rjavkast izcedek (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Anonimen -> rjavkast izcedek (8.11.2013 7:58:18)

Zdravo.

Prosim za kakršnokoli informacijo, saj verjetno tudi že kje kaj piše, ampak piše večinoma o rjavih izcedkih, ko punce že vedo, da so noseče.
Situacija pri meni: prejšnji teden sem imela ovulacijo, danes zjutraj pa sem na wc papirju opazila rjavkast izcedek (ni teklo iz mene, samo ob brisanju). Spodaj me zvija, oz čutim nedo dogajanje, k je podobna bolečini pred menstruacijo.

Sicer delava na [sm=duda.gif] in si ga močno želiva.

Kaj naj bi to bilo, kajpriporočate?

Hvala vam.[sm=smiley19.gif]




Anonimen -> RE: rjavkast izcedek (8.11.2013 8:01:37)


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Kaj naj bi to bilo, kajpriporočate? Da malo pobrskaš po internetu in ne kompliciraš!

Hvala vam.[sm=smiley19.gif]






tupi -> RE: rjavkast izcedek (8.11.2013 8:06:27)

Po moje boš dobila menstruacijo. Malo še živčki pripomorejo k temu, če delata na naraščaju, pa se hitro kaj v ciklusu pomeša-spremeni. Držim pesti, da se vseeno izkaže za drugače. Čeprav po mojih izkušnjah rjavkast izcedek nakazuje na m. Srečno!




sakuL -> RE: rjavkast izcedek (9.11.2013 9:55:30)

zdravo.

ja začetki so taki kot mentruacija. danes je drugi dan, teče ven ne, samo ko se obrišem, je še vedno rjavkast izcedek, ni kot bi bila M, da bi bilo rdeče.
Je to kaj nenavadnega, s tem da bi morala M dobiti šele drug teden v petek, ker sem sedaj imela 8 let res redno na 28 dni.

Hvala vam za odgovore.




snika -> RE: rjavkast izcedek (9.11.2013 10:49:37)

Jaz imam vsak cikelj rjave izcedke, ki se začnejo običajno 3 dni po O in trajajo vse do M...naj pa kao nebi ovirali zanositev.




Night -> RE: rjavkast izcedek (10.11.2013 15:55:19)

Tudi jaz sem imela te izcedke vsak mesec. Sigurno niso normalni, ampak znak, da je v telesu neko ravnovesje, sem pa kljub temu zanosila. Tisti mesec, ko sem zagledala +, sem imela izcedek vse do par dni pred M, ko je popolnoma prenehal.




Stran: [1]