Avtomobilček za dirkalno stezo (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


honey -> Avtomobilček za dirkalno stezo (3.1.2014 10:27:41)

Pozdravljene,

zadnje čase sem bolj malo na RR, zato ne vem, če je že bila kje ta tema. Imam namreč težavo. Za Božička smo starejšemu sinu kupili rabljeno avtostezo. Ni bila prav poceni, ampak nove nisem hotela kupovat, je vseeno predraga. V glavnem, zagotovljeno mi je bilo, da steza dela brezhibno, da je bila samo 2x uporabljena in da otroku ni bila zanimiva, zato jo prodajajo. Doma sem jo imela do Božiča shranjeno v škatli. Ko jo je sin sestavil, pa smo ugotovili, da en avtomobilček ne dela [sm=hudicek1.gif]

Zdaj pa me zanima, če je možno, da uporabimo katerikoli avtomobilček, ki je primeren za avtostezo in bo delal? Ker nimam pojma o tehniki, najbrž sprašujem neumnosti, ampak mogoče mi bo znal kdo odgovorit [sm=smiley1.gif]




LuLu -> RE: Avtomobilček za dirkalno stezo (3.1.2014 10:33:20)

samo eno pripombo bom dala... če je to avtocesta od Carrere, na primer Cars avtomobili... tam tudi novi niso vozili! [sm=hudicek1.gif]




honey -> RE: Avtomobilček za dirkalno stezo (3.1.2014 11:40:12)

Aha, hvala za info! Mislim, da ni od Carerre, je neki Mario in Viktor - igrica Mario in Luigi.




smejčica -> RE: Avtomobilček za dirkalno stezo (3.1.2014 21:20:16)

Bi tudi jaz še nekaj dodala.....

Na spodnji strani so kontakti in jih malo popravi. Včasih je gor prah ali se enostavno samo malo premaknejo in zato ne dela, ...če še to ne gre, sčisti kontakte na stezi z alkoholom, morda bo pomagalo....

Odgovora pa tudi jaz ne vem. Mi imamo neko avstostezo in te kontankte pogosto "popravljamo"...




Stran: [1]