Porodnišnica Celje (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


robika -> Porodnišnica Celje (9.7.2013 6:57:57)

Pozdravljene!

V septembru bom rodila,zanima me,kako je v Celjski porodnišnici? Od mojega zadnjega poroda so minila 4 leta,se je v tem času kaj spremenilo? Izkušnje mamic ki so rodile pred kratkim bi bile dobrodošle [sm=smiley1.gif]




tweety83 -> RE: Porodnišnica Celje (24.7.2013 10:25:55)

sicer sem rodila dve leti nazaj,ampak se nič ni spremenilo....(imam še enega otroka starega 4 leta)
načeloma je vse isto kot je bilo,res pa je da je treba včasih ful prositi za vložke,pleničke in oblekice (če je potrebno dojenčka preobleči)....




mojcy1 -> RE: Porodnišnica Celje (16.8.2021 20:13:27)

Posodabljam temo, da ne zacenjam nove - zanima me čim vec podrobnosti o porodu v Celju... Zdaj, ko so šole za starše bolj kot ne samo v obliki videov in online zadev... Ker je zame prvic, bo vsaka informacija vec kot dobrodošla 😃👍❤️




Mateja1993 -> RE: Porodnišnica Celje (19.11.2021 19:33:52)

Sploh nevem kje zveš za kako materinsko šolo, je to sploh obvezno ali kako zdaj to poteka v teh korona časih.Naj bi te tam "pripravili" na porod, nevem kak zdaj pričakujejo da se bomo učili iz knjige




distincttwisting -> RE: Porodnišnica Celje (11.1.2023 5:39:10)

Zdaj, ko so šole za starše bolj kot ne samo v obliki videov in online zadev doodle jump




udayuma -> RE: Porodnišnica Celje (21.4.2024 16:46:16)

Thanks for all your efforts that you have put in this. very interesting information. percetakan 24 jam




Stran: [1]