RE: II pričakujemo februarja 2014 (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Upamo skupaj



Sporočilo


Anonimen -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (5.2.2014 10:03:15)

Pozabila sem se še podpisat [sm=smiley9.gif]

Anonimna [sm=muca.gif]




Wishes -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (5.2.2014 10:19:19)

Jaz mislim da to kar bo. :D ker ce ni nic ni niti rahle crtice. Pa CB je med manj obcutljivimi testi. Ce zelia za ziher mocno crtico poskusi z Baby check mini. :)




*tedy* -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (5.2.2014 11:04:31)

anonimna[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]to je to in srečno še vseh 8 mesecev[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




NikaAnna -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (5.2.2014 11:40:51)

viva CESTITKE!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
anonimna jaz sem 100% da je to to!! CB je med manj obcutljivimi, tako da ce je nekaj pokazal - TO JE TO! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] CESTITKE TUDI TEBI!

..jaz sem se 7 dni do krvnega.. naj bo februar roza [sm=smiley1.gif]




monsy -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (5.2.2014 13:26:01)

Čestitke punce!!!!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

...naj se nadaljuje mesec februar z[sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif]




Žabinčica -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (6.2.2014 8:15:23)

Navijam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] in se počasi (ampak res počasi [sm=smiley36.gif]) pripravljam da se vam pridružim :).




Matti -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (7.2.2014 10:07:40)

Dekleta prosim za pomoč. Glede na moje 35 dnevne cikle pričakujem menstruacijo okoli 20. ga tega meseca, torej sem zdaj ravno v času ovulacije. Se je pa danes zjutraj zgodilo nekaj kar se mi prej nikoli ne, pojavila se mi je nekakšno roza rjava "krvavitev". Pozna se ob spolnem odnosu in vse skupaj nič na dnevnem vložku in ko se obrišem. Je to možno da bi bila ovulacijska krvavitev, kako to izgleda?

Namreč sem bila zelo šokirana in razočarna ker se mi je zdelo da zdaj se mi je vse poštimalo. Imela sem sicer en kup težav ko leta 2012 in v začetku 2013 nisem imela menstruacij pol leta, potem sem tri mesece jemala tablete (cyclo progynova) da se mi je vse skup uredilo in od takrat sem imela cikle dolge med 33 in 35 dnevi, sedaj pa to. Zadnja menstruacija je bila 16. januarja torej 22 dni nazaj. Za menstruacijo se mi zdi nekam zgodaj, mogoče ovulacija? Prav tako imam vedno PMS, zelo boleče bradavice, špikanje, sedaj razen občasnega špikanja ni nič.

Se opravičujem ampak sem malo obupana. Vem za vgnezditveno krvavitev o ovulacijski pa zelo malo piše, koliko časa naj bi trajala, kako močna naj bi bila? V primeru da ni ovulacijska krvavitev, če je slučajno menstruacija zaradi česa mislite da bi prišlo do take nenadne spremembe v dolžini ciklusa?

Ravno sedaj pa se mi je posvetilo da je možnost vgnezditvene krvavitve, namreč v primeru da bi bil cikel dolg 28 dni, je ravno 6 dni pred predvideno menstruacijo in s tem je to možnost vgnezditvene krvavitve.

Kaj mislite? Ta mesec sva sicer imela spolne odnose vsak drugi dan od 24. januarja. (čeprav če pomislim je sedaj tudi sluz ovualcijska). No ja verjetno preveč analizeram, ampak tako pač je ko že tako dolgo čakaš da boš zagledal tisti magični plusek. Se opravičuejem za to nakladanje, žal ste ve edine kateremu lahko malo potožim.




Matti -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (7.2.2014 10:22:17)

Mogoče samo še en pomemben podatek, 28. 1. sem bila na pregledu pri G ki je videl 1 cm velik folikel, torej še veliko prekmalu za ovulacijo, predvidevam da je bila ovulacija te dni torej.




