RE: Prosim za nasvet - Tašča (Polna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Družina in partnerski odnosi



Sporočilo


mina88 -> RE: Prosim za nasvet - Tašča (17.6.2013 21:53:52)

Vijoličarka sem čisto pozabila na to temo odkar je dojenje glavna tema [sm=smiley36.gif]
tašča, jah, po 2eh tednih je požrla ego in prišla na obisk [sm=jezicek.gif]. kr pasalo mi je malo mira, priznam [sm=jezicek.gif]
kar se tiče moža pa njegove odraslosti, pred kratkim je službo menjal pa je v okencu kjer so nujne številke, pač koga poklicat v primeru nezgode, dal številko svoje mame [sm=jezicek.gif] tolko o temu ...

sicer pa eno vprašanje, ena je omenila, mislim da teddy78 da je niso bolele bradavice v začetku dojenja. a mi lahko svetuješ kako?? saj js sem umirala od bolečin prvih 14dni in še zdaj ko sem noseča in še zraven dojim, se mi zdi da mi vleče mlečne žleze ven kako boli [sm=smiley19.gif]




Vijoličarka -> RE: Prosim za nasvet - Tašča (17.6.2013 22:14:05)

Ha, pravi otroški vrtec. Ne vem, jaz bi ga kar k mami poslala... [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]  Ja, no. Mogoče pa misli, da si ti že tako zelo zaposlena in te noče obremenjevati ali pa bi ti tako rad zagotovil par uric miru. Resno, kako je to utemeljil?

Lahko se tolažiš, da ti bosta vsaj dva otroka enkrat odrasla.




patrino -> RE: Prosim za nasvet - Tašča (17.6.2013 22:14:10)

Mimogrede, razprava o dojenju se je premaknila tja, kamor spada. Kot ponavadi, je najbolj vest zapekla najbolj nedolžnega.  Ronja, zlata si.


Hja, no o najbolj nedolžnem in pozlačenem se bi dalo razpravljati. Vsak pač po svoje gleda na to. Lahko pa se nam pridružiš tam Vijolči [sm=smiley36.gif]

Mina, glede bolečih bradavic- mislim, da jih je malo takih, ki jih v začetku - vsaj prvih štirinajst dni- bradavice niso bolele. Tudi mene so. S časoma sem se nekako utrdila, navadila-prav tako pa tudi otročki. Imam pa kolegico, ki je kljub izrazitim lepo oblikovanim bradavicam, s katerimi naj bi bilo dojenje brez težav, prav zaradi bolečin ves čas uporabljala silikonski nastavek za dojenje. Pa je tudi trikrat doječa mamica.




mina88 -> RE: Prosim za nasvet - Tašča (17.6.2013 22:44:48)

vijoličarka utemeljil je tako, da je prvo na njo pomislil ker je pač mama, spodaj pa je kasneje še mojo dodal [sm=jezicek.gif] saj se ne obremenjujem, me je prikrajšal [sm=smiley36.gif]

patrino ja saj, nekako tako da prvih par potegov je zelo bolelo, pa kot sem omenila, mislim da je ena napisala, da je zaradi psihološke vzpodbude, al nevem česam bradavice niso bolele [sm=zmeden.gif] pa bi res rada zvedla kaj pomaga. Kaj pa je s temi nastavki? a naj bi manj bolelo? saj sama sicer imam izrazite bradavice in nisem niti pomislila na njih, sam sem brala da naj bi manj spodbujale masažo bradavic med dojenjem




patrino -> RE: Prosim za nasvet - Tašča (17.6.2013 22:55:45)

Sama tega nisem uporabljala, ker mi k sreči ni bilo treba. Tudi meni so tile nastavki nekako na prve oči takšni umetni in se mi je vedno nekako zdelo , da nimaš pravega občutka pri dojenju, če imaš to gor. No , kolegica jih je preizkusila pri prvi dojenčici in jih uporabljala pri vseh treh , ki jih je dojila. Rekla je sicer, da je v začetku malo čudno, vendar se hitro navadiš. Ona je imela namreč zelo velike težave , saj so ji bradavice prav krvavele med dojenje in ji ves čas pokale. Ko je tako vztrajala s stisnjenimi zobmi,predenj je uspela dobit te nastavke, sem jo naravnost občudovala. Ona je bila presrečna , da se dajo stvari s temi silikonskimi nastavki olajšat.




Stran: <<   < Prejšnja stran  6 7 8 9 [10]