Porodnišnica Jesenice (Polna verzija)

Forum >> [Nosečnost] >> Porodnišnica



Sporočilo


Polona31 -> Porodnišnica Jesenice (19.8.2013 11:57:31)

http://www.24ur.com/novice/slovenija/kaj-se-dogaja-v-jeseniski-bolnisnici.html





pilotgirl -> RE: Porodnišnica Jesenice (20.8.2013 9:55:40)

Groza!![sm=smiley19.gif]




OLjica -> RE: Porodnišnica Jesenice (20.8.2013 17:29:39)

V porodnišnici Jesenice sem rodila oba otroka in nimam slabih izkušenj ali pa sem imela srečo. Pri obeh je bil dežurni zdravnik, res pa da babica naredi vse sama. Zadnje čase slišim samo slabe stvari o porodnišnici. Res pa je, da mi je tudi ginekologinja, ki je bila na viziti povedla, da želi dobesdno skenslati epiduralno. V porodnišnici se že nekaj časa trudijo, da bi ženske rojevale naravno. S tem se ne strinjem, zakaj bi ženska v tem stoletju morala trpeti. Če se odloči za epiduralno zakaj ji ne bi dali, ne pa žensko 19 ur mučiti nato pa ugotoviti, da ne more roditi naravno in da morajo narediti carski rez.

[sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




bubu_bibi -> RE: Porodnišnica Jesenice (29.8.2013 12:51:44)

a se že kaj ve, kaj je komisija ugotovila? je to malomarnost, bi se te tragedije dalo preprečiti?




1958J52 -> RE: Porodnišnica Jesenice (21.4.2014 15:57:44)

Pred kratkim je v Jeseniški bolnici rodila moja snaha in je bila zelo zadovoljna, tako z samim postopkom osebja, prijaznostjo in z vsem kar sodi zraven. To niso pohvale samo moje snahe temveč tudi ostalih prijateljev in znancev, katere snahe so rodile v jesniški porodnišnici. Zato se ne dvoumite v katero porodnišnico, jeseniška je zakon. To ne zveni kot reklama ampak zelo pozitivna izkušnja in take stvari morajo izvedeti tudi drugi.
Zaradi odnosa, kakršnega so imeli do snahe jim bom doniral stol za rojevanje v sede, ki sem ga po naključju našel in ga izdeluje človek iz Ljubljane in je edinstveni v tem delu evrope saj je lesen in popolnoma ročne izdelave. Vem da ga bolnica že dolgo želi in ta želja se jim bo kmalu uresničila. Izdelava pač traja nekaj časa.[sm=bravo.gif][sm=smiley32.gif]




Stran: [1]