Pica z zelenjavo (Polna verzija)

Forum >> [Fit nosečnica/mamica] >> Hujšanje



Sporočilo


eva1 -> Pica z zelenjavo (13.9.2005 10:22:48)

Me pa zanima, kašno zelenjavo daste vse gor? Jst sm čist brez idej...pa še ne vem, kaj spada v OH dan !




Anonimen -> Pica z zelenjavo (13.9.2005 10:40:31)

Jaz sem ponavadi dala gor papriko paradajz melancane gobice korenček...... pač vse kar sem doma našla




Anonimen -> Pica z zelenjavo (13.9.2005 11:05:31)

Paradižnikovo mezgo s česnom, soljo in origanom, ter baziliko, narezan svež paradižnik, narezana sveža čebula, gobice, lahko daš še papriko...kar najdeš, razen koruze. Aja, jaz dam spodaj še pindjur, to je tista mešana zelenjava, polpekoča, kupiš v kozarcu, podobno kot ajvar, ful dobro vse skupaj naredi.




Anonimen -> Pica z zelenjavo (13.9.2005 12:18:27)

Mljask. To bom naslednjič. Včeraj sem se opogumila samo s ketchupom in papriko, prejšnjič samo s ketchupom. Komaj čakam.




mojchka -> Pica z zelenjavo (13.9.2005 13:26:21)

Pizzi je zelo podobna FOCACCIA:
(vanjo/nanjo pač daš, kar imaš rad in kar paše v OH dan)

Sestavine: 50 dag testa za pico, 20 dag zelenih oliv brez koščic, 20 dag črnih oliv brez koščic,1 vejica rožmarina, olivno olje, sol.

Testo razvaljamo in damo v pekač, ki smo ga namazali z oljem. V testo rahlo vtisnemo olive, potresemo z rožmarinom in soljo. Pokrijemo s kuhinjsko krpo in postavimo za eno uro na toplo mesto.

Medtem ogrejemo pečico na 220 °C. Focaccio postavimo v pečico in pečemo približno 20-25 minut. Pet minut preden jo vzamemo iz pečice, jo pokapamo z olivnim oljem.




Una -> Pica z zelenjavo (14.9.2005 10:58:13)

Jst strem česen in je ful dobro, pa še diši lepo. Potem lahko daš na kolobarje narezan paradižnik, por, papriko, koruzo, čebulo (zraven paše tunina v lastnem soku), melancani, jedla sem s pečenim radičem, pa je tut ful fajn (hrustljavo).

Kar imaš od zelenjave, daj gor in ne more bit slabo.

Dober tek!




Stran: [1]