Binbee-polnilo za kasete za koše za plenice (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Starši čvekamo



Sporočilo


tacanja -> Binbee-polnilo za kasete za koše za plenice (21.9.2013 15:20:01)

Mamice, ki uporabljate kasetne koše za plenice... ne vem če ste že seznanjene z novo, bistveno cenejšo alternativo kasetam. Polnilo BinBee lahko s pomočjo tulca ali pa kr s prsti napolnite v staro kaseto za koš za plenice. Se res bolj splača, poleg tega pa pri uporabi ni odpadnih kaset. Jaz in par mojih kolegic to uporabljamo in smo zadovoljne. Nič več ne čakamo na akcije teh kaset v trgovini [sm=smiley36.gif] malo si poglejte na www.binbee.eu




marjetka84 -> RE: Binbee-polnilo za kasete za koše za plenice (2.10.2013 9:58:18)

Sem naročila "S" velikost polnila, ki je 25m in tulec za lažje polnjenje in morem priznat, da je bilo smešno enostavno napolniti kaseto s polnilom.
Malo smo imeli problem s pokrovom od kasete, ampak je to moj dragi z malo truda rešil.

Se splača, vzame pol minute, da napolniš kaseto. Boljše to, kot pa, da dam 6€ za novo kaseto, če lahko obdržim staro in dobim to polnilo za 4€ pa še dvakrat več je tega!

Šparamo, šparamo![sm=bravo.gif]

LP

M





Maeve -> RE: Binbee-polnilo za kasete za koše za plenice (18.10.2013 8:47:42)

Tudi jaz sem naročila polnilo Binbee in sem zelo zadovoljna. Priporočam vsem tistim ki imate kasetni koš ker se res prihrani in tudi odpadnih plastičnih kaset ni.
Pozdravček vsem!




Stran: [1]