PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


upanje-upanje -> PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA (13.9.2005 11:43:04)

Prosim primorke, vaše izkušnje z dr.Guzej-evo.Razmišljam o zamenjavi, prosim svetujte koga? Razmišljam tudi o Postojni -dr. Merlo.Kaj naj naredim?




ona78 -> PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA (13.9.2005 14:30:12)

Čau,
jaz sem bla samo enkrat pri Guzejevi in mi je ful smotana!!!
Drugače hodim v Koper k Miloševiču, sem se pa naročila k dr. Merlo ! (samoplačniško, pride v torek v Strunjan)




anabanana -> PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA (13.9.2005 14:38:45)

Ciao, osebnih izkušenj z Guzejevo nimam, sem pa čula, da ni ok in eno mojo kolegico je dobro zaje... - ni je dobro ščistila po splavu in je imela zaradi tega resne probleme !!!
Tudi jaz hodim k Miloševiču in sem zaenkrat zelo zadovoljna, čeprav nekateri pravijo, da je senilen Ma ni res !!!




lory05 -> PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA (13.9.2005 14:43:34)

Jaz hodim sicer k dr.Vitezici, z njim sem kar zadovoljna, dr. Miloševič pa mi je super, ker mi je on prvič naredil CR in komaj rešil mene in mojega sina, ko je prišel v dežurstvo. Tistemu pred njim pa se ni zdelo vredno. Ima tudi zelo fajn pristop za moje pojme.




friz77 -> PRIMORKE - GINEKOLOGI IZOLA (13.9.2005 14:48:55)

Ciao jaz konkretno sem pa z Guzejevo bila zelo zadovolna,vsec mi je ker je ful natancna in te ne spusti iz rok dokler ni ona sto procentna to so moje izkusnje po enem mesecu bivanja v izolski porodnisnici.Konkretno sem bila pa z vsemi zdravniki z
zadovolnja,to je tudi odvisno od vsakega posameznika.Sedaj pa ze veselo zibam svojo pikico,lp.     




Stran: [1]