nosečka?? (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Želimo si novega člana



Sporočilo


mlada_mamika -> nosečka?? (24.10.2013 23:45:25)

Pozdravljene mamice, nosečke [sm=smiley1.gif]

že veliko je bilo o tem napisanega, pa tudi doma že imam enega sončka starega 10 m [sm=smiley1.gif] pa vseeno me zanimajo vaše izkušnje, saj veste kako je ko želiš ugledati + [sm=smiley36.gif] s partnerjem sva začela delati na drugem [sm=duda.gif] in situacija je sledeča... [sm=hudicek1.gif] mi zamuja 2 dni, vedno je redna na 28 dni, danes zjutraj sem naredila test baby check mini in je bila na testu komaj komaj opazna druga črtica. Pa me zanima kakšne imate izkušnje s tem testom, naj opravim še clearblue, kdaj? Imam pa v trebuhu skos prisotno špikanje, zgaga me peče [sm=zmeden.gif] določena hrana se mi dobesedno gabi, še posebno pa mi smrdi surovo meso [sm=zmeden.gif] in pa takšna groznaaa utrujenost, da bi samo ležala... Tega v prvi nosečnosti ni bilo. Vse je bilo drugače. Kaj mislite ve? [sm=smiley1.gif]




no_name1 -> RE: nosečka?? (25.10.2013 6:11:32)

če se je črtica vidla, potem si ziher noseča. kolker vem, se hormoni podvajajo nekje na 2,3 dni in če test takrat opraviš, bi mogla biti črta precej bolj močna. špikanje je dober znak, tudi utrujenost [sm=smiley1.gif] zgaga ziher ni zarad nosečnosti, vsaj ne zdaj. torej, počakaj še dan, dva in nato ponovi test.




mlada_mamika -> RE: nosečka?? (25.10.2013 7:40:50)

si nisem mogla pomagat in sem danes spet nardila test baby chech mini... in [sm=rozacrtici.gif] je bila veliko bolj vidna, malo bolj bleda kot kontrolna, tako da mislim da sem [sm=nosecka.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]




Stran: [1]