zavrnjen dodatek za nego (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


jupii -> zavrnjen dodatek za nego (5.4.2013 9:45:27)

Naša mala ima hudo alergijo na dve osnovni živili in smo imeli preteklo leto dodatek za nego, ker izpolnjuje pogoje iz Pravilnika o kriterijih za uveljavljanje (dolgotrajno bolan otrok). Letos smo dobili tudi odločbo Ministrstva za šolstvo o usmerjanju in pač potrjujejo, da spada med dolgotrajno bolne otroke. Kljub vsemu smo pa letos dobili dodatek za nego zavrnjen, pa se ji stanje očitno ne izboljšuje, temveč slabša. kje je tukaj logika oziroma se bom pač pritožila ampak me zanimajo vaše izkušnje, ali je to pač normalen postopek, da kljub vsemu zavrnejo in se moraš mal sekirat pa priotoževat ali v čem je fora?! Vem, da je problem, da morajo dati denar, ampak ga dajo otroku za zdravje, ne pa da ga stran mečejo no. Sem se mal spihala, ker sem prav razočarana.




mon 81 -> RE: zavrnjen dodatek za nego (11.6.2013 15:56:25)

Mislim, da je tukaj predvsem vprašanje varčevanja v zdravstvu na naših otrocih in na nas samih. Žal...[sm=zmeden.gif]




Izabelina -> RE: zavrnjen dodatek za nego (11.6.2013 15:57:45)

kaj pa pritožba?




gosenica80 -> RE: zavrnjen dodatek za nego (24.8.2013 14:43:03)

moja dvojčka imata oba dva probleme..oba imata odločbo o usmerjanju pa eno leto dobimo dodatek naslednje spet ne in potem spet..pa so izvidi popolnoma isti... to je samo slovenska birokracija... pa sem se tudi že pritožila pa enkrat so upoštevali potem pa ne.. hčerka ima blago obliko celebralne paralize , sin pa težke govorne motnje in pri 6 letih še ne izgovarja črke č, š, ž, in namesto s reče k ( vse to od možganskih krvavitev zaradi nedonošenosti )..




Stran: [1]