pediater v Kranju ali Ljubljani (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


pero0 -> pediater v Kranju ali Ljubljani (5.6.2013 13:45:35)

Pozdravljeni,

Selimo se iz Ljubljane v Kranj in iščemo novega pediatra, ker je najin odšel v pokoj.

S prejšnjim pediatram sva bila zelo zadovoljna, ker nam je dajal vsa dodatna pojasnila v zvezi s cepljenjem in ni brezglavo silil v cepljenje brez dodatnega pojasnila.

Če poznate kakšnega dobrega mi prosim sporočite.

Hvala za nasvet




**NiNa** -> RE: pediater v Kranju ali Ljubljani (6.6.2013 14:50:46)

V Kr imaš na vojo: dr Zadravec, dr Ješe, dr. Žlebir, Merše in Žafran. Od zgoraj naštetih bi se iz lastnih izkušenj izogibala samo zadnji omenjeni. Sicer trenutno dela še dr. Paternoster vendar gre konec leta v penzijo.




tashq -> RE: pediater v Kranju ali Ljubljani (6.6.2013 16:07:56)


IZVIRNO SPOROČILO: **NiNa**

V Kr imaš na vojo: dr Zadravec, dr Ješe, dr. Žlebir, Merše in Žafran. Od zgoraj naštetih bi se iz lastnih izkušenj izogibala samo zadnji omenjeni. Sicer trenutno dela še dr. Paternoster vendar gre konec leta v penzijo.

si mogoče mislila dr. Žefran? mi imamo njo pa smo zadovoljni.:)




Katy78 -> RE: pediater v Kranju ali Ljubljani (6.6.2013 16:14:28)

Mi imamo Zadravčevo in sem zelo zadovoljna. Večkrat smo bili tudi pri Žefranovi (ko Zadravčeve ni bilo) in sem tudi zelo zadovoljna, vedno nas je poslala na odvzem krvi, 2x pa smo bili pri Meršetovi in se mi je zdela ok. Ješetove ne poznam, je pa zdaj na novo še dr. Jenko Žlebir - pri njej smo bili 2x in se mi je zdela super.




pero0 -> RE: pediater v Kranju ali Ljubljani (6.6.2013 17:36:28)

Hvala vsem za odgovore. Mislil sem, če poznate kakšnega pediatra v Ljubljani ali Kranju, ki ne prijavi komisiji, če otrok ni in tudi ne bo cepljen. Torej, da zadevo tolerira.




tashq -> RE: pediater v Kranju ali Ljubljani (6.6.2013 18:41:59)

mislim, da takih res ni veliko, ker morajo prijaviti. so pa bile na tem forumu tudi debate staršev, ki niso dali cepit otrok in potem posledice. malo pobrskaj, samo kolikor se spomnim, ni nikoli prišlo do resnih težav (mislim zakonsko, ne zdravstveno).




tintin -> RE: pediater v Kranju ali Ljubljani (6.6.2013 18:54:05)

mi imamo Meršetovo, ni me nekaj navdušila "so far" (prej smo imeli drugo, a je šla drugam, nažalost...), Ješetova je malo preveč panična, Zadravčeva me tudi ni navdušila...Žefranove pa ne poznam.




pero0 -> RE: pediater v Kranju ali Ljubljani (6.6.2013 19:01:08)

odgovore mi mi lahko pošljete na zasebni mail pero.mrdic@yahoo.com




bubu_bibi -> RE: pediater v Kranju ali Ljubljani (6.6.2013 21:30:28)

poglej na forum iskreni.net - tam so v to smer malo bolj zgovorni (oz vsaj na ZS).




Stran: [1]