Anonimen -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (8.2.2014 15:26:03)

Spet se javljam, tokrat s prav nič razveseljivimi novicami...[sm=smiley13.gif] Včeraj zjutraj sem še enkrat naredila testek baby check mini in sta bili spet [sm=rozacrtici.gif], potrditvena sicer svetlejša kot kontrolna, vendar lepo vidni, okoli poldneva pa se je pričela manjša krvavitev in se do večera močno ojačala, tako da je očitno zame konec upanja na [sm=duda.gif]... [sm=smiley13.gif]
Se vam jeseni spet pridružim, do takrat pa ostajam zvesta navijačica!!
Srečno, punce!

Anonimna [sm=muca.gif]




Wishes -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (8.2.2014 15:38:53)

Anonimna [sm=smiley13.gif][sm=muca.gif][sm=bad.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif] ojoj :(




snika -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (8.2.2014 19:37:32)

Zdravo punce
Pri nas je pestro, brez elektrike smo že od nedelje, vsaj telefonski signal smo dobili nazaj, da lahko preberem poste.
No pri meni se začenjajo O dnevi tako da upam da bo sedaj, ko se bolj cartava in grejeva, uspelo [sm=smiley36.gif].
Držim pesti za vse ostale.




*tedy* -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (9.2.2014 8:22:11)

Anonimna mogoče pa bi se šla pokazat do G. Nekatere zelo krvavijo pa je potem vse ok??

Še 5 dni pa bomo tudi pri nas vedeli , če nas bo valentinček razveselil[sm=bravo.gif]....počutje je res sumljivo in čudno ampak to je bilo tudi dve meseca nazaj pa ni bilo nič[sm=smiley13.gif]




Wishes -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 9:17:03)

Punce moje, jaz mislim, da je to to in da bom mela škorpijončka (Če bo šlo vse po sreči) [sm=smiley36.gif]
Pač nič hudega sluteč sem tist lonček polulala, noter trakec vtaknila in še sama sebi rekla, da test stran mečem...
In potem sem pospravljala lonček brez da bi sploh tisti listek pogledala, se čez nekaj trenutkov okoli obrnem in skoraj na rit padem...
In zdaj dlje kot te črtice gledam bolj jasna ta leva postaja... Malo mi je slabo ob misli da je ratal, ker je vse narobe ta mesec za zanosit in me bo skrbelo.
Punce, prve ste ki veste :D




*tedy* -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 9:22:21)


IZVIRNO SPOROČILO: Wishes

Punce moje, jaz mislim, da je to to in da bom mela škorpijončka (Če bo šlo vse po sreči) [sm=smiley36.gif]
Pač nič hudega sluteč sem tist lonček polulala, noter trakec vtaknila in še sama sebi rekla, da test stran mečem...
In potem sem pospravljala lonček brez da bi sploh tisti listek pogledala, se čez nekaj trenutkov okoli obrnem in skoraj na rit padem...
In zdaj dlje kot te črtice gledam bolj jasna ta leva postaja... Malo mi je slabo ob misli da je ratal, ker je vse narobe ta mesec za zanosit in me bo skrbelo.
Punce, prve ste ki veste :D

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]sem te imela na sumu in sem celo jutro čakala [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]čestitke in srečno do konca[sm=bravo.gif],
upam da se ti v petek pridružim[sm=smiley36.gif]




Wishes -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 9:27:01)

Bi mogla na en izpit danes ob 16h.... Pa mislim da bom fanta doma pričakala vsa nasmejana :D Komaj se zadržujem da ga ne pokličem :D
Zdaj me pa malo skrbi zaradi mojega sproščenega meseca, vsi ti prehladi mehurja, Primotreni, ene dva deci vina pa kar nekaj cigaret in neprespanih noči. Ojoooj. Se kar grozno počutim.... [sm=zmeden.gif]
Joj ... ne... saj ne dojemam... Pa zelo močna črtica je. [sm=jezicek.gif]




Anonimen -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 9:28:01)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

še malooo roza [sm=rozacrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]

js mam pazgleda neko vnetje in čakam to presneto M, 8ega bi mogla prit pa je kar ni... samo podaljšuje se čas... me jezi!!

