akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (Polna verzija)

Forum >> [Zanositev] >> Posvojitev, rejništvo



Sporočilo


jasag -> akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (13.1.2014 11:32:50)

Pozdravljeni,

Pari in posamezniki v postopku posvajanja iz Rusije smo od odvetnice v soboto, 11.1.2014, dobili informacijo, da do sklenjenega sporazuma Rusi v Slovenijo ne bodo več dajali otrok. V smislu izvajanja pritiska na Ministrstrstvo, da bi se le premaknili pri sprejemanju tega sporazuma, smo prišli na idejo skupne akcije. Pripravila sem dopis, z idejo, da se podpišemo vsi (ali vsaj čim več) zainteresirani. V prvi fazi bi bil to le seznam ljudi (ime, priimek, naslov, faza,v kateri je s svojim postopkom obtičal).
Potem pa vas seveda prosim, da se pridružite in/ali delite to z vsemi, za katere veste, da so v postopku - in imate seveda njihov kontakt. Tudi vsi tisti, ki otroke že imajo doma, s katerimi sem v kontaktu, se nameravajo pridružiti, tako da če je v vašem krogu znancev tudi kdo tak, mu prosim posredujte poziv. Več nas bo, več je možnosti, da kaj dosežemo.

Torej, če ste za, mi prosim posredujte svoj mejl na ZS, pa vam pošljem pripravljen dopis za ministrstvo.




Anonimen -> RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (13.1.2014 16:49:28)

podpiram akcijo, verjamem, da se bodo pridružili vsi, ki imajo otroke že doma ...pa saj ni mogoče, da bi našemu ministrstvu uspelo zaustavit posvojitve najprej s tem, da so na silo naredili sporazum z Makedonijo, tam, kjer pa je nujno potreben za nadaljevanje posvojitev torej Rusija, pa zavlačujejo prek vseh mej




Anonimen -> RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (14.1.2014 8:44:31)

Pravkar sem prišla na forum, da bi videla, če je res, da so ustavili posvojitve in vidim tvojo temo.. [sm=smiley13.gif]
Groza.. Me prav zanima kako bo potem, ko bo sporazum.




Anonimen -> RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (14.1.2014 10:07:58)

eno vprašanje: napisali ste "pari in posamezniki".. kaj pomeni to posamezniki? da pri nas lahko tudi samski posvojijo otroka v Rusiji? Je šel kdo v to?




jasag -> RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (16.1.2014 21:47:32)

Ja, kar nekaj mamic je samih speljalo akcijo...




Anonimen -> RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (17.1.2014 9:13:39)


IZVIRNO SPOROČILO: jasag

Ja, kar nekaj mamic je samih speljalo akcijo...


se da dobit kakšen kontakt?




čebelko -> RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (8.2.2014 21:19:17)

Kolikor je meni znano so Rusi res imeli možnost za posvojitev s strani samskih žensk, a so to možnost za mednarodne posvojitve zaprli, prav tako kot za istospolne pare.
Kolikor je meni znano lahko samske ženske posvajajo v Nepalu (to vem), kako pa je s posvojitvami v Nepalu ne vem.
Baje naj bi po aferi pred leti (dajanje otrok v posvojitev brez privolitve staršev) zdaj nazaj zalaufali?!




Anonimen -> RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (11.2.2014 7:47:22)

Pa obstaja v SLO kdo, ki bi posvojil iz Nepala? Očitno nam bo kmalu preostala samo Afrika. [sm=zmeden.gif]




RIJA* -> RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (11.2.2014 9:23:21)

Upam, da se zadeve čimprej uredijo [sm=rozica.gif]




limonca* -> RE: akcija, da bi posvojitve iz Rusije spet stekle (23.6.2014 9:08:48)

Je kaj novega v zvezi z Rusijo?




Stran: [1]