Mini domača pisarna (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Tehnika



Sporočilo


petruska -> Mini domača pisarna (3.6.2013 12:40:10)

Doma bi rabila tako skener, tiskalnik kot fotokoirc, neko manjšo zadevo za družinsko uporabo, torej nič posebej zmogljivega.

Kaj imate ve doma oziroma s čem ste/niste zadovoljne, da bi se lažje odločila za nakup?

Vsak nasvet bo dobrodošel.




Felicita -> RE: Mini domača pisarna (3.6.2013 13:00:17)

deskjet-ink-adv-3525-hp-520171

wi-fi, dvostransko printanje, skener, solidno printanje - vse kar rabiš doma. pa kartuše so po solidni ceni (mislim, da je cca 15 eur ena od štirih... pa ločene so, kar je tudi plus).




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.6.2013 17:01:27)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




ursiiika -> RE: Mini domača pisarna (30.7.2014 16:58:24)

Uh jaz imam doma Večfunkcijski brizgalni tiskalnik HP DeskJet Ink Advantage 3525 eAiO - CZ275C (prekopirano iz računa, ker ne vem kateri podatki so pomembni [sm=zmeden.gif]) in je super! Ima vse zgoraj našteto, najbolj všeč pa mi je, ker lahko tiskam direkt iz iphona, ipada ali računlanika, brez kablov. Noro!




Iwaa -> RE: Mini domača pisarna (7.12.2017 14:12:06)

A ma kdo kakšne izkušnje glede nakupov tiskalnikov. Iščem, da je vse v enem- se pa bo uporabljal za domačo in tudi delno poslovno uporabo. Glede na to, da se bo veliko printalo me zanima a se mogoče bolj splača vzet v najem ali ga kupit. So pa mi svetovali, da preveri, pri podjetju Anderwald glede najema, pozna mogoče kdo to podjetje oziroma, če ima še kaj drugega v mislih. Gledam pa trenutno tu - http://www.anderwald.si/




Stran: [1]