Iza




Wishes -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 9:29:16)



[img]http://sig.graphicsfactory.com/Hearts/f.gif[/img][img]http://sig.graphicsfactory.com/Hearts/e.gif[/img][img]http://sig.graphicsfactory.com/Hearts/b.gif[/img][img]http://sig.graphicsfactory.com/Hearts/r.gif[/img][img]http://sig.graphicsfactory.com/Hearts/u.gif[/img][img]http://sig.graphicsfactory.com/Hearts/a.gif[/img][img]http://sig.graphicsfactory.com/Hearts/r.gif[/img]


[img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/rozacrtici.gif[/img] ali [img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/modricrtici.gif[/img] PRIČAKUJEMO

01.02
[sm=smiley31.gif]Sisley[sm=smiley31.gif]

05.02
[sm=smiley31.gif]Anonimna[sm=muca.gif][sm=smiley31.gif]


09.02
[sm=bravo.gif] wishes[sm=bravo.gif]

10.02
čikita

11.02
NikaAnna
mala_miš

14.02
zlatolasek

16.02.
lilalo
kammy

17.02.
Endri

27.02.
*misi*

x.02
[sm=bravo.gif]*viva*[sm=bravo.gif]
bobica
Matti
mamica deklicam

[img]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/bravo.gif[/img] NAVIJAČICE [img]http://www.ringaraja.net/forum/upfiles/smiley/bravo.gif[/img]  
  tinncyka, witch, *tedy*, Little sun, lily32, Iskrica 86, HeLenčica , curly, Katte



[sm=nosecka.gif] v februarju: 2




*misi* -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 9:48:02)

Ja kooook superrr Wishes!!! Čestitkaaaam srečka nosečka [sm=zz_bounce.gif][sm=sloncek.gif] te kar vidim kako si vesela in neučakana hehe [sm=smiley36.gif] nič se ne sekiraj za sproščeni mesec. Hvala bogu da si ga imela in vidiš...ratalo je [sm=rozacrtici.gif] [sm=bravo.gif]
Srečno do konca bejba [sm=pikapoka1.gif]




Katte -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 10:01:14)

Cestitam, wishes! Zdaj pa mirno do konca. Bozaj trebuscek.




Radenska_ -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 10:10:55)

Čestitke dvema novima nosečkama v tem mesecu :)
Djmo punce, februar je mesec ljubezni! [sm=bravo.gif]




kammy -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 14:01:28)

Česititke novim nosečkam, res lepo [sm=bravo.gif
Jaz pa sem tudi ta mesec, kot že mnoge do sedaj, razočarana. Do jutri moram jemati progesteronsko podporo Estmo, potem pa se dela test. Ker me je zadnje dni sumljivo črvičilo, sem test naredila že kar danes, sej sem imela doma enega, visokoobčutljivega. In seveda spet nič... Zdaj pa res več ne vem kaj še lahko naredim. Ko dobim M pokličem in se naročim na IVF, še to lahko poskusimo, čeprav sem že skoraj čist obupala.
Drage dame, upam da nobeni ne bo treba čez to mukotrpno čakanje in vsem želim da čim prej ugledate svoj magični plus. Jaz sem navijačica!




NikaAnna -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 16:15:52)

Da se še tle pofočkam [sm=smiley1.gif] jutri imam krvnega in nisem zdrzala, tako da sem naredila test in je pokazal mocno [sm=rozacrtici.gif] [sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif] neskoncno vesela, sedaj pa lahko samo upam, da bo vse ok do konca!
Drzim pesti se za ostale [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]

Čestitke Wishes in anonimna [sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif] pazita nase!




*misi* -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 16:26:55)

Oo kok fajjn, cestitke NikaAnna [sm=bravo.gif] upam da nadaljujemo mesec samih [sm=rozacrtici.gif]
Jaz imam danes O, no..pomoje jo mam ker me spika kot ponavadi. Upam da uspet ta mesec [sm=smiley1.gif]




Katte -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 16:57:06)

Cudovita novica, NikaAnna! Uzivaj v dolgo pricakovanem plusku, cez osem mesecih pa dobis posebno darilo v narocje.




Wishes -> RE: II pričakujemo februarja 2014 (11.2.2014 17:38:52)

Woohooo zakon mesec bo no!! Katera bo za marec seznamcke prevzela ce bo pri meni vse kul?




Stran: <<   < Prejšnja stran  3 4 [5] 6 7   Naslednja stran >   >>