dober šolski pediater v mb (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroci s posebnimi potrebami



Sporočilo


marki31 -> dober šolski pediater v mb (13.1.2014 9:30:06)

Pozdravljeni,
imam sina avtista, ki gre septembra v šolo in rabi novega pediatra, koga mi priporočate.

Marjana STANKO FLAKUS, dr. med., spec. šol. med., pritličje ( ta doktorica dela v razvojni, ampak me zanima, če drugače tudi sprejema paciente)

Miroslava PEČNIK GERLEC, dr. med., spec. šol. med.

Mojca IVANKOVIČ KACJAN, dr. med., spec. pediater.

Tatjana KRAJNIK, dr. med., spec. šol. med.

Marija ŽIBERNA, dr. med., spec. šol. med.

Hvala za odgovore.




petea -> RE: dober šolski pediater v mb (13.1.2014 9:42:06)

praviloma se bi naj ob izbiri šolskega zdravnika izbralo tistega, ki je pristojen za določeno šolo

drugače pa je potrebno pediatra menjati do zaključka prvega razreda




mojcaziga -> RE: dober šolski pediater v mb (13.1.2014 9:54:47)

Mi smo svojega vpisali kar pri šolski zdravnici, kjer s šolo opravijo tudi vso sistematiko in cepljenja. Ta zdravnica sina pozna in je recimo enkrat že prestavila cepljenje, kljub temu, da več ni kazal znakov bolezni, vedela pa je, da je bil bolan.
Pa tudi na splošno mi je zelo všeč, otroke si zapomni po imenih, tudi našega pa je zelo reeeedko bolan.... Naš je star 11 let, pa gre praktično sam k njej že od 2. razreda. Vse se zmenita (seveda stopi zdravnica tudi do mene in preveri ter še enkrat razloži [sm=jezicek.gif]) in mu k zdravniku it ni več muka.
Je pa to dr. KOlar-jeva v ZD Nova vas.

lp




Yoohoo -> RE: dober šolski pediater v mb (13.1.2014 10:51:06)

Tudi mene zanima ali lahko izbereš zdravnico Flakus za osebnega zdravnika?Trenutno sva pri šolskem dispanzerju in sem zelo nezadovoljna.Moj otrok je tudi avtist. Lp




ribica. -> RE: dober šolski pediater v mb (13.1.2014 22:43:26)

Pečnik Gerlec...........ne se hecat. Te si res ne izberi.




Stran: [1]