aptamil 1 iz millerja (Polna verzija)

Forum >> [Dojenček] >> Dojenje in dodajanje



Sporočilo


valentina. -> aptamil 1 iz millerja (15.9.2005 14:28:35)


Mogoče se je že kaj o tem pisalo, ampak nisem iskala. Našemu fantku sem do sedaj dajala aptamil 1 (dva in pol mes.), pred kratkim pa sem aptamil vzela v Millerju. Izgleda drugačen (bolj v granulcah) in po njem je mali dobil drisko. Potem sem mu dala spet "stari" aptamil in je bilo takoj OK. Za se prepričat če je driska res od novega aptamila, sem mu še enkrat probala dat in spet driska . Je še pri kateri tako? Saj ne morem verjet, da je lahko taka razlika! In še tri škatle sem kupila!

LP, valentina




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.9.2005 18:34:16)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




hruškica -> aptamil 1 iz millerja (15.9.2005 20:31:12)

Meni se tudi zdi ta Aptamil iz Mullerja malo čuden. Trenutno imamo aptamil 2 in tisti v Sparu je kot moka, ta iz Mullerja pa je veliko bolj grob, v večjih kuglicah, kot kak grobo mlet sladkor. Pa še to: ta iz Mullerja se ful slabo topi in ostanejo v mleku kar kakšne kepice, un iz Spara se pa fuuul peni. Tako da je z obema nekaj narobe, odločite se same, samo jaz sem vseeno bolj za unega iz Spara.




Anhelo2 -> aptamil 1 iz millerja (15.9.2005 22:24:36)


No naj vam povem, da imajo v Mullerju vse stvari od original proizvajalcev, v drugih trgovinah kot so Spar, Dm, Baby Center,... pa ne. Vključno s plenicami.
Zato so tudi stvari v Mulerju cenejše.

LP




lex -> aptamil 1 iz millerja (16.9.2005 8:21:33)

jaz kupujem mleko v Avstriji in sem samo eno škatlo kupla pri nas, in je res razlika ta v Avstriji kupljen je zrnat.




Stran: [1]