Samsung Kies-pomoč prosim (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


nutela -> Samsung Kies-pomoč prosim (11.5.2013 22:05:35)

Pozdravljene,

imam telefon  Samsung duos in, ker bi želela prenesti slike s telefona na računalnik sem iskala po škatli namestitveni CD.Tej cajti so mimo in našla sem, da se prenaša s pomočjo Samsung Kiesa.Namesila sem ga in zdaj imam na namizju Kiesetup pa Samsung Kies. Eno ali drugo kliknem je vse kar mi je naredilo, da imam slike iz računalnika sedaj v tem programu.Ko priklopim moj telefon z USB kablom se ne zgodi kot npr. pri starem telefonu, ko me je vprašalo oz. odprlo vse slike s telefona.Vse sem pregledala in nikjer ne vidim te opcije, niti nikjer ne izpiše, da je povezano z mojim telefonom-kam naj grem, da bom slike prenesla.Šla sem še v svoj telefon v galerijo in tam tudi nimam nobene možnosti, da bi rekla prenesi in bi takrat ta program zaznal slike.

Kaj naj naredim?




enea -> RE: Samsung Kies-pomoč prosim (11.5.2013 22:26:06)

- med telefonom in računalnikom se lahko povežeš tudi prek bluetooth, če ti obe napravi podpirata to opcijo,..
- v svojem telefonu imaš verjetno ( mini - makro) SD kartico, in si zraven v škatli dobila tudi adapter za njo, ki jo vtakneš v računalnik,... če imaš odprtino za to[image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley36.gif[/image] [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley2.gif[/image]  




LuLu -> RE: Samsung Kies-pomoč prosim (11.5.2013 22:30:43)

Lahko si namestiš tudi Dropbox. To je tak oblak podatkov, kjer nalagaš ali iz rač. v njega ali iz telefona in potem shranjuješ v tel. ali obratno...




Penny -> RE: Samsung Kies-pomoč prosim (11.5.2013 22:51:58)

Slike se ti na disku shranjujejo v Documents\samsung\Kies\Photo. Shraniš jih pa tako, da nad slikami klikneš disketko, potem ko s kljukicami v kvadratkih označiš, katere fotke ali posnetke bi rada shranila. Nad seznamom slik v S. Kiesu maš namreč 3 ikonice: dodaj (+), brisanje (košek) in shranjevanje (disketka).




Stran: [1]