Previjalna podloga (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Ropotuljica -> Previjalna podloga (13.9.2005 21:53:18)

Pozdravljene,
a mi lahko pomagate? Mogoče katera ve, kje bi lahko nabavila tako previjalno podlogo, kot je v tisti Niveini torbi, ki jo lahko kupiš v BC? Rabila bi tako čist tanko, da jo lahko na malo zložiš in daš v torbico. Pa biti mora taka, da ne ostane mokra, če se mala polula, ko je razvita. Bom zelo hvaležna, če mi boste pomagale. Če pa jo katera proda, pa sem tudi za.





daisy -> Previjalna podloga (13.9.2005 22:10:23)

samo predlog:
kupi tiste za enkratno uporabo. No, niso glih za enkratno, jo pač imaš dokler se ne polula in potem vržeš stran. Zloži se na zelo majhno, prodajajo v mullerju in dm, pakirane po 10 kom. in stanejo nekaj manj kot jurja.




Ropotuljica -> Previjalna podloga (13.9.2005 23:46:40)

Ne, jaz bi to imela za vsakodnevno previjanje. Ne previjam na previjalni mizi, ampak na postelji,otroški posteljici,na tleh ... kjer se pač v tistem trenutku znajdemo. In vsakič se mi polula, ker jo kar dolgo pustim nagico. Bi me preveč koštalo ...




hruškica -> Previjalna podloga (13.9.2005 23:51:54)

Jaz sem tako previjalno podlogo kupila v Emporiumu, v Mathercaru. Ne vem več koliko je bila, kake 2000 in se zloži v tako malo torbico, sam previjalna pa je iz take mehke gume podobnemu materialu. Priporočam.




Lunca1 -> Previjalna podloga (14.9.2005 6:40:39)

Podlog v DM-u trenutno nimajo, jih pa menda spet dobijo konec septembra.




andrejaz -> Previjalna podloga (19.9.2005 23:37:45)

Kaj pa če poskušaš tako previjalno podlogo sama narediti?

Kupi plastificirano blago za prte v vzorcu, ki ti ugaja, in nato izreži poljubno dimenzijo. Nato prišiješ še obrobni trak, da zadeva lepše izgleda.




Ropotuljica -> RE: Previjalna podloga (24.9.2005 3:17:47)

AndrejaZ, veš da to pa sploh ni slaba ideja. Grem kar jutri pogledat, če se da kaj pametnega dobit. 




Stran: [1]