RE: posvojitev st.petersburg (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Posvojitev, rejništvo



Sporočilo


ronja -> RE: posvojitev st.petersburg (18.9.2013 17:30:37)

hehe, daisy, fajn te je brat, res se spravi kak blog napisat:)
Sicer pa po moje ni, da ostali ne bi želeli sodelovat v teh temah, samo si včasih ne upamo - vsaj jaz. Nočeš nič slabega, ampak lahko s kako neprimerno izbrano besedo koga užališ in ker o teh stvareh nimaš pojma, si rajši tiho... Vseeno pa za vse navijam, da dobijo svoje male zaklade v roke[sm=smiley1.gif]




Anonimen -> RE: posvojitev st.petersburg (23.12.2013 7:39:06)

Je kaj novega o posvojitvi iz St. Petersburga?
ČEBELKO, javi se!!!




Anonimen -> RE: posvojitev st.petersburg (30.12.2013 22:06:47)

Mah, Rusija je vsa hecna zadnje čase. Sploh ne veš, kaj bi si mislil. Nekaj se dogaja. Sibirija stoji, Moskva je tik pred tem, da se ustavi. St, Peterburg? In Perm? Američanom so ustavili posvojitve, nam naj bi jih pa tudi do podpisa sporazuma. [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/zmeden.gif[/image] Ve kdo kaj več?




Anonimen -> RE: posvojitev st.petersburg (31.12.2013 10:16:42)

Super.. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif] Še malo in ne bomo meli nobene možnosti več.. Bravo, država naša!!!!!




bela.kava -> RE: posvojitev st.petersburg (31.12.2013 11:03:34)

ne jokat, vedno, vedno, vedno se najde neka pot in neka rešitev in če je še toooooliko ovinkov, na koncu je vse dobro (odlično pravzaprav [sm=smiley36.gif] ), če še ni dobro, še ni konec ... srečno 2014




čebelko -> RE: posvojitev st.petersburg (1.1.2014 21:17:11)

Kolikor meni znano je situacija sledeča:
Rusi na veliko spodbujajo domače posvojitve in rejništva (za lepe denarce). [sm=zmeden.gif]
Nekega velikega interesa za mednarodne posvojitve ne kažejo (tak dobiš občutek).[sm=smiley24.gif]
Sicer pa so Francozom zaradi priznavanja istospolnih skupnosti zaprli vrata, prav tako pa tudi staršem samohranilcem iz tujine.
Zanima me kaj bo po 01.2014, ko naj bi prenehal moratorij na posvojitve ameriških državljanov.
Je pa res, da se nonstop izmišljajo neke nove fore in predpise, ki nam nič kaj ne olajšujejo zadev (dodatni papirji in zahteve).[sm=zz_banghead.gif]
Kaj se bojo izmislili v 2014 kdo ve?

VSEM, KI SMO NA TEJ POTI PA ŽELIM VELIKO SREČE IN DOSEGO CILJA V LETU 2014[sm=darilo.gif]
PREDVSEM PA NE OBUPAT IN VREČ PUŠKE V SNEG!!!![sm=zz_wavespin.gif]




limonca* -> RE: posvojitev st.petersburg (2.1.2014 6:13:20)

Čebelko, pa sta šla vidva na to pot? Koliko sta daleč?

BK,oooo, lepo, da si se javila. Daj, napiši kaj več.. [sm=smiley1.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (2.1.2014 14:15:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]