RE: Izjava Polone Juh (Polna verzija)

Forum >> [Skupnost RR] >> Čvekanje ... v tri dni ...



Sporočilo


Lukka -> RE: Izjava Polone Juh (14.1.2014 23:04:18)

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.




Frodo Bisagin -> RE: Izjava Polone Juh (14.1.2014 23:35:15)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.


Njena izjava:
»V današnjem času se mi zdi, pa naj mi oprostijo nekateri ljudje, neodgovorno imeti po šest, sedem ali več otrok. Zaradi tega, ker je v današnji krizi vse prepotrebno otroku ponuditi znanje, izobraževanje in še marsikaj. Neprimerno in neodgovorno se mi zdi, da otroka determiniraš tako, da mu ponudiš le kruh in vodo. Enostavno moraš nekaj otroku ponuditi, če ga imaš. Da pa bodo mladi v naši državi že sami sebi pomagali in se sami znašli, pa ni res. Ne več. Čas je prehud. Tudi državo kar naprej prosjačiti za pomoč je neodgovorno, potem ko je pri hiši toliko otrok, da starši ne morejo več nadzorovati vseh potreb.«




RIJA* -> RE: Izjava Polone Juh (14.1.2014 23:40:08)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.



Lukka...ti živiš v Rovaniemiju?




Lukka -> RE: Izjava Polone Juh (14.1.2014 23:41:08)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.


Njena izjava:
»V današnjem času se mi zdi, pa naj mi oprostijo nekateri ljudje, neodgovorno imeti po šest, sedem ali več otrok. Zaradi tega, ker je v današnji krizi vse prepotrebno otroku ponuditi znanje, izobraževanje in še marsikaj. Neprimerno in neodgovorno se mi zdi, da otroka determiniraš tako, da mu ponudiš le kruh in vodo. Enostavno moraš nekaj otroku ponuditi, če ga imaš. Da pa bodo mladi v naši državi že sami sebi pomagali in se sami znašli, pa ni res. Ne več. Čas je prehud. Tudi državo kar naprej prosjačiti za pomoč je neodgovorno, potem ko je pri hiši toliko otrok, da starši ne morejo več nadzorovati vseh potreb.«



In kaj si zelela povedat Frodo?




RIJA* -> RE: Izjava Polone Juh (14.1.2014 23:44:34)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.


Njena izjava:
»V današnjem času se mi zdi, pa naj mi oprostijo nekateri ljudje, neodgovorno imeti po šest, sedem ali več otrok. Zaradi tega, ker je v današnji krizi vse prepotrebno otroku ponuditi znanje, izobraževanje in še marsikaj. Neprimerno in neodgovorno se mi zdi, da otroka determiniraš tako, da mu ponudiš le kruh in vodo. Enostavno moraš nekaj otroku ponuditi, če ga imaš. Da pa bodo mladi v naši državi že sami sebi pomagali in se sami znašli, pa ni res. Ne več. Čas je prehud. Tudi državo kar naprej prosjačiti za pomoč je neodgovorno, potem ko je pri hiši toliko otrok, da starši ne morejo več nadzorovati vseh potreb.«



In kaj si zelela povedat Frodo?


idi moža vprašat [sm=smiley36.gif]




Lukka -> RE: Izjava Polone Juh (14.1.2014 23:46:24)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.



Lukka...ti živiš v Rovaniemiju?


Ne.




Frodo Bisagin -> RE: Izjava Polone Juh (14.1.2014 23:58:41)

IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka

No, vsekakor izjava Polone, da je velika družina neodgovornost, ni na mestu. In, ce starsi lahko psihicno prenesejo vec otrok, ne vidim ovir.


Njena izjava:
»V današnjem času se mi zdi, pa naj mi oprostijo nekateri ljudje, neodgovorno imeti po šest, sedem ali več otrok. Zaradi tega, ker je v današnji krizi vse prepotrebno otroku ponuditi znanje, izobraževanje in še marsikaj. Neprimerno in neodgovorno se mi zdi, da otroka determiniraš tako, da mu ponudiš le kruh in vodo. Enostavno moraš nekaj otroku ponuditi, če ga imaš. Da pa bodo mladi v naši državi že sami sebi pomagali in se sami znašli, pa ni res. Ne več. Čas je prehud. Tudi državo kar naprej prosjačiti za pomoč je neodgovorno, potem ko je pri hiši toliko otrok, da starši ne morejo več nadzorovati vseh potreb.«



In kaj si zelela povedat Frodo?


