mladi kuharski mojster - recept (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Kuhajmo skupaj



Sporočilo


MTFP -> mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 11:02:32)

mene pa zanima ce si je katera zapisala recepte za tiste tri jedi, ki so jih predstavili v tej oddaji (dunajc malo drugace, vietnamska juha in pana cotta)




orchid -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 13:25:25)

Dajte še malo pogooglati, morda najdete posnetek oddaje, sicer pa poiščite recepte na recepti.com morda vsaj podobnega najdete? Upam, da vam kdo odgovori.
Pa dobro kuharjo želim!




_CiCika_ -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 13:45:46)

Vietnamska Pho juha:
http://www.youtube.com/watch?v=h1IObHLAnuM

Vanilija jogurt - panakota:
http://www.youtube.com/watch?v=-obuolvyOso

Za dunajski zrezek pa nisem našla posnetka. Upam da ti to vsaj malo pomaga ;)




_CiCika_ -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 13:47:53)

Bila prehitra... Našla še dunajski zrezek malo drugače:
http://www.youtube.com/watch?v=UhhsLMukgpw




MTFP -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 13:50:31)

hvala :)) sicer mi jezik dela malo tezav, ampak dokler se priblizno se spomnim oddaje mislim da bo uspelo...:)




rakica82 -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 13:52:58)

koliko se spomnim so dunajca delal tako, da so zmeli star kruh, dodali parmezan ,sol, poper, peteršilj, timijan in rožmarin. potem klasično, moka, jajce v katerega so dali mleko in potem drobtine. pekli so na oljčnem olju pa potem dodali še maslo

lahk oda je blo še kaj več jaz sem ujela samo to, upam da pomaga




_CiCika_ -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 14:01:50)


IZVIRNO SPOROČILO: rakica82

koliko se spomnim so dunajca delal tako, da so zmeli star kruh, dodali parmezan ,sol, poper, peteršilj, timijan in rožmarin. potem klasično, moka, jajce v katerega so dali mleko in potem drobtine. pekli so na oljčnem olju pa potem dodali še maslo

lahk oda je blo še kaj več jaz sem ujela samo to, upam da pomaga



ja , tako se tudi jaz spomnim za dunajca, samo da so dali sol pa poper v moko, ne med drobtine. popekli so ga pa 3-4 min na eni strani, potem obrnili, še tam popekli 3nimute in potem dodali maslo.
Za druge jedi pa si nisem nekaj zapomnila, pisala si pa tudi nisem...




MTFP -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 14:05:34)

no sej dejansko se mi je zdel tale dunajski se najbolj zanimiv :).
Tisto vietnamsko mi niti ni disalo, ampak morda zna biti zanimivo...enkrat ko otrok ne bo doma, da se ne bodo zmrdovali.

Me pa se neki zanima, ali sem jaz prav razumela ko je delal jusno osnovo, da ima eno za par mesecev (pac vedno ko kaj dela notri kaj novega doda, in jo ima spet za naslednjic, in tako vsak dan, da jo pac le dokuhava?)[sm=zmeden.gif]




_CiCika_ -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 14:08:53)


IZVIRNO SPOROČILO: MTFP
Me pa se neki zanima, ali sem jaz prav razumela ko je delal jusno osnovo, da ima eno za par mesecev (pac vedno ko kaj dela notri kaj novega doda, in jo ima spet za naslednjic, in tako vsak dan, da jo pac le dokuhava?)[sm=zmeden.gif]


Tudi jaz sem tako razumela ja... [sm=zmeden.gif]




DeVilla -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 23:10:02)

Kolk pa so stari tile otroc, da tkole samostojno kuhajo? Še nikoli nisem gledala, ker je istočasno na Discoveriju ena fina oddaja... [sm=smiley36.gif]




_CiCika_ -> RE: mladi kuharski mojster - recept (13.6.2013 23:23:28)


IZVIRNO SPOROČILO: DeVilla

Kolk pa so stari tile otroc, da tkole samostojno kuhajo?


Stari so od 8 do 12 let... Pa kako kuhajo. Da dol padeš. Na začetku, ko sem videla kako oz. kaj kuhajo, kar nisem mogla verjet, da so samo toliko stari. Res so pravi mojstri.




Stran: [1]