Prazna luna (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci



Sporočilo


.tojeto. -> Prazna luna (6.6.2013 13:20:59)

Imam ena čudna opažanja - ob prazni luni mi nekdo ukrade mojega sicer ne težavnega triletnika in mi dostavi cmero.[sm=jezicek.gif]
Nekaj dni pred prazno luno pri nas ni nobena stvar dobra - majčka ni prava, hrana ni prava ali pa je pretopla/premrzla, pravljice za lahko noč ne preberem prav, flomastri narobe rišejo... in potem krokodilje solze in izpadi. Nič mi ni jasno...[sm=zmeden.gif]
Pa je sicer res prijazen mali fantek - razveseli ga vsaka najmanjša stvar, joka skoraj ne poznamo, trmastih izpadov le za vzorec (in še to ne v tisti ta hudi obliki)...
Mi gre včasih kar na smeh [sm=smiley36.gif], pa to skrijem, ker se mi kar zasmili, ko ga tako meče.

Ima še kdo podobne izkušnje.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.6.2013 15:29:39)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




nyna84 -> RE: Prazna luna (6.6.2013 15:48:14)

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

jz. 3x. mulca in njun fotr. sm razvila teorijo, da obcutljivost na luno pride v kompletu z lulckom.

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




hubi -> RE: Prazna luna (6.6.2013 16:16:15)

Opažam popolnoma isto, z lulčkom vred. Samo mi imamo težave še ob polni luni.[sm=zmeden.gif]




ronja -> RE: Prazna luna (6.6.2013 16:33:01)

jz. 3x. mulca in njun fotr. sm razvila teorijo, da obcutljivost na luno pride v kompletu z lulckom.

Ne me strašit! Zaenkrat še nisem opazila česa takega - ampak mali lulček je res še mali[sm=jezicek.gif]. Tavelik je pa tečen samo, če je lačen, kar so res podedovali vsi 3je.[sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (6.6.2013 17:37:04)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




malibauc -> RE: Prazna luna (6.6.2013 18:14:32)

Jaz sem tudi mislila, da svoje dela polna luna.

No, sem se nekaj novega naučila - prepričana, da svoje delajo lakota, polna luna
in .... bolezen (oz. vsaki kihec), zdaj vem - prazna luna je TA!!!!!!!!

O, ta lumpa!!!!!!!!!!!!!!!!




.tojeto. -> RE: Prazna luna (7.6.2013 9:26:58)

[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif] - res ste me nasmejale.
Kaže, da čisto osamljeni nismo in ja, tudi pri nas se pozna pri obeh moških članih družine - mala cmerica in veliki godrnjavec...
Polna luna pa pri nas deluje samo občasno in v milejši obliki.




Katy78 -> RE: Prazna luna (7.6.2013 9:33:07)

Aha, dobro, bom pozorna, ko se bo začelo cmeravo obdobje pri našemu lulčku, da preverim, kako je takrat z luno. [sm=jezicek.gif]




ronja -> RE: Prazna luna (7.6.2013 10:11:50)

POlna luna, prazna luna, zobki, pms, siten šef, ima toga[sm=jezicek.gif]... Ma glavno, da se mamo radi, pa včasih godrnjavo in tečno ali pa prijazno in srečno:).
PS: Vse, ki ste mi fauš, da mam samo enega malega lulčka doma - jaz bom mela pa dve najstnici... samo upam lahko, da bosta podedovali prenašanje m. po meni, ne po babici[sm=smiley36.gif]. Sama imam srečo, da me pms ne matra, samo boli me na začetku m., se pa spomnim iz otroštva, da to ni nujno edini simptom:D.




Stran: [1]