Ne opazis da ne govori o veliki druzini na sploh, jo vseeno kar determinira.




Frodo Bisagin -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 0:01:33)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
idi moža vprašat [sm=smiley36.gif]


Dobra !




Lukka -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 0:10:59)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
idi moža vprašat [sm=smiley36.gif]


Dobra !


Imel sem te za inteligentnejse bitje. Menis, da ne vem kje stanujem?




RIJA* -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 0:18:29)


IZVIRNO SPOROČILO: Lukka


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
idi moža vprašat [sm=smiley36.gif]


Dobra !


Imel sem te za inteligentnejse bitje. Menis, da ne vem kje stanujem?



lukka, če mi bo nekdo povedal KONČNO!!! kak se prilepijo slike v post, ti bom eno prilepila....

[sm=jezicek.gif]

veš kak pri nas (hahaha) pravijo takim kot si ti? da majo dugo lajtungo[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mateyka -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 0:53:49)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*
Lukka...ti živiš v Rovaniemiju?


ne nori, to je še bolj severno od mene. [sm=zz_cold.gif]




LuLu -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 7:25:57)


IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

če mi bo nekdo povedal KONČNO!!! kak se prilepijo slike v post, ti bom eno prilepila....



mateyka je že parkrat razlagala kako...




alda -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 8:08:46)

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka
poznam ljudi, ki si kaj odtrgajo, da gre pes lahko na kako drago operacijo

Yep, mi smo malce zategnili pas, ko je imela Gospa Pes drage obiske na veterini, ko je zbolela konec lanskega leta.

Ampak smo to naredili brez težav, ker je Gospa Pes družinski član.


Podpis Karensa!!

Pri nas je naš pes tudi družinski član,zato pač se za njega mora poskrbet v takšni meri ko za vse nas [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/smiley27.gif[/image]
če tega nebi mogla, oz. bila pripravljena delat, bi ga ne vzela.




petea -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 8:15:01)

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

če mi bo nekdo povedal KONČNO!!! kak se prilepijo slike v post, ti bom eno prilepila....



eden izmed načinov:

1. poiščeš sliko na spletu, ki jo želiš prilepiti

2. kopiraš spletni naslov slike

3. odpreš okno za odgovor na izbrani temi na RR

4. na željenem mestu slike najprej izmed zgornjih ukazov klikneš ''Poševno''

5. v okvirčkih, kjer se ti izpišeta i-ja, besedilo dopolniš v: img

6. med okvirčka prilepiš spletni naslov slike [img]http://2.bp.blogspot.com/_jVVDVzcqb9c/TRTbXBM_JzI/AAAAAAAAW38/EIT3rxjwYzQ/s1600/sneg-slike-11.jpg[/img]

7. dokončaš sporočilo in ga objaviš
[sm=smiley1.gif]





petea -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 8:20:04)


IZVIRNO SPOROČILO: Frodo Bisagin
ce lahko v Svici kupis spermo neznaga darovalca, ne vem zakaj ne bi mogel kupiti jajcece neznane darovalke.



iz čisto biološkega in finančnega stališča dva moška vseeno nekoliko težje prideta do otroka kot dve ženski - ženski morata kupiti 'samo' spermo, moška jajčece in nadomestno maternico ...




tashq -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 8:21:31)

...




Izabelina -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 8:40:36)

če spregledamo dokaj žaljivo izjavo o družinah z večimi otroki...

zanimivo, da se nobenmu ne zdi čudno tut to, da igralka priporoča materam naj si najprej naredijo kariero, kar pomeni, da se o PRVEM otroku odločajo tam pri štirideset_ih in morda še čez, a ni to tut mal neodgovorno, egoistično? Z leti se veča možnost okvar pri otroku, zapletov v nosečnosti pri porodu... da ne govorimo o tem, da se mogoče zgodi, da pride do težav s spočetjem itd.

to tut pomoje spada v eno veliko kategorijo neodgovornosti...





