RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:55:42)

[sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:57:02)

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu
aja, ti si novi na RR, pojma nimaš kdo je kdo [sm=smiley36.gif]

Alter ego, ki glumi, da je samo ego. Da se ga (je?) ne bi prepoznalo. [sm=jezicek.gif]

nekak tak ja, ampak ne tega omenjati. Smo že probale in madonca.. skoraj bi tožbe padale.. previdno! [sm=smiley36.gif]

Od kdaj se pa jaz bojim tožb, pišuka? Naj se postavi v vrsto, če želi. [sm=jezicek.gif]




Lukka -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:57:09)

Nobenih racumo, nesramna se mi zdi! Aha, ti mi spet zelis povedat, da sem jaz nekdo drug tukaj? A si to zelela? Ne, jaz sem tudi eno leto ze skoraj tukaj, pa mi je nesramno, da uleti in zali portal, ki mi je toliko stvari pomagal!
Brez skrbimLulu, tale ti je bila pa zadnja ves, celo leto me zmerjas, da sem nekdo drug! Jutri pa pisem pismo odgovornim!




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.1.2014 21:58:58)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 21:59:52)

Lukka - iskreno... boli me ono, što nemam, ko si i šta si... kar se mene tiče, si lahko sveti Peter. Point je samo v tem, da berem po RR, da drugim serješ po glavi s svojimi pametovanji, potem pa pišeš otročarije, kakor zdajle, da boš odgovornim napisal pismo. Halo - pismo!? Knjigo jim napiši, porkaduš, če misliš, da bo kaj drugače. Folk bo imel o tebi še vedno enako mnenje. Ne, ups, se popravljam - še slabšega.

Ampak z nečim se pa vseeno lahko potolažiš. Slabšega mnenja o tebi ne morejo imeti, kakor ga imajo o meni. [sm=jezicek.gif]

Bejži zdaj pismo pisat. Odgovornim. Pahorju, recimo. Sva se prejšnji teden objemala, pa škoda, da se nisi že prej oglasil in bi mu povedala zate.




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:00:21)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Nič, si grem en velik lonec kokic spečt [sm=jezicek.gif].

Še meni malo, še meni malo! [sm=jezicek.gif]




LuLu -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:00:26)

vidiš Kerensa?! hitro se zgodi na RR, pa tudi pozabi [sm=smiley36.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.1.2014 22:01:24)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:01:55)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Ampak z nečim se pa vseeno lahko potolažiš. Slabšega mnenja o tebi ne morejo imeti, kakor ga imajo o meni. [sm=jezicek.gif]

Ma, ne vem.... [sm=smiley1.gif]

Kaj ne veš? A je tako zelo grozen al' kaj?




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.1.2014 22:03:41)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




LuLu -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:03:58)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Ampak z nečim se pa vseeno lahko potolažiš. Slabšega mnenja o tebi ne morejo imeti, kakor ga imajo o meni. [sm=jezicek.gif]

Ma, ne vem.... [sm=smiley1.gif]

Kaj ne veš? A je tako zelo grozen al' kaj?

...




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:04:45)


IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa
Ampak z nečim se pa vseeno lahko potolažiš. Slabšega mnenja o tebi ne morejo imeti, kakor ga imajo o meni. [sm=jezicek.gif]

Ma, ne vem.... [sm=smiley1.gif]

Kaj ne veš? A je tako zelo grozen al' kaj?


Ne, sam ti nisi tako grozna. Pač... Kerensa, malo posebna, malo drugačna, sam vseeno, to si ti, a ne, bi bilo drugače dolgčas.


Ja kaj a vam je bilo potem dobro leto dolgčas? Saj tale Lukka pravi, da je ravno to leto tukaj. Vam je pač on sral po glavi namesto mene. [sm=smiley36.gif]




nejcko -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:05:30)

O, lej ga zlomka, spet dogaja [sm=jezicek.gif]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:06:07)

Nejcko, je že mimo. Revček je stisnil lulčka med jajčka. Pravi, da gre odgovornim pisat pismo. [sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.1.2014 22:07:37)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:08:11)

IZVIRNO SPOROČILO: Ankica*
Ni to isto, če nam ti serješ po glavi ali kdo drug [sm=smiley36.gif].

