Posvojitev v Črni gori (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Posvojitev, rejništvo



Sporočilo


Anonimen -> Posvojitev v Črni gori (28.5.2013 16:17:39)

Pozdravljeni!
Zanima me, če je kdo posvojil otroka iz doma Mladost - Bijela in kako dolgo je postopek potekal?
Menda tam imajo dosti otrok na voljo za posvojitev malo pa zainteresiranih v njihovi državi, zato jih dajo tudi ven v posvojitev.
Hvaležna bi bila za vsako informacijo.
Lp!




Anonimen -> RE: Posvojitev v Črni gori (30.5.2013 7:35:03)

Tudi mene tole zanima. Sem prebrskala že vse forume, pa ni nekih informacij. [sm=smiley19.gif]




Anonimen -> RE: Posvojitev v Črni gori (30.5.2013 9:47:36)

Vsako leto je kar nekaj posvojitev v Sloveniji, zelo malo pa ljudi govori o tem. Sploh nevem zakaj.




Anonimen -> RE: Posvojitev v Črni gori (30.5.2013 12:01:00)

dogaja se veliko, a ne na javnih forumih, kjer se potem citati znajdejo v strokovnih publikacijah ali pa so pogovori kratkočasno branje naključnim mimoidočim... povežite se prek zs, s kom, ki je že posvojil in odprl se vam bo en drug svet, lp




Anonimen -> RE: Posvojitev v Črni gori (31.5.2013 8:47:34)

npr. s kom?? Jaz sem govorila s parimi, ki so posvojili z Rusije, ampak noben ne pozna para, ki je posvojil iz ČG. [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]
Tudi po forumih sem spraševala za kontakte, pa nič.




Anonimen -> RE: Posvojitev v Črni gori (31.5.2013 14:07:54)

Če niste nikogar našli, pomeni, da so posvojitve od tam izredno redke oz. jih skoraj ni. Zakaj bi želeli nekam, kjer ni utečene poti? Pomagajte si z info na tem forumu in imejte v mislih, da obstaja razlog, da ste našli le pare, ki so posvojili iz RF in ne tudi takih, ki bi posvojili v ČG. In še, če bi obstajala preprostejša varianta od RF ali menite, da ne bi bilo že zdavnaj še kakšne druge utečene poti?




Anonimen -> RE: Posvojitev v Črni gori (3.6.2013 7:33:46)

Seveda, rade volje, bi posvojila tudi v Rusiji, ampak na žalost vsi vemo, kakšne cene so gor. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




Anonimen -> RE: Posvojitev v Črni gori (4.6.2013 11:55:32)

Ja žal, vse se vrti okrog denarja [sm=smiley13.gif]




Stran: [1]