Hotel Pagus - Pag (Polna verzija)

Forum >> [Družinsko življenje] >> Izleti in počitnice



Sporočilo


malabubica1985 -> Hotel Pagus - Pag (28.1.2014 20:50:55)

A bla že katera tam? Kake izkušnje prosim dobre in slabe [image]http://www.ringaraja.net/forum/smileys/jezicek.gif[/image]




RIJA* -> RE: Hotel Pagus - Pag (28.1.2014 20:55:11)

bemu mast[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

danes očitno ni moj dan, ko moram samo slabe iskušnje pisati [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

katastrofa od hotela. malo poguglaj, ker nisem edina tega mnenja...sobe so kot sobe, nič posebnega ampak kar ga zaserje totalno je hrana: pomije dobesedno, pa jaz nisem ravno neki izbirčen tip[sm=smiley36.gif]

plaža pred hotelom tudi nikakva.

jaz ga ne priporočam.




malabubica1985 -> RE: Hotel Pagus - Pag (28.1.2014 21:09:15)

Rija pa to si bila zdaj v tem času ko je obnovljen hotel ali prej? Kaj pa hrana je nasplošno fuč, al mala izbira? Kaj pa plaža je v bližini hotela kaj peščenega če je že pred hotelom fuč?




RIJA* -> RE: Hotel Pagus - Pag (16.2.2014 22:53:35)

ma kolikor jaz vem je to kao obnovljeno[sm=zmeden.gif]

plaža pred hotelom: nikakva, smo se vozili okrog....sploh mesto Pag nima neke lepe plaže, tudi tista mestna ni bogve kaj...najbližje so Šimuni...meni osebno je sicer najlepša plaža v Zrčah, tam pri klubu Noa....ampak če si v sezoni, potem tega ne priporočam, konec avgusta pa si čez dan dobesedno sam na plaži[sm=smiley36.gif] pa tudi voziti iz Paga do tja se je predaleč...

hrana: kaj naj rečem...pomije :( slaba izbira za hotel 4 zvezdice, brez okusa, cen teden nobene prave izbire in če nisi med prvimi, vsega zmanjak. sploh pri zajtrku zna biti problem....žemelj, krofof (krosani sploh ne vem če so bili[sm=zmeden.gif]) zmanjka tam ob pol devetih in ni variante, da še kaj dobiš...jaz sem kar konkretno znorela, ker je mali hotel nekaj, pa ob 8.10 ni bilo ničesar več, kakorkoli, da je zajtrk do 10

skratka ne priporočam[sm=smiley13.gif]




Stran: [1]