Prenova RR foruma (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Čvekamo o naših otrocih



Sporočilo


issuesolver -> Prenova RR foruma (12.6.2013 9:06:34)

Pozdravljene mamice!

Nekatere že veste, večina še ne ... do konca leta bomo "končno" prenovili Ringarajine forume - novi bodo modernejši, vam prijaznejši in s precej več možnostmi uporabe (npr. privatni forumi). Ker ste ve tiste, ki boste te forume uporabljale, bi vas rad prosil za pomoč pri načrtovanju, tako da bodo čim bolj prilagojeni vašim potrebam in željam. Ste za?


Tokrat me zanima naslednja stvar:
Del novih forumov bo tudi časovnica, kamor si boste lahko označevale pomembne dogodke skozi zgodnja leta otrokovega življenja (in prej skozi nosečnost). Zanimajo me vaše ideje za te "pomembne" dogodke. K vsakemu "pomembnemu dogodku" boste lahko po želji pripele tudi fotke in besedilo. Torej, kateri so po vašem mnenju trenutki, vredni beleženja, vredni spomina? Da vam bo lažje, recimo, da se posvetite "pomembnim dogodkom", ki se tipično zgodijo otrokom med 3 in 8 letom starosti (3-8 let).

V naprej se vam zahvaljujem za sodelovanje. Vsakega predloga bom vesel in vsakemu bom poskusil najti prostor na časovnici.


LP do naslednjič, IS




Katrin -> RE: Prenova RR foruma (12.6.2013 19:20:57)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za prenovo foruma

- prvi izpadel zobek
- vstop v šolo
- prvi osvojen hrib
- prva vožnja z vlakom, letalom, ...
- dobil sem bratca/sestrico
- prva priznanja (v šoli, hobiji)
- prvi tabori
- prvič na morju
- prvič na smučkah
- naučil sem se plavati
- vožnja s kolesom
- prvič na rolerjih

... in še kaj bi se našlo....

lo, katrin




issuesolver -> RE: Prenova RR foruma (12.6.2013 23:33:23)

Krasno Katrin, hvala.

Skoraj vse si naštela, ane ostale mamice? V neki drugi temi na forumu berem o kreativnosti, tule pa komaj kaj.
Kaj pa "znam reči R", ali pa "kaj so to plenice?", pa "moja prva simpatija"? Vem, da zmorete veliko veliko bolje.

Katera bo prva?




Stran: [1]