Pralni in sušilni stroj (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


LittleSun -> Pralni in sušilni stroj (20.3.2013 14:19:10)

Nujno potrebujemo sušilni stroj, ker pa je obstoječi pralni stroj prekratek ga nanj ne moremo dati (drugače kot enega na drugega ne gre).
Ker imamo že tako malo kopalnico sem mislila kupiti nov pralno-sušilni stroj, vendar so mi ga v 2 trgovinah odsvetovali. Ima katera kombinirano in kakšne imate izkušnje s tem? Je res tako slabo?

Če se pa vseeno odločim za nakup novega pralnega in še sušilnega me pa zanima kateri sušilec priporočate, na kaj moram gledat itd. (še nikoli nisem imela sušilca).




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (20.3.2013 15:02:09)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Tasika -> RE: Pralni in sušilni stroj (21.3.2013 10:09:42)

Jaz imam doma posebej sušilca (Bosch, star 14 let), na (taščinem) vikendu pa imamo kombiniranega Candya (mislim da 3 leta).

Odloči se na podlagi svojih potreb in želja. Ali ti zadošča, da boš sušila samo brisače in drobir (nogavice, gate,...)? Za to je kombinirani dovolj. Če pa bi rada dala štrike za obešat stran, pa si kupi ločeno. Ker jaz si ne predstavljam da bi vsako pranje (mi smo 4, potem veš koliko je pranja) dajala na pol in sušila 2x. Pomoje ne oprem vsega v enem tednu.

Jaz osebno bi še enkrat izbrala ločeno, če bi se le dalo (prostorsko, finančno). Za montažo v stolp pa poglej v tehničnih trgovinah, obstajajo nekakšne vmesne montažne nogice, mogoče bi šlo s tistim. Ali pa če ti kak mizar naredi mizico za čez pralni stroj, ki bo nosilec za sušilca (če je prostor, upam da si predstavljaš kaj mislim). Je pa kombinirani boljše kot nič [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




Sportni.ca -> RE: Pralni in sušilni stroj (21.3.2013 16:11:47)

Jaz sem ravno pred kratkim kupila pralni in sušilni, oba Elektrolux. Sem ful zadovoljna! Sem pa gledala, da sem ju dobila malo cenej, ko je bila kaksna akcija.




Tasika -> RE: Pralni in sušilni stroj (21.3.2013 21:13:07)

Sem pozabila napisat: meni se zdi najbolj pomembno, da sušilec ni na čas ampak na senzorje. Da suši do določene vlažnosti perila.




jure2610 -> RE: Pralni in sušilni stroj (22.3.2013 16:36:55)


IZVIRNO SPOROČILO: LittleSun

Nujno potrebujemo sušilni stroj, ker pa je obstoječi pralni stroj prekratek ga nanj ne moremo dati (drugače kot enega na drugega ne gre).
Ker imamo že tako malo kopalnico sem mislila kupiti nov pralno-sušilni stroj, vendar so mi ga v 2 trgovinah odsvetovali. Ima katera kombinirano in kakšne imate izkušnje s tem? Je res tako slabo?

Če se pa vseeno odločim za nakup novega pralnega in še sušilnega me pa zanima kateri sušilec priporočate, na kaj moram gledat itd. (še nikoli nisem imela sušilca).



Če imaš možnost kupi posebej. Doma imamo pralno-sušilni stroj od Electroluxa, ki nam pridno služi že 4 leto. Nastaviš ga lahko, da ti najprej opere in potem še posuši.
Vsekakor pa ti priporočam Electrolux AEG, delajo najboljše sušilce. Če boš kupovala ločeni sušil pa obvezno takega, ki ima toplotno črpalko, da bo poraba A++ - se pravi zelo nizka.

Pravilo: Raje, daj malo več za sušilca, kot pa da boš dajal zelo več za elektriko.




Mipka -> RE: Pralni in sušilni stroj (2.6.2014 19:14:33)

Ne vem če še kaj pomaga, ampak sedaj imaš pri Tušu v katalogu želja en hud in zlo poceni pralni stroj. Mi smo imeli pred 10 dnevi probleme z stari strojem in nam je serviser rekel da je bolje da ga zamenjamo in povdaril naj vzamemo znamko Beko. Malce smo iskali naokrog kaj bi bilo dobrega za kako narmalno ceno in smo potem prek kolegice zvedeli za tole akcijo. S Tuš klub kartico smo ga dobili kar za 30% ceneje kot v redni prodaji. Se splača it pogledat.




Stran: [1]