Drek je drek, a ne? [sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.1.2014 22:13:02)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:14:19)

Pojma nimam. Sem hotela biti lani poleti nekaj pametna in sem na vrtu posadila goro zelenjave. Zrasla sta mi točno dva zelena paradajza, tri čebule v velikosti frnikole in en korenček v velikosti mezinca. [sm=jezicek.gif]

In zdaj spet lepo vse kupujem.




alda -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:14:52)


IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa

Nejcko, je že mimo. Revček je stisnil lulčka med jajčka. Pravi, da gre odgovornim pisat pismo. [sm=jezicek.gif]



še knjiga bo premalo!!
Mislim, da bo Lukka moral pisati kar već-logijo, da bo vse spravil noter, kar ima za povedat [sm=jezicek.gif]




Lukka -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:16:02)

No, no, s kom se ti objemas... hahahaha, to so napihovanja in seveda lazi. Dejstvo je, da me uporabnica Lulu ze dolgo zmerja, da sem nekdo drug in seveda smo dogovorjeni, da se ponovno slisimo z odgovornimi iz portala, bom seveda to tudi izkoristil! Nedolgo tega je bila uradno tudi opozorjena s strani vodstva.
Kar se pa tice tvojega, avtorica, izrazanja je pa takole. Tuje besede in kletvice niso vljudna zadevaves, sploh pa ne za forum! Seveda ne vem iz kakega okolja prihajas, vendar verjamem, da seznas potrudit in lepo govorit oz. Pisat!

Neko frajersko obnasanje kot ga imas ti, pa deluje ravno nasprotno vljudnosti in sevedasofisticiranosti. Zato te kajpak hitro lahko dam v krog in okolje. In ja, v svojem postu si omenila, da ti hodijo po glavi neumnosti in seveda je ena izmed njih, kot si napisala, portal RR. Bolje beri. Bodi pozorna!




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:16:04)

IZVIRNO SPOROČILO: alda
Mislim, da bo Lukka moral pisati kar već-logijo, da bo vse spravil noter, kar ima za povedat [sm=jezicek.gif]

A pa bo imel kakšnega bralca? [sm=zmeden.gif] Sodeč po dosedaj videnem je (vsaj zame) zanimiv ravno toliko, kakor če bi jaz vam začela razlagati astrofiziko ali biokemijo.




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:20:01)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka
No, no, s kom se ti objemas... hahahaha, to so napihovanja in seveda lazi.

Če se tebi zdi, da je to laž, potem naj se ti pač tako zdi. Si premalo pomemben faktor v mojem življenju, da bi se mučila s tem, da bi ti semle dala fotko v dokaz.
Dejstvo je, da me uporabnica Lulu ze dolgo zmerja

In zakaj to meni pišeš? Saj te nisem vprašala. Ker me ne zanima.
Kar se pa tice tvojega, avtorica, izrazanja je pa takole. Tuje besede in kletvice niso vljudna zadevaves, sploh pa ne za forum! Seveda ne vem iz kakega okolja prihajas, vendar verjamem, da seznas potrudit in lepo govorit oz. Pisat!

Ti še vedel nisi za ta forum, ko sem jaz takratnim adminom pomagala pisati osnutek pravil. In v katerem jeziku pišem, tudi ni tvoja stvar. Govorim 4 jezike in če bi znala kitajsko, bi ti pa še po kitajsko povedala, kar bi se mi v tistem trenutku zazdelo.
Da pa moje slovenske slovnice ne moreš primerjati s tvojo, pa menda tudi sam vidiš.

Če te moti moje obnašanje, me ignoriraj. Kdo te pa prosi, da se ukvarjaj z mano? Bejži knjigo pisat adminom. Verjemi, da meni vodstvo foruma ne more napisati nič več novega. Sem že vse prebrala in tudi drugi na RR ti to lahko potrdijo. [sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.1.2014 22:21:49)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Kerensa -> RE: Koliko časa je že takle dolgčas tule? (3.1.2014 22:22:24)

Torej je RR še vedno mesto za zdravljenje kompleksov iz reale, a? [sm=jezicek.gif]




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (3.1.2014 22:24:37)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2] 3 4 5   Naslednja stran >   >>