nelly. Kupiljena je bila v Mariboru in sicer pri vzreditelju Miranu Muhiču. Sedaj resno razmišljam o nakupu novega višavčka, vendar nimam več vzrediteljevega kontakta. Naša kuža je zdrava in ima super karakter, zato bi želeli novega psička kupiti pri istem vzreditelju. Če kdo pozna ali ima kontakt gospoda Muhiča ali njegove hčere, ki je uradno zapisana kot vzrediteljica, bi mu bila zelo hvaležna [sm=smiley1.gif]




Brinčika -> RE: Vzreditelj višavčkov (20.3.2013 12:21:53)

Naš Višavski terier bo imel 10 let, tega v Mb ne poznam, poznam pa eno iz Ptuja pri kateri smo mi kupili našega in nam res ni bilo nikoli žal. Pes ni bil nikoli bolan, nič da bi bilo karkoli narobe z njim,nikoli. Če boš rabila njen tel pa ni problema.

Rada bi pa samo povedala, čeprav ne spada pod odgovor, da smo pred tem klicali nekega celjana pa nam je rekel da jih ima 7 na zalogi, čez 10 min pa samo še enega, da jih bo pa v par dnevih pa še dobil. Ne nasedat takim kdorkoli ima namen kupit psa, naj ga kupijo raje pri vzrediteljih,oz. naj se prej dobro pozanimajo, ker v nasprotnem ne boste zadovoljni. Saj je bilo veliko govora o tem na tv , nekaterim je šlo samo za zaslužek pa so jih križali med sabo v sorodu, potem pa so kužki bogi bolani, deformirani...




Arwenko -> RE: Vzreditelj višavčkov (27.3.2013 10:46:38)

Muhiči nimajo več višavcev že par let, samo še švicarske bele ovčarje.

Vzreditelj sem sicer jaz, če te kaj zanima [sm=smiley1.gif]
Ti pa lahko dam kontakt od legla, ko je paril naš samec, je pa v Bistrici ob Sotli.




Stran: [1]