Previjalna miza -stenska (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


BaGSi -> Previjalna miza -stenska (13.9.2005 9:41:06)

Zanima me, če je kdo zasledil, kje bi se dala dobit previjalna miza oz. sistem, ki bi se pritrdil na steno in bi se zložil, ko ga ne bi rabili.
Previjalno mizo imam, je pa ne mislim vozit v kopalnico (ker imam zelo ozko) in bi potrebovala nekakšno zasilno rešitev.
Hvala in LP!




čopek -> Previjalna miza -stenska (13.9.2005 9:52:44)

Pozdravljena!
Tako previjalno mizo za na steno, ki se potem lepo zloži sem videla v Lj.Baby centru čisto na vrhu, tam kjer imajo otroše posteljice in zibke.

Čao.




Drejči -> Previjalna miza -stenska (13.9.2005 10:11:43)

Jaz jo imam, sicer je še nismo uporabili, ker čakamo na našo pikico Smo jo pa nabavli v Ikei...meni se zdi zelo praktična, ravno zato, ker jo lahko zložiš (pripneš na steno) in ti ne zavzame tolk prostora...mere so cca. 75x75 cm,...stala pa je okol 70 evrov, če se ne motim...




Drejči -> Previjalna miza -stenska (13.9.2005 10:13:05)

aja, sem pa pred časom zasledila v malih oglasih, da jo ena prodaja,..mislim, da za 15.000 sit...malo pobrskaj...




kalbo -> Previjalna miza -stenska (15.9.2005 9:49:08)

Drugače dobiš pa v bauhausu zložljive konzole za police, po meri ti odrežejo in zarobijo iveral in narediš previjalno sama, oziroma ti jo naredi mož.




urška -> Previjalna miza -stenska (19.9.2005 22:46:20)

ikeina je fajn




mojca 87 -> RE: Previjalna miza -stenska (29.6.2016 9:19:08)

Moj brat ima tole in je super zadovoljen: https://www.malaroba.si/stolcki-za-hranjenje-kopanje-previjanje-vzmetnice-odeja-vzglavnik-zascitna-ograja/previjalna-miza/mizica-za-previjanje-za-na-steno.html




Mamica0 -> RE: Previjalna miza -stenska (12.9.2018 10:32:06)

jaz pa mislim,da je boljše nekaj več odbiti za previjalno pa jo imaš potem za dolgo časa stvar ki jo tako ali tako potrebuješ. glede na to kakšne so imeli par let nazaj ko je dojenček padel iz previjalne mize ki je bila kupljena v ikei, ker je bila tako slabo narejena. [sm=smiley13.gif] varnost pa more biti na prvem mestu.. mi smo se obrnili na previjalne mize sraka, ker imajo res kvalitetno izdelane previjalne mize. Zdaj čakamo na drugego štručko in jo bomo spet kmalu uporabljali. [sm=smiley1.gif] je pa super zadeva, ker lahko zgornji del kjer se previja odstrani in imaš predalnik sraka. pa še izbira je res velikaa https://previjalna-miza.si/galerija_referenc/




Lelly28 RR -> RE: Previjalna miza -stenska (29.11.2021 22:04:47)

jaz jo imam iz mimovrste in sem extremno zadovoljna, saj v majhni kopalnici res ne bi mogla imeti boljšega kotička za previjanje




Stran: [1]