Bodiji iz naravneg bombaža? (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Kaj potrebujem za novorojenčka?



Sporočilo


kralj matjaž -> Bodiji iz naravneg bombaža? (4.4.2013 13:02:07)

Pozdravljene,
iščem čim bolj kvalitetne bodije za novorojenčka in sem naletela na to spletno trgovino www.poopoobabies.com.
Zanima me, če je že katera kupila te bodije in če so kvalitetni?
Hvala.




kajalin* -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (5.4.2013 20:14:35)

kaj pa to http://www.bebinatura.si/index.php?cPath=1&osCsid=e60c4d7f1d79242420ed0e1a066ca6e1




Lelly28 RR -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (29.7.2021 21:09:03)

sedaj je popularno, da so bodiji za dojenčke iz bio bombaža, tako da jih dobiš že skoraj v vsaki trgovini za otroke.




mojcy1 -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (30.7.2021 6:23:03)

Sama sem za naravo, pa ne zaupam v bio izdelavo 🤣🤣🤣 bio pridelano drugod po svetu, nima enakih standardov kot v Sloveniji.. Tako da je zame to potem marketing nateg...Pomarance v Španiji gojijo bio in navadne na istem obmocju.. Ce tam spricajo na veliko.. Kako bodo potem bio pa popolnoma zdrave, ciste in brez pesticidov? 




Tasykaa RR -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (3.8.2021 23:30:53)

Hahaha ta bio 🙈🤣🤣 malo dvomim v resničnost, mogoč je 1x majn špricano 🤣🤣 ali pa celo večkrat s kao malo boljšim škropivom 🙈🤣🤣 pač kar ni domače in poznano dvomim v resničnost le tega 🤷‍♀️ 





Tasykaa RR -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (3.8.2021 23:31:57)

Ponavadi je samo cena bio 🙈 ima pa tudi pepco v ponudbi bio variante cotik, vedno več trgovin ima v ponudbi ☺





Lelly28 RR -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (10.8.2021 19:16:42)

Bio je lep dodatek za dražjo ceno, izdelava in pridobivanje je pa vedno vprašanje. Sploh če made in china, bangladesh, india





mojcy1 -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (10.8.2021 21:01:37)

Moje mnenje... Bio ne obstaja.. Ze v zraku so kemikalije...  Bio pridelano v Sloveniji mora dosegati standarde... Ki pa niso enaki v afriskih in azijskih drzavah...





Tasykaa RR -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (10.8.2021 22:01:08)

Tocno to 🙈 bio obstaja samo v ceni 🙈 zalostno samo je tak, bio še tisto kar doma zraste ni več čisto 🙈 je preveč vsega v zraku 😔 tisto kar pa je uvoženo pa je itak špricano in kaj še kaj vse 😱 





mojcy1 -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (11.8.2021 10:44:53)


Žal... Je res tako... Potem pa itak odpoklici samo bio izdelkov.. Ko se še dosatno vprašam o smislu bio.. 
IZVIRNO SPOROČILO: Tasykaa RR

Tocno to 🙈 bio obstaja samo v ceni 🙈 zalostno samo je tak, bio še tisto kar doma zraste ni več čisto 🙈 je preveč vsega v zraku 😔 tisto kar pa je uvoženo pa je itak špricano in kaj še kaj vse 😱 








Tasykaa RR -> RE: Bodiji iz naravneg bombaža? (11.8.2021 22:56:48)

Ja reees 😔 in vse več je tega 😔 ne razumem kak ni večjega nadzora- kontrole že prej 🤷‍♀️ vsem se gre samo za dobiček, nič več ne gledajo kvalitete 😔bio ceno tisto pa držijo 😱 





Stran: [1]