RIJA* -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 9:00:45)

Izabelina: tudi o tem se strinjam s Polono. v današnjem tempu je oboje hkrati možno le malokrat...morajo biti zvezde res v odlični poziciji [sm=smiley36.gif]





RIJA* -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 9:06:04)

[img]http://4.bp.blogspot.com/_rXjMDRNzGkk/TUlwssx0-3I/AAAAAAAAAPM/u4LK0caavKY/s1600/BlondeMoment.png[/img]

Lukkec...evo...zdaj ko mi je uspelo [sm=jezicek.gif]




LuLu -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 9:11:34)

na to smo čakali 2 dni? [sm=smiley36.gif]

ok, v mislih že imam to isto podobo, le brez jošk




RIJA* -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 9:14:14)

lulu....če pa nisem na tekočem...nekoč je bilo to bolj simpl[sm=smiley36.gif]

sicer pa bolje pozneje, kot nikoli....[sm=smiley2.gif]




petea -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 9:17:35)

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina
zanimivo, da se nobenmu ne zdi čudno tut to, da igralka priporoča materam naj si najprej naredijo kariero, kar pomeni, da se o PRVEM otroku odločajo tam pri štirideset_ih in morda še čez, ...

to tut pomoje spada v eno veliko kategorijo neodgovornosti...




Jaz gledam na ta intervju kot na mnenje nekoga, ki govori skozi svojo osebno izkušnjo, ne kot na 'neizpodbitna pravila za življenjsko zgodbo vseh žensk'.
Četudi mi je kot igralka všečna, ne pomeni, da mi mora biti vsako njeno mnenje všečno ali celo odločujoče za moj obstoj ali življenjske izbire.


Ona živi svojo življenje, drugi svoje. Če pa bi se ji življenje obrnilo drugače, bi mogoče imela drugačne poglede na svet.


P.S.: Verjamem, da je igralkam težko usklajevati življenje in družino, saj imajo precej poseben življenjski slog, ki med drugim zahteva zelo pogosto organiziranje (dragega) privat varstva otrok ob večerih.

Drugače pa se z njenim mnenjem, da bi starši morali tehtno premisliti o tem, kako bodo zmogli preživljati številčno družino in se posvetiti več otrokom, strinjam.




Brisani uporabnik -> [Brisano sporočilo] (15.1.2014 9:20:46)

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]




liliana -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 9:37:58)

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

če spregledamo dokaj žaljivo izjavo o družinah z večimi otroki...



Zakaj pa žaljivo......? Govori o družinah s po šest, sedem in več otrok.....

In zakaj se vas večina vseeno ne odloči imeti šest, sedem in več otrok......?

IZVIRNO SPOROČILO: Izabelina

zanimivo, da se nobenmu ne zdi čudno tut to, da igralka priporoča materam naj si najprej naredijo kariero, kar pomeni, da se o PRVEM otroku odločajo tam pri štirideset_ih in morda še čez, a ni to tut mal neodgovorno, egoistično? Z leti se veča možnost okvar pri otroku, zapletov v nosečnosti pri porodu... da ne govorimo o tem, da se mogoče zgodi, da pride do težav s spočetjem itd.

to tut pomoje spada v eno veliko kategorijo neodgovornosti...



Ni priporočala materam.....govorila je o sebi in kaj je po njenem mnenju boljše.....




daddy -> RE: Izjava Polone Juh (15.1.2014 9:41:30)


IZVIRNO SPOROČILO: petea

Jaz gledam na ta intervju kot na mnenje nekoga, ki govori skozi svojo osebno izkušnjo, ne kot na 'neizpodbitna pravila za življenjsko zgodbo vseh žensk'.



To bi pomenilo, da ni sposobna nobene empatije, da se ni sposobna vživeti v nekoga drugega. Kar bi bilo, glede na to, da je po poklicu igralka, zelo čudno.




Stran: <<   < Prejšnja stran  4 5 [6] 7 8   Naslednja stran >   >>