nahrbtnik za nošenje otroka (Polna verzija)

Forum >> [Otrok] >> Otroška oprema



Sporočilo


Matejusska -> nahrbtnik za nošenje otroka (10.3.2014 15:04:52)

Zanima me, koliko časa oz. do katere starosti ste ga uporabljali? Tamali bo poleti star 2 leti in razmišljam, da bi kupila Deuterja (Comfort II ali nekuj tajega) pa zdaj nisem prepričana, koliko časa bo sploh uporaben - vem, da je odvisno od otroka. Sicer rad hodi ampak kakšen daljši izlet ga še vseeno zmatra, nekih hudih visokogorskih tur se ne mislimo it, bolj izleti in nižji hribčki ker ta starejša zelo rada hodi in povsod pač vozička (marele) za tamalega tud ne moremo vzet.




magdalenica -> RE: nahrbtnik za nošenje otroka (10.3.2014 16:03:23)

Mi smo pri dobrem letu in pol pomerili ta nahrbtnik in ugotovili, da bi to bil zgrešen nakup. Fant je bil notri precej utesnjen, nosača sva pa bolj majhna in bi naju med hojo brcal v rit.

Je to obdobje malce tečno, otrok prav daleč še ne zmore, če pa zmore, ga pa ravno takrat grabi trma in noče hoditi ... Ampak z izbiro prave smeri in z zadostno mero potrpljenja se tudi da iti na dobro uro dolg pohod peš (v kombinaciji štuporama).




Matejusska -> RE: nahrbtnik za nošenje otroka (10.3.2014 16:19:19)

Uh, pri nas se pa štuporama ne obnese, ne jaz ne mož ga ne moreva nositi prav dolgo, sploh si ne predstavljam v hrib. Sva pa midva oba visoka, jaz čez 170cm. [sm=smiley1.gif]




eva1 -> RE: nahrbtnik za nošenje otroka (10.3.2014 19:42:59)

Mi imamo tega
http://www.velodrom.si/743/323/pohodnistvo/nahrbtniki-za-nosenje-otrok/deuter-kid/deuter-kid-comfort-iii-nahrbtnik-za-otroka-podrobnosti
Uporabljali smo ga tam od dobrega leta pa do 3 let in pol...sedaj pri dobrih 4 letih pa že hodi sam. Nahrbtnik je bil meni ful ok, fajn si ga lahko fiksiraš, otrok je varen v njem(pri padcu).
Ga pa prodajamo, če bi kataro zanimalo [sm=smiley36.gif]




Matejusska -> RE: nahrbtnik za nošenje otroka (11.3.2014 10:52:54)


IZVIRNO SPOROČILO: eva1

Mi imamo tega
http://www.velodrom.si/743/323/pohodnistvo/nahrbtniki-za-nosenje-otrok/deuter-kid/deuter-kid-comfort-iii-nahrbtnik-za-otroka-podrobnosti
Uporabljali smo ga tam od dobrega leta pa do 3 let in pol...sedaj pri dobrih 4 letih pa že hodi sam. Nahrbtnik je bil meni ful ok, fajn si ga lahko fiksiraš, otrok je varen v njem(pri padcu).
Ga pa prodajamo, če bi kataro zanimalo [sm=smiley36.gif]


Za koliko pa ga prodajate? [sm=smiley1.gif]




K_a_t_i -> RE: nahrbtnik za nošenje otroka (18.3.2014 20:34:27)

Konec maja bo tamal star 4 leta. Za to poletje ga bomo še imeli. Nam je super!




Stran: [1]